Темата е заключена
Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HTC U11 представен на 16.05.2017
#76

На smiley мненията най-добре така:
[Изображение: 677383_img20170329134829.jpg]

Просто не му се "връзвайте" - там диалог няма. Лично аз, не съм използвал по-балансиран и приятен смартфон от м7, дори като се вземе предвид камерата. "Лошият" телефон и "издънката" на HTC ми служи вярно и безотказно вече почти 4 години, ежедневно - дори в момента! Няма продукт на HTC, който да съм използвал аз (или мои близки) и да се е налагало да го псувам, така както направих с LG G Flex или Galaxy S4... 
Единственият флагман, за който бих лишил семейството си от 1500лв. би бил на HTC.
А за "умирането" на HTC се говори всеки месец от Wildfire времето, колко некачествена гама продукти имат тия години, но пък Google решиха да не вземат предвид мнението на smiley и повериха производството именно на тях. Много са глупави тия от Google. Сега и те ще фалират...
Аксесоари
#77

(2017-03-29, 11:58:29)badzanga написа:  Понякога имам чувството, че доста хора са без собствено мнение, а чакат някой друг да им набие в главите /чрез интернет и разни ревюта, зависи кой ги плаща/, кое е най-доброто и защо трябва да си го купи или поне да го хвали !!! Ето по нагоре някой се изказва ,че М10 е най-добрия тел на ХТЦ от доста време насам ,е аз го бих попитал ползвал ли е М9, един безавариен и бърз телефон ! Едва ли е ползвал ,но е разбрал от ревютата в нета, че не е нищо особено . Ами мога  да им кажа ,че само мога да съжаляват, че не са го имали. Та по темата HTC 11или Ocean все тая, ще има и аз с удоволствие ще стана негов притежател, защото според мен HTC все още нямат аналог в интерфейса си и в качеството си /бенчмарковете+- 0,1 милисекунда мен не ме интересуват/  !!!
Веднага ти казвам какво не е наред с М9. Камерата е просто отвратителна - на теб ако ти харесва, супер. Това не променя факта, че сравнение с флагмените от миналта година М9 беше с може би най-лошата камера.
Екрана беше отвратително калибриран.
Подобренията спрямо модела, който преди него (М8) бяха никакви.
До вчера си играх с един М9, който беше с Нугата. Еми не вървеше плавно, кво да направя по въпроса?

(2017-03-29, 13:02:17)cinizam написа:  На smiley мненията най-добре така:
[Изображение: 677383_img20170329134829.jpg]

Просто не му се "връзвайте" - там диалог няма.

О не, обиди ме (: И като аргументите ви станат по-логични и адекватни може и да проведем диалог. До тогава, аз какво да направя, че съм прав?

Trust nobody who smiles before 10am...

#78

Не е чак толкова отвратителна камерата на М9,но на светло.И все пак губи детайли,но за "неразбирачи" е перфектна и достатъчна.В интерес на истината могат да се постигнат добри резултати,но не и впечатляващи,което е кофти когато плащаш една шапка пари за телефон,който се очаква да снима на нивото на останалите флагмани.Сглобката му е много добра въпреки това.Като цяло не са лоши смартфоните,ако и цените им ги оправдаваха.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
#79

(2017-03-29, 11:58:29)badzanga написа:  HTC 11...ще има

Точно с това име няма да има телефон. Ще се казва HTC U.
#80

(2017-03-29, 14:20:07)vesoisthebest написа:  Не е чак толкова отвратителна камерата на М9,но на светло.И все пак губи детайли,но за "неразбирачи" е перфектна и достатъчна.В интерес на истината могат да се постигнат добри резултати,но не и впечатляващи,което е кофти когато плащаш една шапка пари за телефон,който се очаква да снима на нивото на останалите флагмани.Сглобката му е много добра въпреки това.Като цяло не са лоши смартфоните,ако и цените им ги оправдаваха.

Сглобката също не е толкова добра - около пауър бутона шасито е слабо. И да, тук се позовавам на не едно или две клипчета от нета, просто защото не мога да си позволя да си купя телефон само за да го огъна. Но сглобката специално на М9 е далече от много добра.
Просто стават прекалено много минусите на телефон, за да го зачета за успешен модел. Естествено - ще върши работа. Ама тя и нокиа 1100 върши работа, не там е въпроса.

Trust nobody who smiles before 10am...

#81

Сглобката е добра и не става на сол след падане.Не знам за никакви пауър бутони и т.н..знам,че гледате много клипчета в нета,и до сега не съм видял на живо нито един огънат М9..неволно или без да иска човека..сглобката за мен е достатъчно добра.Има други минуси телефона,ама май много се отклонихме от темата.Сори за офф-а.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
#82

HTC U със спецификации от antutu

[Изображение: ewe2.png]
#83

И още малко, не толкова добри спецификации
https://mobile.twitter.com/LlabTooFeR/st...6175095810

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
#84

Тази година е хит 3000 милиамперовата батерия. Тоя SD835 толкова ли пък ще е енергоефективен!?!
#85

И забележете всички, флагмани са със 4GB Ram, което за в момента е напълно достатъчно.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
#86

(2017-03-30, 12:39:04)hazART написа:  И забележете всички, флагмани са със 4GB Ram, което за в момента е напълно достатъчно.

Те и 2-3 са достатъчни, ама нали трябва пари да се взимат  Smile
#87

(2017-03-30, 10:37:10)GH0STFACE написа:  Тази година е хит 3000 милиамперовата батерия. Тоя SD835 толкова ли пък ще е енергоефективен!?!

То колкото и да е енергоефективен, производителтие като го клокнат на по-висока честота кел файда. Това с по-енергоефикасните чипове го слушаме сяка година, и сяка година е абсолютно едно и също.
За мен в скрийншота от Антуту се вижда обаче едно нещо много хубаво - Андроид 7.1.1. Дано наистина го пуснат с последната възможна версия на андроид, не като Самсунг и ЛГ.

Trust nobody who smiles before 10am...

#88

@smiley, то е ясно, че енергоефективноста ще е точно като в предните процесори...межи да те лъжат. Аз за това си написах въпроса първо с удивителна...риторичен въпрос. Smile

Въпроса е, че за мидъл и пауър юзъра най-големия консуматор не е процесора, а екрана. Тъй че с тези големи екрани не може да се очаква кой знае какъв живот.
#89

(2017-03-30, 10:37:10)GH0STFACE написа:  Тази година е хит 3000 милиамперовата батерия. Тоя SD835 толкова ли пък ще е енергоефективен!?!
   

Сигурно...Smile

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
#90

Може би така ще изглежда HTC U:

[Изображение: htcu.png]

Жалко, че премахват 3.5мм...

Huawei Mate 10 Pro
#91

Не се вижда снимката.
#92

Би трябвало да е това:

   

5.5'/2K
4/64
12 MP Sony IMX362(основна)
16 MP Sony IMX351(предна)
Android 7.1.1

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
#93

Голяма грешка би било, според мен, да преминат от дизайна на 10-ката към стъклен сандвич с метална рамка. Не че не ми харесва, но металното унибоди си беше запазена марка на htc и с миналогодишния им флагмен го бяха усъвършенствали до такава степен, че беше наистина красиво устройство. Пък и беше супер здрав.
Сега ще станат поредния производител дето залагат основно на стъкло и съвсем ще им се загуби идентичността. А това че те продължават да махат 3.5 мм жак е такова глупаво решение, че изобщо не трябва да се коментира.

Trust nobody who smiles before 10am...

#94

+1.
Като чуя флагман на HTC и първата асоциация, която правя е солиден телефон изцяло от алуминий.

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
#95

Тонка, това прилича на U Play. А той- на Nexus, особено отзад. Ето как изглежда реално:


Прикачени файлове Миниатюри
   
#96

Отпред на мен ми прилича на Huawei,но то си е нормално...Smile

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
#97

Прилича ти на новата десятка, обаче тя не е с характерния за Huawei дизайн отпред Smile
#98

Стига с тия глупости кой на кого прилича. Вече има толкова много различни модели, че няма как всеки да е неповторим и уникален. Иначе u ultra ми харесва много, но и цената му е солидна...

Изпратено от моят HTC One M9 с помощта на Tapatalk
#99

Кога се очаква? И нали това ще е флагманът?


Sent from my iPhone using Tapatalk

(2017-04-02, 19:38:05)whitehart написа:  Стига с тия глупости кой на кого прилича. Вече има толкова много различни модели, че няма как всеки да е неповторим и уникален. Иначе u ultra ми харесва много, но и цената му е солидна...

Изпратено от моят HTC One M9 с помощта на Tapatalk

Защо се обаждаш неподготвен? Телефона е хубав, досега никой не се е изказал в стил ''тия копират'', пък и в случая няма лошо и е напълно нормално да прилича на Nexus, защото HTC правят телефоните на Google.

(2017-04-02, 20:03:54)abvabc написа:  Кога се очаква? И нали това ще е флагманът?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Очертава се да е това. U Ultra, по-точно. U play ще е по-лека версия, с различен дизайн. Не знам кога ще дойде насам.
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)