Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Губещ се сигнал на Мобилните данни ?
#26

Проблемът с мобилните данни не е от сега, лошото е, че дори обхвата започна да се губи.
Сложих сим карта на виваком, и какво да видя, обхват пълен до горе без колебания.
При мене пък има проблем с пръщене на слушалката леко по време на разговор, казаха ми, че проблема може да е в слабия сигнал дори, но с един евтин алкател нямам такъв проблем.
Има нещо гнило в цялата тази работа, губещи се мобилни данни, автоматичо те прехвърля на 3g, лош обхват на места.

Samsung Galaxy S7 Edge Gold Platinum

Si vis pacem, para bellum.
Цитирай
Аксесоари
#27

(2016-10-13, 19:11:11)adri написа:  Проблемът с мобилните данни не е от сега, лошото е, че дори обхвата започна да се губи.
Сложих сим карта на виваком, и какво да видя, обхват пълен до горе без коле*ания.
При мене пък има проблем с пръщене на слушалката леко по време на разговор, казаха ми, че проблема може да е в слабия сигнал дори, но с един евтин алкател нямам такъв проблем.
Има нещо гнило в цялата тази работа, губещи се мобилни данни, автоматичо те прехвърля на 3g, лош обхват на места.

Не е проблема в оператора... Както казах жена ми е на същия оператор, но с друга марка апарат и няма тези проблеми !
Цитирай
#28

Хора потребители на Самсунг Галакси С, за толкова години от S5 насам, всички модели имат проблем с мрежите, прехвърлянето, губенето, Fast Dormancy и т.н. Поровете малко по старите теми, и попрочетете.
Цитирай
#29

(2016-10-14, 19:14:03)MUFC написа:  Хора потребители на Самсунг Галакси С, за толкова години от S5 насам, всички модели имат проблем с мрежите, прехвърлянето, губенето, Fast Dormancy и т.н. Поровете малко по старите теми, и попрочетете.

Ами колега не съвсем съгласен с това !! Брат ми живее в Лондон и от 1 година използва Samsung Galaxy S6 Edge и ми каза,че абсолютно никога не е имал затруднение с изчезване и слаб сигнал на мобилния интернет, а той го използва нон-стоп !!
Цитирай
#30

Колеги правих тестове и в почти всички големи магазини - Практикер,Джъмбо, Кауфланд, Дейчман,Айко и т.н. мобилните данни изчезват щом се влезе по-навътре в магазина и отново се появяват когато наближа към изхода...
Цитирай
#31

Има ли други които да имат същия проблем в големите магазини с мобилните данни ?
Цитирай
#32

Ами аз съм гледал в Billa,мобилните ми данни изчезват,защото минава на WiFi,да няма нещо общо в твоя случай.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#33

(2016-10-24, 21:12:28)felipe написа:  Ами аз съм гледал в Billa,мобилните ми данни изчезват,защото минава на WiFi,да няма нещо общо в твоя случай.

Не не, говоря че нямам мобилни данни при изключено Wi-Fi !!
Цитирай
#34

Idea
Цитирай
#35

Вчера направих тест с телефона на брат ми ,който е Samsung Galaxy S6 Edge и с него в Кауфланд и Дейчман няма никакви проблеми с мобилните данни , а с моя S7 Edge нямаше мобилни данни там ... Sad
Цитирай
#36

(2016-10-11, 23:52:00)rado__8 написа:  Аз онзи ден правих S7 Edge със същия проблем ту има добър мобилен сигнал ти включва без причина 2G E  ту скача на H+ без причина. Ресет не помогна. Преинсталирах го с 4 файлов и си тръгна супер вече втори ден.

Здравей имам същия проблем и те моля да кажеш как става това преинсталиране с 4 файлов понеже още съм нов с андроида.Искам да запазя гаранцията на телефона ако е възможно, и да кажеш с кои софтуер се реши проблема с 4g за да го сложа  и аз.
Цитирай
#37

Напиши си точно модела и с кой софтуер си в момента Версия на основната честота. Гаранцията не се разваля.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#38

Дано това е точната информация която искаш Smile
G935FXXU1BPJG/
G935FOXX1BPH1/
G935FXXU1BPJG/
Цитирай
#39

Пробвай този >> https://cloud.mail.ru/public/Fttj/NXUkfQdcy

Odin3_v3.12.4_4 за SGS6,7.zip прикачените файлове >> https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=72950

В архива има csc_home не го пипаш слагаш другия csc >> запази си важните неща

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#40

Аз реално нямам какво да пазя и искам всичко да кача на чисто.Иначе пробвах със по стар BGL софтуер чак от юни и проблема си остана и почнах да се замислям дали не e хардуерен проблем въпреки че още не съм тествал с карта на друг оператор което смятам да направя преди да го засиля към сервиза.Иначе ти със този софтуер ли оправи онзи самсунг и все още работи ли добре ? И гаранцията ще се запази ако флашна с този ?
Цитирай
#41

Проблема може да ти е само от няколко неща. Лоша сим, лош модул при който се сменя цялата платка, софтуер или оператора. Пробвай сега софтуера пък ще видим ...

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#42

Ок ще пробвам и ще дам резултат.

Флашнах го вечерта оставих тела с включен 4g и на сутринта като опитах да вляза в някой сайт веднага смени на H+.Иначе gsm обхват никога не губя само на 4g.Явно проблема си остава.
Цитирай
#43

Пробвай друг оператор да видим.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#44

Шибнах му GBL да видя последно как ще е.
Цитирай
#45

(2016-11-12, 19:31:22)balin написа:  Вчера направих тест с телефона на брат ми ,който е Samsung Galaxy S6 Edge и с него в Кауфланд и Дейчман няма никакви проблеми с мобилните данни , а с моя S7 Edge нямаше мобилни данни там ... Sad

Аз смея да твърдя, че S6 edge е по-качествено изработен. 
И аз съм нямал никакви проблеми с него, но със седмицата едж, ми дойде до гуша !
Смяната на H+ от 4g е нормална при слаб сигнал. 
Нали такъв е режима, LTE, 3G, 2G, auto
Когато изгуби 4g, закача на 3g
4g мрежата в България не е качествена, не се изненадвайте изобщо.
Като заключение, толкова съм разочарован от  S7 edge, че вече обмислям крайни варианти за друга марка.
Настъпват дни в които безизвестните марки ще направят много по-могъщи телефни. 
Вече се говори за 10 ядрени процесори.

Samsung Galaxy S7 Edge Gold Platinum

Si vis pacem, para bellum.
Цитирай
#46

(2016-11-18, 22:03:34)rado__8 написа:  Проблема може да ти е само от няколко неща. Лоша сим, лош модул при който се сменя цялата платка, софтуер или оператора. Пробвай сега софтуера пък ще видим ...

Не е от СИМ !! Пробвах с друга СИМ карта и няма никаква промяна... Чудя се какво да го правя този боклук !!
Цитирай
#47

(2016-11-18, 22:59:30)blade1980 написа:  Ок ще пробвам и ще дам резултат.

Флашнах го вечерта оставих тела с включен 4g и на сутринта като опитах да вляза в някой сайт веднага смени на H+.Иначе gsm обхват никога не губя само на 4g.Явно проблема си остава.

това въобще не е проблем мен ако питаш, 4г сигнала изобщо не е на всякъде ... с какви ли телефони не съм бил напоследък и с всеки един на места има 4г и на места няма ....
Цитирай
#48

(2016-12-05, 19:34:45)g1kata написа:  това въобще не е проблем мен ако питаш, 4г сигнала изобщо не е на всякъде ... с какви ли телефони не съм бил напоследък и с всеки един на места има 4г и на места няма ....

Абе пич аз съм написал ,че на определни места всякакъв вид сигнал изчезва и го няма, а не само 4G !!!
Цитирай
#49

(2016-12-05, 23:24:44)balin написа:  Абе пич аз съм написал ,че на определни места всякакъв вид сигнал изчезва и го няма, а не само 4G !!!

Нали след префлашването губиш само 4г или аз не съм те разбрал?
Цитирай
#50

Не изобщо изчезват мобилните данни когато съм в закрито място като по-голям магазин например !!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)