Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sony Xperia E5-мнения
#1

Кажете мнения за  Sony Xperia E5.
Цитирай
Аксесоари
#2

(2016-09-13, 18:04:11)aladin написа:  Кажете мнения за  Sony Xperia E5.

Ако го взимаш от промоцията на Теленор за 4 лева на месец си струва, иначе 400 лева са много само заради логото на SONY.
За основни неща ще върши работа. За какво ще бъде ползван?
Цитирай
#3

На свободна продажда е 200лв.

За играи няма да се ползва. За говорене и ровене в нета. Гледам , че не е много бавен.  Но за сметка на това снимките му са ужасни . Но според мен е по-добре от някой Huawei  или Lenovo за тия пари.
Цитирай
#4

Къде го има за 200 лева?

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#5

(2016-09-30, 16:16:02)aladin написа:  На свободна продажда е 200лв.

За играи няма да се ползва. За говорене и ровене в нета. Гледам , че не е много бавен.  Но за сметка на това снимките му са ужасни . Но според мен е по-добре от някой Huawei  или Lenovo за тия пари.

Онзи ден го разцъках по-обстойно и честно казано, телeфончето не е лошо. Камерата му не е толкова ужасна.

Виж рeвюто във phonearena, дават му доста висока оценка 8/10.

Пс от къде ще го вземеш за 200 лева?
Цитирай
#6

Аз го имам от теленор. Добър си е за парите. При мен вибрацията е много слаба. Има ли наблюдение някой да каже, дали е от модела или има проблем в моя телефон.
Цитирай
#7

(2016-10-01, 03:40:23)kuzmich написа:  Аз го имам от теленор. Добър си е за парите. При мен вибрацията е много слаба. Има ли наблюдение някой да каже, дали е от модела или има проблем в моя телефон.

От модела е, вибрацията си е слаба.
Цитирай
#8

(2016-10-01, 13:18:18)feedback написа:  От модела е, вибрацията си е слаба.

Благодаря!
Цитирай
#9

Прежалих се да го взема Smile За 200лв - 13мп задна и 5 мп предна камера и Андроид 6.0 горе-долу добре.
Батерията не мога да разбера 2300 или 2700 mAh е.  5 app-a инсталирах и никой не дава инфо за капацитета и.
Цитирай
#10

2300 mah пише, че е.
Цитирай
#11

(2016-10-06, 16:10:12)GH0STFACE написа:  2300 mah пише, че е.

По IMEI дава 2700... Затова търся апп-че

Малко отзиви от телефона. Сравненията са със един Samsung S3 Neo, който имам под ръка
Камерата е зле наистина- доста по-лоша от Galaxy S3/S3 Neo. Може би като на s2 или старият ми Lenovo A6000. Както и клиповете. Бавничък е пак спрямо S3. Дисплеля е също изостава. Батерията по каталог е 2700, но реално е 2300 и се съмнявам да изкара 24 часа с интензивно ползване..
В ръката стои доста хлъзгав и ви трябва задължително поне силиконов гръб.
Цитирай
#12

Аз също го имам от промоцията на теленор. Процесора е бетон, доволен съм, като рам също. Справя се на моето темпо. Използвам го главно за разговори и сърфиране. Обаче камерата (задната) е под всякаква критика. Още същия ден не искаше да снима макро елементи и като цяло на 13Mp качеството беше от типа на 5. 2 пъти успя да хване макро елементи и толковоа (за 200 снимки). Използвал съм Sony z1 и L и съм много доволен като камера, но този ме разочарова много.
Цитирай
#13

Имам го от септември месец,от промоцията на Теленор.За сега съм много доволен.Може ли някой да ми каже дали има начин да се прехвърлят приложения и игри,отвътрешната памет на SD картата,с някое приложение от магазина,или трябва да се рутне.Възможно ли е вече да се рутне.Ако е възможно да се рутне,дали ще си загубя гаранцията.Ако може да ми дадете линк за приложение или за рут.Това ми е първия телефон с Андроид
Цитирай
#14

Аз се чудя между E5 и J3. Жената е с J5 и е доста приличен телефон.

Xiaomi Mi 10T, Xiaomi Mi 9, Xperia Z Ultra White
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)