Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Андроид Nougat 7.x.x - обсъждане и въпроси
#51

Затова има custom Roms, а с тях вероятно ще дойде и Android 8 Smile

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
Аксесоари
#52

Прав си до някъде,само че жестоко ме съмнява да са стабилни точно както официалния билд.Друго си е официалното от гугле..Ще го мислим като му дойде времето Big Grin

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#53

(2017-01-31, 14:10:14)ockac23 написа:  Някой получи ли секюрити пача от януари с билда NBD91X, за който писах по-горе?
Или всички ъпдейтвате ръчно и няма смисъл да питам.

И аз го получих вчера. Предполагам 7.1.1 има бъгове и за това не го пускат, бях чел за проблеми при разговор на високоговорител. Дано дойде със февруарския ъпдейт!
Цитирай
#54

И аз съм със същия build, OTA, точно по същото време.
Имах малко драми с unexpected reboots, между другото след тая "кръпка"...
Мързи ме да чета crash-dumps, тъй като засега се стабилизира, тъй че обвинявам апп-овете и предполагам се е стабилизирал, след като ъпдейтнах всичко инсталирано Smile

HTC OneX --> Motorola Nexus 6 --> Pixel 2 XL
Цитирай
#55

Даааа ! И при мен след секюрити ъпдейта се изключи един два пъти рязко от самосебе си. Но това стана докато пътувах по летищата. То там така или иначе си иска рестарт от време на време заради многото различни мрежи и т.н. (според мен). Досега в бг не го е правило. Дано да държи така.
Иначе за спирането на обновяването: стига да идват секюрити ъпдейти не ми пука честно казано. Машинката си работи. И ще я яздя докато грохне или докато пуснат пиксел хл на същата цена Smile
Между другото: мисля да сменя батерията. Лесно ли става и от къде да взема не-менте ?

Изпратено от моят Nexus 6 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#56

И при мен беше, докато бях в роуминг, между другото.
Засега в България си е стабилно желязото.

HTC OneX --> Motorola Nexus 6 --> Pixel 2 XL
Цитирай
#57

Днес дойде февруарски секюрити пач.
Очаквах да е 7.1.1 ама йок...

Pixel 5
iPhone 15 Pro
Цитирай
#58

Със 7.1.1 има проблем с високоговорителя, така че, по-добре е да се изчака.След като не го фикснаха февруари, да се надяваме, че ще го оправят март.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#59

А дали е възможно да го фикснат с 7.1.2, с който ние не сме удостоени и да си останем с 7.0

Pixel 5
iPhone 15 Pro
Цитирай
#60

Според мен, ще го фикснат и ще получите 7.1.1, 7.1.2 обаче, официално няма да видим.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#61

(2017-02-17, 10:35:21)vlaf написа:  Със 7.1.1 има проблем с високоговорителя, така че, по-добре е да се изчака.След като не го фикснаха февруари, да се надяваме, че ще го оправят март.
Google се опитва да даунгрейдне Nexus 6 до 7.0....Smile

https://9to5google.com/2017/03/15/nexus-...-downgrade



Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
Цитирай
#62

Видях го това.Да се надяваме, че са изолирани случаи или е грешка от тяхна страна, защото ако не е ......

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#63

Аз вече си блокирах ОТА-та....Не искам да ме връщат на 7.0...Smile

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
Цитирай
#64

То си миришеше просто, след като се разбра, че 7.1.1 има проблеми, а ние няма да получиме официално 7.1.2 че ще ни оставят на 7.0 въпреки че има официален
7.1.1 за нексус 6.
Не знам кво става в гугъл, но напоследък се опитват да вредят на себе си най-вече......

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

Pixel 5
iPhone 15 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)