Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Някой забелязвал ли е тези съобщения
#1

Случайно забелязах следните съобщения да се появяват за около две секунди всяко. Не разбрах какво става?
[Изображение: 77f7f0577111d6c5a0073b11afcbb76e.jpg]
[Изображение: adaec7a2cc8dc508eb17c3ca70c2db8a.jpg]
[Изображение: 244b9288fb7757b3d7ea0a78c3240880.jpg]

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

@kikimor, пробвай с деинсталаране на някое от тях. Например Malware въобще не ти трябва и само пречи на нормалната работа на устройството ти.

 
Цитирай
#3

Имах предвид тези съобщения в долния край на екрана?

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk
Цитирай
#4

@kikimor, и аз това имах впредвид. Явно някое от въпросните приложения време от време си ползва интернет. Ако знаеш кое е то, провери дали ще ги има, като просто го деинсталираш.

 
Цитирай
#5

Дал съм произволен екран, приложенията не съм ги ползвал от седмица не съм и инсталирал нови от две седмици защото съм деактивира гоогъл плея заради проблема с гпс. За първи път виждам тези съобщения затова питам.

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk
Цитирай
#6

(2016-09-10, 21:16:27)kikimor написа:  Дал съм произволен екран, приложенията не съм ги ползвал от седмица не съм и инсталирал нови от две седмици защото съм деактивира гоогъл плея заради проблема с гпс. За първи път виждам тези съобщения затова питам.

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk

Може само да си мислиш, че не ги ползваш, а те да бачкат на заден фон и да правят каквото си искат.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай
#7

И при мен ги има понякога.

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk

Lenovo P70-A + Samsung micro SD Card 32GB Class10

Цитирай
#8

Аз ползвам Виваком и на техните 4g  карти в СИМ инструменти или както се казва там, има меню OTA updete. При мен тези съобщения се появиха след като му дадох старт. За съжаление няма опция стоп.  Звънях в центъра за обслужване, но те не знаят на кой свят се намират. Вече свикнах да не им обръщам внимание. Интересното е, че при мен се появяват и при изключени данни. Появява се буквата според мрежата и стрелките до скалата със сигнала и при изключени данни и когато ползвам wi-fi. А какво ъпдейтва нямям представа.
Цитирай
#9

И аз съм на Виваком но никога не съм влизал даже в това меню, учудвам се как изведнъж се появяват от нищото

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk
Цитирай
#10

От скоро и жената има същия телефон и при нея се появяват тези съобщения и съм на 110% сигурен, че и тя не е влизала там. Явно при мен е съвпадение с това, че съм ровил в менюто.
Цитирай
#11

Знам, че е стара темата, но забелязах и при мен това съобщение когато си смених картата с 4G такава от Виваком. Когато е изключено 4G-то и ползвам WCDMA за пренос на данни нямам проблем. Явно си събират инфо. за мрежата, но се правят на "госпожички"...
Цитирай
#12

Не е само на 4G, има го и на 3G и на 2G просто не си му обърнал внимание.
Цитирай
#13
Sad 

Явно при мен няма на др. режими това съобщение. Ползвам го постоянно интернета като работен по цял ден. Дано премахнат тези досадни информации.
Цитирай
#14

При мен ги има и при срян интернет и при включен режим за оптимално пестене, когато не би трябвало нищо да работи.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)