Темата е заключена
Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Google Pixel и Pixel XL официално представени
#26

Типичен Nexus изглед в предната си част.
Аксесоари
#27

Не са толкова ужасни рамките, но от "предницата", телефонът не изглежда "премиум", да ме прощават. В крайна сметка, за да влезеш във високия ценови клас, се иска да представиш нещо повече от още от същото. Могат да ни изненадат с нещо скрито в ръкава, но едва ли. Бутлоъдъра най-вероятно ще е заключен, май това ще е от премиум изненадите.

Cognosce te ipsum!
#28

(2016-09-26, 17:41:12)bobyn написа:  Nexus 4 беше целия стъклен отзад и беше прекрасен телефон. Не виждам проблем.

Sent from my Moto X Force using Tapatalk

пак казвам - не говоря за красотата и прекрасния дизайн. Говоря от практична гледна точка. Тва нещо изтървеш ли го навън става на сол. Имам двама колеги с Нексус 4-ки и отзад са доукрасени с паяжина в стъклото.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
#29

Стъклото е красиво докато е в кутия или на витрина. После става леш...
Е за пример, моя, на светлина се виждат десетки фини драскотини, прасната е една яка черта, и хубаво, че и паяжина няма. Да не говорим за пръстовите отпечатъци... Big Grin Big Grin Big Grin Но определено е красота. Просто трябва много много да се пази.
#30

Аз не разбрах защо решиха да сменят и иконите,но това не е толкова важно....Smile
#31

Защото товa няма да е точно "Чист Андроид", ще е пипната версия специално за Pixel
#32

То тук следва да се попита, а кой тогава остава чистият, при положение че няма производител, който да поставя чист андроид на телефоните си Smile

Nexus 5 (32) -> Nexus 6P (64) + Samsung Nexus 10 (32)
#33

Сорс кода на AOSP ще бъде чист, предполагам.
#34

Повечето биха предпочели телефона да работи плавно и бързо пред това естетически да е супер красив отвън, но тромав отвътре.
Дано да е на успех това ребрандиране Nexus>Pixel. Първи Nexus телефон от HTC, първи Pixel телефон от HTC.
Лошото накрая е, че подхождат като Apple. High end устройства (Pixel телефони, таблети и лаптопи) на високи цени, нищо чудно защо вече определиха Oneplus (3) като новия Nexus. Просто защото е на достъпна цена с топ спецификации.

Always looking forward
#35

(2016-09-27, 12:04:03)GH0STFACE написа:  Защото товa няма да е точно "Чист Андроид", ще е пипната версия специално за Pixel
Аха...И няма да може да се root-ва май...Поне в началото...Smile
#36


(2016-09-29, 21:38:10)tonkata07 написа:  https://mobile.twitter.com/OnLeaks/statu...0927399937


[Изображение: 62ec57163c8a53e6a464b6e61b3513d0.jpg]

Малко по-голям от OnePlus 3(152.7*74.7*7.35)

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk



Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
#37

За първи път виждам телефон, на който светкавицата е по-голяма от камерата :Д

Huawei Mate 10 Pro
#38

Къде видя, че светкавицата е по-голяма? Според мен са абсолютно еднакви.

[Изображение: 9c6b1dd31d3c0f0c.jpg]

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
#39

На снимката, която тонката е качил така ми се вижда. Може само да се създава илюзия, заради ъгъла, под който е поставен телефона, но на мен така ми се вижда.

Huawei Mate 10 Pro
#40

Виж Nexus 4 отзад.

Все пак ми се вижда голям. Ако е 5,7" екрана, няма проблем, но за 5,5" е голям.
Можеха да променят все пак нещо от 2013г. в по-добра посока. Моят телефон е 5,5" и е 150 мм. Модел 2013г. Освен това има дразнещо големи рамки отгоре и отдолу. Този ще е с 4мм по-големи и по-дразнещи рамки.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
#41

Аз също не мога да разбера тази тенденция новите телефони да са със стабилно по-големи рамки от 2013 модели... Нексус 5Х си е тухличка в сравнение с Нексус 5. 

Наистина убиват Нексус серията. Вече разбрахме, че няма да запазят по-ниските цени, но дано поне да запазят напълно чистия Андроид, супер леката и плавна работа и редовните ъпдейти.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
#42

Странно малка камера някой знае ли защо е толкова малка или си нямате и идея?

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
#43

Аз от горното клипче разбрах само едно. Единствено произведените от LG са с ниски цени.
#44

@Gosho223
Защото така е семпла и ненатрапваща се. Защо е нужно да бъде голяма, разлята и оградена с безполезни детайли и излишни орнаменти? За моя вкус такова дизайнерско решение на камерата е перфектно. Това е първия телефон на Google, който ми харесва откъм дизайн точно заради изчистената визия, която има. Оформлението на камерите беше елемента, който най-много ме дразнеше в старите телефони. Половината гръб беше зает от кръгчета, капачета, пръстенчета, надписи и всякакви други излишни орнаменти.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
#45

(2016-09-30, 10:35:35)mita6ki9 написа:  но дано поне да запазят напълно чистия Андроид, супер леката и плавна работа и редовните ъпдейти.

Телефон с чист андроид не е излизал от не помня кога вече. Това което на нексусите викаха "чист андроид" е на Google представата за андроид, което далеч не е същото като чистия андроид (приеми го като скин, от рода на TouchWiz, ама значително по "обуздан"). Телефон с AOSP надали ще излезе повече.

Trust nobody who smiles before 10am...

#46

Не е малка камерата. Нормална е. Така беше при Нексус 4, и на мен ми харесваше.
Реално и на сегашните ви телефони не са големи камерите, а са големи пластмаските/стъкълцата които ги предпазват, + декоративната орнаментика която ги "разкрасява". Казаха го и други по-горе.
#47

$8....Какво му плащаш ?Smile

[Изображение: b4a4be8322f33fd2ab15bf424a943b5f.jpg]


https://www.amazon.com/gp/aw/d/B01LQ1J8X...ref=plSrch

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
#48

На тоя айфон що му е отзад хоум бутона Big Grin
Не ме грабва от пръв поглед

SGS4
#49

www.carphonewarehouse.com/google/pixel-xl.html#!dealType=pm

Да видим от кога ще стартират продажбите....Smile

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
#50

и малкия е там

https://www.carphonewarehouse.com/google...ealType=pm
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)