Темата е заключена
Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HTC U11 представен на 16.05.2017
#51

Наистина,пълен резил.И аз съм фен на компанията от не толкова далечната 2010/2011,след като си купих desire hd,това беше един истински флагман.
Сега чакам нещо добро да изкарат ама май няма да стане.

Maximus VII Ranger | i5-4690K@4.4GHz+NH-U14S | G.SKILL 2x4 RipjawsX 1866M C9 | SS-660XP2 | Corsair Obsidian 750D | WD5000HHTZ | Dell U2414M | Vengeance® 1500 | Xbox 360 Wireless Controller
Аксесоари
#52

Ами изкараха хората, HTC 10 е уникален тел, аз сменям често тел всички топ за 2016 ги използвах към момента най ми харесва HTC 10, така че са на верен път! Целта им е да правят скъпи и качествени тел, а не шир потреба, друг е въпроса че преди десетката имаха 2, 3 години с неуспешни модели. Аз пък съм убеден, че са на прав път и ако и тази година изкарат добър флагман ще изплуват, така и така не могат да се мерят със Самсунг по продажби и никога и не са били масова фирма, а за ценители!

Huawei P30 PRO
#53

Е те хубаво вървяха в правия път с 10-ката и с какво ни изнеадаха ? Първия флагман за 2017-та и най-големия провал за 2017-та...

Huawei Mate 10 Pro
#54

И кой е този флагман за 2017?
#55

(2017-03-24, 00:29:41)Anastasia123 написа:  Е те хубаво вървяха в правия път с 10-ката и с какво ни изнеадаха ? Първия флагман за 2017-та и най-големия провал за 2017-та...

Флагмана им за 2017 все още не е представен, тоест не знаем какъв ще бъде!

Huawei P30 PRO
#56

Представиха едно недоразумение u ultra, но то няма да им е основния телефон. Защо въобще го представиха? С 10 доста вдигнаха нивото от предните си модели, дано и с 11 да е така.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
#57

Не е нужно да гледате цялото видео, защото е доста дълго, но си го пуснете и изслушайте какво се казва от 03:10 до 03:44.

Huawei Mate 10 Pro
#58

И какво трябва да чуем? Това е най-скъпият телефон на хтц към момента, но не го прави флагманът им за 2017. Тоя със смешния говор откри топлата вода.
Ю ултра е нишов телефон, който се оказа скъпо недоразумение, с доста недостатъци. Та едва ли има някой, който следи хтц и Андроид средата като цяло, да не му е ясно, че флагманът на хтц за 2017 година ще е предстоящия 11. Иначе всеки е свободен да си развива свои теории.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
#59

Всеки си го приема както му изнася. Ти откъде знаеш, че ще има ХТЦ 11, за да мислиш, че това ще е техния флагман за 2017? Или пък гледаш в бъдещето? Гледай настоящето. Към този момент това е телефона на ХТЦ с най-добри характеристики. Към този момент това е техния флагман. Пък ти ако искаш го приемай и като мидрейндж.

Huawei Mate 10 Pro
#60

Това не е флагмана на HTC, флагманът им ще е по-нататъка.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
#61

Още 100 човека да му/и го кажете, явно няма да разбере. Не е нужно човек да предсказва бъдещето, нито да има кой знае колко голям коефициент на интелигентност, за да знае, че ще представят HTC 11. Безсмислени и детски разговори водим.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
#62

В интерес на истината, сайтове като AndroidPolice не веднъж споменаха, че htc 11 няма да има. Вместо това htc щели да се фокусират на по-"евтините" модели. Предвид факта, че за сега няма НИЩО като информация за бъдещ флагмен на htc имам съмнения, че подобни слухове може и да са верни.
Но У ултра не е флагмен по нито един критерии освен цена. Този телефон е едно ОГРОМНО недоразумение, което не се справя с нищо като хората. Само htc могат да свършат такава глупост на телефон с основен екран 5.7" + още един по-малък да сложат батерия 3000мах.

Trust nobody who smiles before 10am...

#63

На мене ми хареса, че има функции като, ще те информира кога ще вали, знае кои приложения са ти любими, и тем подобни. Несъм сигурен при HTC U Ultra това гласов асистент ли се води или нещо друго, но пак е прекалено скъп.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
#64

Да htc 11 няма да има , а просто флагмана им ще е под друго име и ще го има тази година !
#65

Аз пък бях мярнал точно обратното - ще се отказват от евтините телефони.


Sent from my iPhone using Tapatalk
#66

Много тъжно, ако спрат линията и посшедователността.Пълно объркване и неориентиране за не толкова просветените.

XIAOMI MI5S..
#67

Вие оставете U Ultra-та, U Play e oще по-огромно и грандиозно недоразумение - Helio P10, Android 6, липса на стерео жак и жалка 2500 mAh батерия за 900+ лева, което си е един чисто нов Galaxy S7 или Huawei P9 !!! Това според мен ще им е поредния пирон в ковчега, който упорито отказват да си сглобят докрай. Няма какво друго да коментирам за производител, който през 2017 година пуска "среден клас" дроиди със Snapdragon 400...

Продавам тук едно тилифончи и едни други благинки
#68

HTC Ocean щял да има сензори в металната рамка на корпуса си, и щял да бъде много функционален, дори и по-функционален от Samsung Galaxy S8.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
#69

(2017-03-28, 18:28:37)hazART написа:  HTC Ocean щял да има сензори в металната рамка на корпуса си, и щял да бъде много функционален, дори и по-функционален от Samsun
Кога тъчуиза е бил по-функционален от сенса ?? Само като видя дайлъра на самсунга и ми идва да го лупна у земи  Cool
#70

Ама не може да не бъде намесен и Самсунг....То няма тема в,която модел на компанията да не е посочен за пример....Smile

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
#71

(2017-03-28, 18:28:37)hazART написа:  HTC Ocean щял да има сензори в металната рамка на корпуса си, и щял да бъде много функционален, дори и по-функционален от Samsung Galaxy S8.

Какво значи "по-функцонален"? Телефоните в днешно време вършат абсолютно идентична работа, било то андроиди, айфоини или ония уиндоус фони, които се чудя кой изобщо ги купува.
Да не говорим, че аз вече силно се съмнявам, че htc могат да извадят читав флагмен, на който всичко да му е както трябва. Я батерията ще му е малка, я камерата му няма да става за нищо, я ще му сложат цена от 2 бона.

Trust nobody who smiles before 10am...

#72

@smiley, би ли споделил какво не му е читавото на HTC 10 и с какво е по-читав един S7 да речем?Да, U Ultra е недоразумение и много хора го отчитат този факт, но това не означава че няма да " избухнат" със Ocean, не в буквалния смисъл както един друг производител...

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
#73

Няма да го сравянвам със S7, понеже ще стане лудница тук.

Но 10-ката беше единствения читав модел на компанията от мноооооого време насам, където реално освен от дисплей нямаше други видими критерии по които бяха спестили. При този модел проблема беше друг - първо, че го пуснаха на безумно висока цена, второ че го пуснаха прекалено късно, когато S7 вече беше на пазара и трето, че този телефон нямаше никакви реклами или промотиране. Реално масовия потребител забрави за съществуването на този модел, месец след пускането му.

Trust nobody who smiles before 10am...

#74

Понякога имам чувството, че доста хора са без собствено мнение, а чакат някой друг да им набие в главите /чрез интернет и разни ревюта, зависи кой ги плаща/, кое е най-доброто и защо трябва да си го купи или поне да го хвали !!! Ето по нагоре някой се изказва ,че М10 е най-добрия тел на ХТЦ от доста време насам ,е аз го бих попитал ползвал ли е М9, един безавариен и бърз телефон ! Едва ли е ползвал ,но е разбрал от ревютата в нета, че не е нищо особено . Ами мога  да им кажа ,че само мога да съжаляват, че не са го имали. Та по темата HTC 11или Ocean все тая, ще има и аз с удоволствие ще стана негов притежател, защото според мен HTC все още нямат аналог в интерфейса си и в качеството си /бенчмарковете+- 0,1 милисекунда мен не ме интересуват/  !!!
#75

Мога само да се съглася с горното мнение. Сменям телефоните си през 2-3 месеца, и всеки има по нещо, което ме дразни, някакво проблемче или недомислица. И понеже никога не бях имал htc, реших да пробвам M9. Еми супер телефонче си е. Модел на две години, а отдавна получи нуга, за разлика от много други флагмани. Бърз, без никакви проблеми, удоволствие е да се работи с него и мисля да го задържа повече време. Htc имаха много погрешни решения в последно време, но знаят как да правят качествени смартфони.

Изпратено от моят HTC One M9 с помощта на Tapatalk
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)