Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

проблем с набиране на абонати
#1

Здравейте!Проблема е че след кликване за набиране на абоната,набирането започва след 15-20секунди.След ребот на телефона се оправя за кратко време,и след това проблема се появява отново.Някой имал ли е този проблем,и как се е справил с него?
Цитирай
Аксесоари
#2

С кой ром си.
Минавал ли си от андроид 4.4 на 6.0 без ресет?
Цитирай
#3

Не,не,нищо не е барано по телефона от както е закупен
Цитирай
#4

Добре, с какъв ром е. Може да е "сготвен" от търговеца и или да му е дошло време за ресет, или да си е бил бъгав по начало.
а може и да е от някое от последните инсталирани приложения, или пък от това, че много приложения стартират със системата - това може да се коригира в Security_persmissions_Auto start.
Освен това може да е купен с MIUI 6, Например, който е доста по-бавен от MIUI 7 i 8, както е и доста по-стар

Затова кажи информацията от Settings-about Phone
МИУИ version Може и буквите под нея
Цитирай
#5

Благодаря ти,в момента тела не е в мен,довечера като се прибера ще вида и пиша
Цитирай
#6

Деинстслирах всички игри на детето и чувствително се подобри работата на телефона.за сега проблема с набирането не се появява.Рома е MIUI ,стабилен7.0.16.0.0 (LXKCNCl).
Цитирай
#7

Самият ром е 'сглобка" на някой търговец и е възможно като цяло да си има бъгове и ъпдейти няма.
Другото важно е, че ти си стоиш на киткат по всяка вероятност, а вече има официален маршмелоу за този модел.
И въпросът е колко държиш на българския език най-вече.
Преминаването до маршмелоу е трудно, защото трябва да се флашне точно определен стар ром, който да получи ъпдейт, с който се събират двата системни дяла в един и вече върху него може да се слага което и да е, базирано на Мarshmallow.
Цитирай
#8

Да,точно така.Стои на Китай,и няма България като държава.Ъпдейти не получава телефона,а на българския държа,понеже не съм на ти с английския,а и няма да мога да си го префлашна.Благодаря ти много за помоща и отговорите SUFFER.Жив и здрав бъди,и все така помагай на незнаещите като мен.А за префлашването ако има нещо по добро пиши на лични,може да се разберем нещо срещу заплащане от моя страна
Цитирай
#9

Ами най-доброто ще е да се съберат дяловете - ЗАДЪЛЖИТЕЛНО
и след това да се сложи ром на xiaomi.eu - последния стейбъл е миуи 8

Аз съм от Пловдив и съм готов да съдействам
Цитирай
#10

Довечера ще пиша на лични,че съм на работа
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)