Темата е заключена
Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Google Pixel и Pixel XL официално представени

Да видим как ще го приемат потребителите първо. Щом и друг производител може да си позволи такива цени и продуктите да му се харчат, защо не и Google да си го позволи. Все пак те правят ОС, която всички ползват безплатно.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Аксесоари

Оффф...£719 за Pixel XL 32 GB и £819 за 128 GB....Smile

Е как да не му липсва на човек добрият стар нексус. Ниска цена с прекрасно качество. Аз не намирам нищо специално, което да оправдава тази висока цена на пикселите.

Huawei Mate 10 Pro

И как да оправдая тези £820 пред жена ми ????? 
Някакви идеи ?

Иначе малкия и той не лъже...£599 за 32 и £699 за 128 GB....Smile

Аз лично бих дал тия пари повече за айфон от колкото за нексус Smile

Телефона определено ме радва. Всичко е чудно според мен освен цената. Ма щом хората имат пари за iPhone, ще проимат и за Pixel Big Grin Иначе и другите продукти са готини

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Xiaomi 12X 8/256gb

Цитат:"Google поставя особен акцент върху възможностите на камерата с резолюция 12.3МР и бленда f/2.0, която получава най-високата оценка (89 точки) в тестовете на DxOMark. Според Google това е най-добрата камера, поставяна в смартфон..."

https://www.dxomark.com/Mobiles/Pixel-sm...At-the-top

Силни думи, а дали ще са оправдани?  Cool

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]

Нексус 4 ми излезе 550 кинта малко след официалната премиера в България.Уникален телефон за времето си.Тук говорим за близо 2К лева за големия с повечко памет.Телефони с подобен хардуер има за под 800 лв.Не съм чул до момента и нещо официално за поддръжка с години и т.н.Все си мисля, че 90% от хората с такъв бюджет за телефон ще вземат 6S plus, Galaxy S8 Edge и т.н.За жалост, честно казано и аз бих постъпил така.Но това са си мои виждания...

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk

Интересно, че казват, че това е първия телефон правен изцяло от Гугъл... Някаква информация относно това? Нали се слухтеше нещо за HTC? Какво стана?

HTC произвеждат телефоните, но Google твърдят, че дизайна и проектирането са 100% тяхно дело, а не на тайванците... както е при Apple и Foxconn.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]

Да не прозвучи като хейт, но дори да са уникални телефони, за мен са три неща още отсега: безобразно скъпи, прекалено големи за екраните си и порядъчно грозни. Три неща, които ме отказват веднага.

(2016-10-04, 20:48:35)ZinedineZidane написа:  Да не прозвучи като хейт, но дори да са уникални телефони, за мен са три неща още отсега: безобразно скъпи, прекалено големи за екраните си и порядъчно грозни. Три неща, които ме отказват веднага.

През оператор....Въпреки,че и там цените са доста солени,но е по-поносимо.....Smile
Друг е въпроса,че в BG не се знае дали ще се предлагат....Очертава се отново да сме 10-на човека с този телефон....Оптимистичния вариант...Smile

Слуховете са, че искат да пробият навсякъде с тях и ще ги има на много места, което би трябвало да означава и при нашите оператори. Ама на тая цена, да си ги имат.

Samsung Galaxy S4

"Google CEO Sundar Pichai received a stock grant of $199m (£137m) in February, as part of his 2016 pay package. That' s on top of the $100.5m he received early in 2015, even before he got the top job at the search engine."

Как да му избият заплатата ???? С ниски цени ???Smile

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Като ги гледам тия цени и си мисля - абе въпреки, че е на 6 месеца HTC 10 ми изглежда по-смислен избор сравнен с пиксела ;д едно и също тяло, но 5.2 инча.

Huawei Mate 10 Pro

Мноого солени цени,а не виждам нещо,което да ме грабна...явно ще догонват самсунг и айфоня по цени...предпочитам някой по стар нексус,ще върши същата работа.

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

И на мен ми стана интересно - въз основа на какви "иновации" в устройството е оформена тази пазарна цена?

Sent from my MI5

 

За мен са си грозни първо.
Второ малкия си му е малка батт - дори и за непипнат много андроид.
И това с 32гб си е подигравка - снима 4к и с 32гб...
И накрая цената - много е за каквото предлагат и за каквото няма ,а в други телефони ще го има.
Скоро се очаква на хуавей мате 9 - там пак е соленичка цената ,ама и доста неща си има.
Отделно дето казаха - 6с 7 7с и на самсунг 7еджа и с8 дето ще излезне.

Huawei Mate 10 L29 Black

Някъде има ли снимки правени от камерата? В оригинал.

(2016-10-04, 18:10:50)tonkata07 написа:  И моя...Само чакам да видя как ще изглежда "на живо" и съм в играта...Smile
Нали преди два месеца си взе One?

Sent from my MI5

 

ПЕРФЕКТНИЯ телефон, само не ми харесва че има толкова много празно пространство отдоло.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart

Голямо хвалене... 
А, аз май за пръв път ще имам бял телефон. Много ме кефи гърба на белия вариант (very silver).


За да предложиш нещо на цената Айфона, трябва да си си изградил имидж и име като производител на телефон. Не става с "Ние сме Гугъл, разбираш ли, това е първият ни самостоятелен телефон, я елате при батко с 2 бона".

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

https://www.dxomark.com/Mobiles/Pixel-sm...At-the-top

@gurcayy напротив точно така става, да не мислиш, че първия аЙфон е струвал 300лв. Друг е въпроса, че те са били нещо ново и интересно тогава, но...

[Изображение: 21693249.jpg]
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)