Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем със зареждането на Ми Ноут 3 про
#26

По неведоми пътища днес отново се включи, беше на 44% заряд.. до тук добре, но никое зарядно не сварва да зарежда докато се ползва телефона, дори при отворен само един фб и месинджър :/

Xiaomi RedMi Note III Pro. 
Цитирай
Аксесоари
#27

Трябва да се тества в сервиз дали е входа на зарядното или батерията. И двете се подменят ие можеш да си ползваш телефона
Цитирай
#28

като успееш да го заредиш,сложи му стабилен официален
Цитирай
#29

Не заблуждавайте човека - проблема му не е в софтуера, не е и в батерията. Единични бройки дори на тази марка имат проблеми със сглобките - в случая проблема му е в чардж контролера. Имам една двойка, купих я от човек тук от форума със същия дефект - той беше вдигнал ръце от нея вече. Телефона си се синхронизира, работи си прекрасно, но опре ли до зареждане - забрави. Батерията му е в прекрасно здраве, сложих му и последния фърмуер докато имах още една двойка да зареждам с нея. Проблема е в чардж контролера - в момента на включване на зарядно - изписва, че се зарежда, вдига консумацията на 460мАч и секунда след това изключва зареждането и консумацията пада на 0мАч. Ще видя мога ли да намеря чардж контролера и дали ще се навие някой мозък да го смени, но за всеки случай съм му поръчал външно зарядно. За тройката - почти съм сигурен, че ако проблема не е в зарядните и кабелите към тях - е в същия този контролер.
Цитирай
#30

MTK: http://dragon-tt.com/xx.aspx?id=3988
SD: http://dragon-tt.com/xx.aspx?id=6009
Цитирай
#31

Колега би ли споделил какво стана с телефона и къде реално е проблема?!

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

HTC DHD, HTC EVO 3D,  SX M2 Aqua, SX M4 Aqua,  Xiaomi Redmi Note 3 SD 3/32 GB
Цитирай
#32

Ъп-вам темата, с надежда някой да може помогне. Проблема не е решен, светлинният индикатор мига, при редките случаи на включване на телефона, батерийката в горен десен ъгъл също показва зареждане, но нищо не влиза в батерията.

Xiaomi RedMi Note III Pro. 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)