Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Губещ се сигнал на Мобилните данни ?
#51

Здравейте колеги ! Развитието по темата е следното :
днес правих тестове отново в магазин Deichmann в Кауфланд с моя Samsung S7 EDGE и същия на един приятел... Проблема се оказа в СИМ картата след като неговия апарат си имаше мобилни данни вътре в магазина и неговият оператор е Мтел, а аз съм на БОБ ! Сложих неговата СИМ карта в моя апарат и при мен също мобилните данни се появиха . Отидох в офис на БОБ и ми замениха СИМ картата с нова и отново пробвах в същия този магазин и отново ГРЕДА и мобилни данни няма Bu Вече незнам какво да правя и дали да не сменям оператора щом с втора подменена СИМ карта на БОБ проблема си остава и на много места нямам мобилен интернет... AngryЕдинственото хубаво нещо е ,че в крайна сметка разбрах ,че проблема не е в апарата а в мрежата на оператора, обаче сега незнам как да реагирам и какво да правя с тези !!!
Цитирай
Аксесоари
#52

Боб е търговска марка на Мобилтел ЕАД. Мтел и Боб са на един собственик и използват една и съща мрежа.
Цитирай
#53

(2016-12-08, 18:27:54)Iordan2000 написа:  Боб е търговска марка на Мобилтел ЕАД. Мтел и Боб са на един собственик и използват една и съща мрежа.

Колега това ми е много добре известно...Затова ми е още по-странно какво се случва !!
Цитирай
#54

А възможно ли е, на картите на БОБ някак си да е зададен по-нисък приоритет?
Който разбира да каже.
В друг апарат тази карта как се държи като влезеш в магазина?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай
#55

(2016-12-08, 19:41:38)arrogant написа:  А възможно ли е, на картите на БОБ някак си да е зададен по-нисък приоритет?
Който разбира да каже.
В друг апарат тази карта как се държи като влезеш в магазина?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Да и аз вече започвам това да си мисля, защото иначе няма никаква логика   Angry
Цитирай
#56

3 СИМ карти на БОБ смених и проблема с изчезването на мобилния интернет още стои !
Цитирай
#57

С друг апарат и същата карта какво е положението?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай
#58

С карти на Теленор нито на Ноут 4 нито на този телефон съм имал проблем с мобилни дни. На ЛГ Г4 за година и половина 2 пъти ми изчезна, не повече.
Цитирай
#59

(2016-12-11, 18:54:48)arrogant написа:  С друг апарат и същата карта какво е положението?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Същото е положението , няма интернет на друг апарат със същата карта !!
Цитирай
#60

Е значи е ясна работата.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай
#61

ами май май от доставчиците ще да е...
Цитирай
#62

Здравейте,

И при мен има подобен проблем със сигнала, но се изразява в това че се чува лошо от слушалката.Не мога да разбера дали проблема е при мен или от отсрещната страна.Някой има ли подобен проблем?Четох на други места, ч е тозо вид проблем е софтуерен а не хардуер...

Huawei P20
Цитирай
#63

Това няма нищо общо !!
Цитирай
#64

(2016-12-19, 23:12:29)balin написа:  Това няма нищо общо !!

Аргументирай се!

Huawei P20
Цитирай
#65

Не съм 100% по темата, но да споделя малко и аз опит - в Германия съм и сим-картата ми е на една подфирма към основен доставчик (става дума за Алди карта, които ползват мрежа на Е-плюс, ако някой е запознат). Направило ми е впечатление че има приоритет. Например когато сме някъде много хора - някой базар или изложение, понякога аз имам обхват, обаче не мога да си ползвам телефона. От друга страна обаче колеги, които са към основния доставчик нямат проблеми. Та може и това да е проблема.  Аз го решавам донякъде като принуждавам връзката времено да е само 3Г или даже 2Г с надеждата да се вредя.
Цитирай
#66

Това с приоритетите към планове и т.н. е ясно и го има, но в случая жена ми също с карта и план на оператор като моя има нет на мястото където аз нямам !
Цитирай
#67

Да ви кажа и аз моите впечатления мисля че всичко зависи от това към коя клетка е свързан тела.При мен нещата са така на работа имам цял ден без прекъсване 4g вкъщи ту го има ту го няма.Тествам нета с това https://play.google.com/store/apps/detai...oid.telnet приложение вкъщи ми показва -85dbm а на работа -105dbm.По голямото число според програмата е по лош сигнал тоест на работа трябва да нямам нет а вкъщи да имам а то се получава обратното.Абонат съм на Теленор.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)