Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Андроид Nougat 7.x.x - обсъждане и въпроси
#26

Ще изкараме още една година с последната версия май. Тамън ще стане време за ъпгрейд Smile

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#27

(2016-10-17, 22:41:46)tonkata07 написа:  Големи букви ???
 Вероятно е заради скрийншота....Не знаех,че са големи !?!?!

https://support.google.com/nexus/answer/4457705?hl=en

Виж в секцията "Timing for Android software updates"

В най-добрия случай ще го докараме до 7.1....Дано да не е само това,но...Не знам....Ще видим.

Знам много добре времето за поддръжка и EOL на телефона.Тук коментирахме относно получаването на 7.1, ясно е, че няма да получим официално андроид 8.Говори се, че ще получаваме security updates още една година, но все още не е сигурно.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#28

Пристигна! Октомврийски patch, официален build 7.0 (nbd90z)

HTC OneX --> Motorola Nexus 6 --> Pixel 2 XL
Цитирай
#29

Хм, приятна изненада, ще се включим в preview 2 през ноември и ще тестваме 7.1.1
https://developer.android.com/preview/ov...l#timeline
Браво на Google Smile.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#30

Забелязах, че откакто минах на 7.0 бутона recent apps не помни всички отваряни приложения. В началото ги помни, след един час остават 3-4.

Pixel 5
iPhone 15 Pro
Цитирай
#31

Здравейте .Искам да попитам защо този месец не пуснаха ъпдейт ?И нас ли ни зарязоха ?

Xiaomi Mi10t pro, Honor View 20 ,Iphone 7 Nexus 6 ;LG G2  ;HTC Desire X ;HTC Desire;
;Nokia 6130 ;Motorola E1000;
Цитирай
#32

Как да не са пуснали, има секюрити ъпдейт за ноември......

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#33

7.0.0 (NBD91P, Nov 2016), дойде си ОТА при мен преди няколко дни. Наистина patch-ването мина много бързо, както бяха обещали Smile
При предишни "кръпки" със 6.Х , скърцаше всеки път на "optimizing apps" поне по половин час, а сега, със същото количество инсталирани  приложения не отне повече от 7-8 минути, включително рестарта.

HTC OneX --> Motorola Nexus 6 --> Pixel 2 XL
Цитирай
#34

Ами моя е NBD91Z И не съм получил .?

Xiaomi Mi10t pro, Honor View 20 ,Iphone 7 Nexus 6 ;LG G2  ;HTC Desire X ;HTC Desire;
;Nokia 6130 ;Motorola E1000;
Цитирай
#35

Да не си един от тези случаи?

https://www.google.de/amp/s/amp.reddit.c...ate_since/

Pixel 5
iPhone 15 Pro
Цитирай
#36

Телефона го взех втора ръка  и ми дойде  така инсталиран .Незнам дали е записан в програмата .

Xiaomi Mi10t pro, Honor View 20 ,Iphone 7 Nexus 6 ;LG G2  ;HTC Desire X ;HTC Desire;
;Nokia 6130 ;Motorola E1000;
Цитирай
#37

Влез и пробвай да го регистрираш/отрегистрираш с текущия ти google account. Не знам дали се "онаследява",  или въобще какво се случва, ако се смени google account на device, регистриран в бетата ... (тъй като ти си го сменил с твоя, след като си купил телефона)
Това обаче може и да го флашне до заводски настройки, тъй че - BACKUP преди това задължително Smile

На теория би трябвало да ти дойде автоматично, т.к. пoследният ъпдейт от бетата е реално stable release-a ...

HTC OneX --> Motorola Nexus 6 --> Pixel 2 XL
Цитирай
#38

Благодаря ще пробвам ?

Xiaomi Mi10t pro, Honor View 20 ,Iphone 7 Nexus 6 ;LG G2  ;HTC Desire X ;HTC Desire;
;Nokia 6130 ;Motorola E1000;
Цитирай
#39

Има вече официално factory image 7.1.1 за Нексус 6

Pixel 5
iPhone 15 Pro
Цитирай
#40

Някой получил ли го е през  ota .При мен още няма нищо .Ама аз не получих и декемврийския

Xiaomi Mi10t pro, Honor View 20 ,Iphone 7 Nexus 6 ;LG G2  ;HTC Desire X ;HTC Desire;
;Nokia 6130 ;Motorola E1000;
Цитирай
#41

Евала на Гугъл! Телефон 2014-та получи 7.1.1 . И съм сигурен, че ще върви идеално на Моторолата.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#42

Върви добре е меко казано Smile.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#43

Колеги, при някой да се е появил този проблем?
http://www.gsmarena.com/nexus_6_owners_s...-22684.php

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#44

Нямам още ОТА 7,1,1. Как е при вас?
(не участвам в бета програмата за да предизвикам бърза ОТА)

Pixel 5
iPhone 15 Pro
Цитирай
#45

И при мен го нямаше и реших да го флашна от пц .Че ми омръзна да чакам .При мен не беше идвал ъпдейт от октомври .

Xiaomi Mi10t pro, Honor View 20 ,Iphone 7 Nexus 6 ;LG G2  ;HTC Desire X ;HTC Desire;
;Nokia 6130 ;Motorola E1000;
Цитирай
#46

https://developer.android.com/preview/download-712.html

7.1.1 е последната версия,която получи Nexus 6 !
Цитирай
#47

Днес ми дойде ота някакъв януарски секюрити пач от 850 мб и билда стана NBD91X, а 7.1.1 не идва...

Pixel 5
iPhone 15 Pro
Цитирай
#48

Жалко че ни спират подръжката .Можеха от гугал още малко да се постараят.Не беше чак толкова трудно.

Xiaomi Mi10t pro, Honor View 20 ,Iphone 7 Nexus 6 ;LG G2  ;HTC Desire X ;HTC Desire;
;Nokia 6130 ;Motorola E1000;
Цитирай
#49

Някой получи ли секюрити пача от януари с билда NBD91X, за който писах по-горе?
Или всички ъпдейтвате ръчно и няма смисъл да питам.

Pixel 5
iPhone 15 Pro
Цитирай
#50

Те могат да си ъпдейтват още 1 година даже,ама няма да го направят..след септември и останалите Нексуси заминават на кино.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)