Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG G3 син екран
#1

Здравейте на всички след като си джитках на телефона по едно време като цъкнах изтрий всички неща който съм използват от дясно в лентата,телефона ми се рестартира и показва само син екран.Имам някакъв launcher инсталирам от маркета и го ползвам.След като изгасна пробвах да го пусна и не става,като извадих батерията чак тогава ми се стартира но отново имам тоз син екран по целия дисплей и след около 5 секунди изгасва сам телефона.Пробвах и на зарядно същата работа.Някой сблъсквал ли се е с този проблем и дали е скъп ремонта? Защото тея дни ще отида до сервиз да видя какво ще ми кажат.
Цитирай
Аксесоари
#2

Май си за ново Дъно! Дано имаш гаранция.Ако имаш,направо го носи в МОСТ компютърс!!! успех!

         Samsung i9000 Galaxy S------Asus Memo Pad HD 7-------LG G3 16GB TITAN Marshmallow 6.0 [stock 30n+Xceed kernel]
Цитирай
#3

Намерих си гаранцията,пише че за физически лица е 24 месеца.Скъпо ли е много това дъно и дали ще ми приемат гаранцията в Мост?
Цитирай
#4

Трябва да ти я приемат. Откога е телефона и руутван ли е? Сподели после дали са ти го оправили Smile Иначе без гаранция според мен по-малко от 150 лв. няма да ти вземат Smile

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай
#5

Благодаря за адекватните отговори първо! Ами нищо не е рутвано или пипвано по него.Само батерията е сменена с нова и четеца за картата.Значи следователно ще ми приемат ли гаранцията? Имам само някакъв лаунчър който е от маркета нищо друго.Иначе телефона е купуван януари 2015 година!
Цитирай
#6

Трябва да я приемат. Не мисля, че ще има проблем. Smile

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай
#7

Здравейте 
Колега какво стана с телефона защото и аз имам същия проблем туко що стана. А като махнах заднаия капак има над usb-то прегоряла пластмаса

HTC HD2 Battery 2600 mAh
TyphooN CyanogenMod 7.2.0.1 v3.8.8[2.3.7][A2SD+]
Цитирай
#8

16gb версия ли са всички със сини екрани? Тоя месец бая сини екрани станаха, предполагам всички са една партида.

iPhone SE2 64GB White + Apple Watch 4
Цитирай
#9

Тоз моя, да 16 gb

HTC HD2 Battery 2600 mAh
TyphooN CyanogenMod 7.2.0.1 v3.8.8[2.3.7][A2SD+]
Цитирай
#10

Имам въпрос към хората със сини екрани. Как точно ползвате апаратите си? Тоест: Когато загрее оставяте ли го да почине,слиза ли от ръцете ви,рутвате ли си апаратите,въобще щадите ли машината или го тормозите до край?

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#11

Абсолютно нормална употреба.Без товар на високи температури,никога не рутван.Синия екран си беше изненада за мен.
Цитирай
#12

Дънна платка в мост е 370 лева, след ремонта имате един месец гаранция. Това е лудост.... при положение, че нов е 400 и нещо лева. В този ред на мисли, някой да знае от къде може да се поръча дънна платка ?
Благодаря предварително

        
Цитирай
#13

(2016-09-24, 10:57:45)sunmaster написа:  Имам въпрос към хората със сини екрани. Как точно ползвате апаратите си? Тоест: Когато загрее оставяте ли го да почине,слиза ли от ръцете ви,рутвате ли си апаратите,въобще щадите ли машината или го тормозите до край?

Аз за пръв път чувам, че смарт фон трябва да се оставя да почива и да изтива. Освен това времето на вън вече не е 40+ градуса. Телефона си има начини, с които да се защити от прегряване и те са няколко защити. Едната намаля честотите на ядрата при достигане на определена температура на процесора (мисля, че беше на 65°), другата спира 1 или 2 от тях, третата намаля яркостта на екрана и ако всичко това не помогне, телефона се изключва. Моя е на точно 2 год, от 6-7 месеца го ползва сина и го спуква от игри по цял ден. За сега нито батерията, нито жълти петна, нити син дисплей. Обаче е 32 GB.
Силно се съмнявам, че повечето проблеми идват от къстъм ромовете с вдигнати термични настройки не на 65, а на 75, дори 80 градуса. Мой приятел с G3 32 GB. също на 2 год. сменя трета батерия и има жълто петно. Той е с моя ром, който беше базиран на стоков 5.0 и е с вдигната термична защита на 75°


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#14

Здравейте преди седмица и на мен ми се случи същото нещо. Телефона е 32Gb. Понеже не ми се пише направо ще  си копирам един поста,  как си оправих проблема без пари! 
(Случката е следната:

Преди около седмица, докато играех на RealRacing3 ненадейно осъзнах, че телефона няма звук. След дълги опити да го оправя нямах успех. Единствено разбрах, че проблема е в чипа. Проблема си остана и преди 3 дни вечерта ми притрябва фенерчето на телефона, но телефона се беше изключил на около 70% батерия. Отново след дълги опити борба да го включа, пак нямах успех. Телефона бе умрял... Разбрах, че проблема е в недобре запоената платка. След дълго четене дойде време да пробвам да я оправя. Разглобих телефона и в предварително нагрята фурна на 180 градуса сложих платката да се готви за 8мин. но не и повече! След като е изпечена я изчаках да изстине и сглобих телефона. Пуснах го да се зарежда и след около 5мин. го изключих от контакта, за да видя дали ще се включи. За моя радост екрана светна и освен, че се включи има и звук) според мен проблема е,  че не е добре запоена платката  Снимки[/size]
[size=x-large]Това разбира се съм го правил на моя си отговорност тъй като ден след като се появи синия екран си купих нов телефон, разбира се не  LG...  Вече 2 флагмана от тази марка имат проблеми с дънната платка.
Цитирай
#15

(2016-10-01, 19:11:31)vargala81 написа:  Аз за пръв път чувам, че смарт фон трябва да се оставя да почива и да изтива. Освен това времето на вън вече не е 40+ градуса. Телефона си има начини, с които да се защити от прегряване и те са няколко защити. Едната намаля честотите на ядрата при достигане на определена температура на процесора (мисля, че беше на 65°), другата спира 1 или 2 от тях, третата намаля яркостта на екрана и ако всичко това не помогне, телефона се изключва. Моя е на точно 2 год, от 6-7 месеца го ползва сина и го спуква от игри по цял ден. За сега нито батерията, нито жълти петна, нити син дисплей. Обаче е 32 GB.
Силно се съмнявам, че повечето проблеми идват от къстъм ромовете с вдигнати термични настройки не на 65, а на 75, дори 80 градуса. Мой приятел с G3 32 GB. също на 2 год. сменя трета батерия и има жълто петно. Той е с моя ром, който беше базиран на стоков 5.0 и е с вдигната термична защита на 75°

Благодаря ти! Страхувах се да си ползвам телефона нормално и мислех дори да го сменя,а го харесвам адски много във всяко отношение. Ти ми помогна да си го запазя и да си го ползвам без притеснения с твоето мнение. Благодаря още веднъж!!!

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#16

(2016-09-26, 13:14:11)nnenno написа:  Дънна платка в мост е 370 лева, след ремонта имате един месец гаранция. Това е лудост.... при положение, че нов е 400 и нещо лева. В този ред на мисли, някой да знае от къде може да се поръча дънна платка ?
Благодаря предварително
Пробвай това с печката на 180 градуса или някой ако продава из OLX или BAZAR някой телефон на части.
Цитирай
#17

Реших проблема си със синия екран по следния начин :
Буутнах в safe mode инсталирах на компа lg pc suite и след като ги синхронизирах използвах опцията за отстраняване на upgrade errors , програмата диагностицира телефона , свали си нужните файлове и ги инсталира при което ме ъпна от 5.0 на 6.0
Цитирай
#18

При мен програмата на лж не свърши работа.Още го няма от сервиза.
Цитирай
#19

Здравейте на всички! 20 дена телефона ми е на ремонт в skyfon Варна заради проблем със синият екран.Днеска ми звънаха и ми казват телефона е бил намокрен,а аз никога не съм го мокрил.Как да си търся правата? Явно търсят как да ме набутат,защото телефона май е за нова дънна платка а тя е доста скъпа.Моля дайте ми адекватни мнения,мерси предвартително! Телефона е във гаранция която е при тях преди това никога не съм я ползвал.
Цитирай
#20

Според мен е хубаво да се настоява в приемния протокол да бъде описано, че индикаторите за намокряне на гърба на телефона и на батерията са чисти. Вече при свършен факт.. може и те да са го намокрили, няма как да докажеш, за съжаление.
Цитирай
#21

Здравей те
След дълго чакане и малко караница разбирасе без това неможе, Мтел ми казаха че в понеделник ще ми се обадят да ми кажат че или ще ми дадът нов телефон или на стойноста на него да си избера друг.

HTC HD2 Battery 2600 mAh
TyphooN CyanogenMod 7.2.0.1 v3.8.8[2.3.7][A2SD+]
Цитирай
#22

Сега се върнах от Мтел най после ми дадоха отговор ще ми изплатат цаната  на телефона и ще си избера нов и се чудя между note 4 или S7
Някакви препоръки кой от двата

HTC HD2 Battery 2600 mAh
TyphooN CyanogenMod 7.2.0.1 v3.8.8[2.3.7][A2SD+]
Цитирай
#23

Месец и половина преди да ми свърши гаранцията и аз съм със син екран. В мост е, дано не се заядат нещо. 2 сменени дисплея и разпоен процесор - равносметка за 2 години употреба.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)