Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Screen Overlay Detected
#1

Здравейте!
В петък си взех тово бижу - LG G5 в златен цвят, и му се радвам адски много, защото до скоро бях с Samsung Galaxy Grand Prime, което сами се досещате що за пародия на телефон е. Та имам един проблем. Постоянно ми излиза това съобщение "Screen Overlay Detected", което ме препраща към някакви настройки, които нямат нищо общо със съобщението, което ми показва. Пробвах с д велопърските настройки, там има една настройка, която го оправя за малко, но после се почва пак. Ако имате решение за този проблем, моля ви да го споделите и с мен, защото ме нерви адски много! Благодаря ви предварително! :-)

LG G5 /Gold Edition/ - Android Marshmallow 6.0.1 /Stock/
Цитирай
Аксесоари
#2

Тази грешка ти я дава постоянно, или когато някое приложение ти поиска някакви разрешения? Имаш инсталирано/ни приложения, които имат разрешение за екранно наслагване/писане в-ху други приложения. Нещо, което например ти показва температура на процесор/батерия, или друга информация в статус бара, или пък приложение, което затъмнява екрана.
Ако имаш подобно, може временно да го спреш докато даваш разрешения на други приложения. Ако не, влизаш в настройки ->> общи ->> приложения, натискаш трите точки (опции) ->> Конфигориране на приложения ->> рисуване в-ху други приложения. Гледаш кои са инсталирани последно и на тях пише "да", натискаш го и го спираш.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#3

Благодаря!

9. Мнения с по една дума (10х, мерси, благодаря и т.н.) са забранени! Вместо това може да използвате бутон "Оцени" отдолу под всяко мнение, за да го отбележите като полезно.

LG G5 /Gold Edition/ - Android Marshmallow 6.0.1 /Stock/
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)