Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Два проблема - слушалки и USB
#1
Smile 

Здравейте, колеги. Имам моя Nexus 5 от 2 години вече. В момента съм с Marshmallow 6.0.1. Имам 2 проблема с телефона, които забелязах съвсем скоро.
Първият е,че си купих малки слушалки Lenovo с вграден микрофон. Когато ги включа в телефона, слушалките работят, но микрофонът - не. Тествах слушалките на друг телефон и там всичко е ОК с този микрофон. Търсих къде ли не в интернет, дори писах на Nexus, където ме караха да 1) тествам в safe mode - не стана и 2) troubleshooting step (see "Consider wiping the cache partition") - нищо. Мисля,че като пробвах 2) се появи втория проблем, но не съм сигурен.
Вторият проблем е,че когато свържа телефона с компютъра - Windows 10, през USB кабела, за да си прехвърля снимките към компа, кликам на папката DCIM, където би трябвало да са снимките,но макар че имам почти 3 ГБ снимки се показват само 10тина снимчици. И не мога да ги открия, за да ги прехвърля. Как да открия тези снимки,както и всички файлове, които заемат памет на телефона, но не се показват на компютъра ми?
Много моля да ми дадете някакви съвети, защото търсих навсякъде, но не открих нищо по въпроса. Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз ползвам тази WiFi File Transfer вместо кабел.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Вие Литекс сте и на....... 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)