Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Моля за отговор, притежатели на таблет Хюауей Т1 10' Зарядното ми Па
#1

Здравейте. Проблема е че вече с това загряване, което започва веднага, а не постепенно,/97, 98% вече намаля до топло/ може би развалих един таблет, но по настояване на Вивакомци бе, да продължавам да го зареждам викаха. въпреки че на него можеше да се пържат яйца, даже и разклонителя затопля. Смениха таблета с нов, но това загряване на зарядното продължава. Пак ме карат да зареждам и понеже ме е страх да не разваля и този, а аз съм 500 назад и 45 настрани от тези техники и това ми е първият таблет, трябва ли да пари наистина толкова, защото бил голям и с голяма батерия? И при Вас ли е така, макар да не сте с този модел? А от нула зарежда за 7 часа. Bu Huh
Цитирай
Аксесоари
#2

С друго по-слабо зарядно пробвано ли е, нагряването остава ли?

Sent from my MI5

 
Цитирай
#3

(2016-09-21, 22:03:11)NoMaD написа:  С друго по-слабо зарядно пробвано ли е, нагряването остава ли?

Sent from my MI5

Аз не смея нищо сам да направя, така че не съм. А какво са му правили след като бе на сервиз два пъти, не знам. Но ще пробвам, ако трябва. Не че на мен не ми е идвало на акъла за ново. Изпълнявам каквото ми кажат, като не разбирам нищо.
Цитирай
#4

Ака няма резултат, при трето посещение в сервиза имаш право за замяна с друг такъв.

Sent from my MI5

 
Цитирай
#5

Аз вече писах веднъж за проблема но че зарежда за 6 часа. Вие там отговорихте да отива на сервиз. Може да видите. Там е по подробно. Но понеже ми омръзна да се разправям с Вивакомци, по точно не знам какво да им кажа с какво да ги опровергая като не разбирам, затова питам и направо, дали и с други е така че да съм спокоен. Иначе е заменен. В момента зарядното е отново загряло но по малко като зарежда телефона ми. А аз да заредя с зарядното на телефона сони хикс перия зет 5 таблета???

Включих го. Дано не пари.
Цитирай
#6

Зависи от ампеража на зарядното.

Sent from my MI5

 
Цитирай
#7

Е зареди без да загрее дори. Лека топлина се усещаше. Беше на 43% и за 3ч. и половина бе на 97% и го изключих. Ето данните на зарядните
HUAWEI
INPUT:100-240V 50/60Hz 0.2A
QUTPUT:5.0V= 1.0A
SONY XPERIA Z5 E6683 DUAL
INPUT:100-240V 200mA 50/60Hz
QUTPUT: 5V=1500mA
защото на мен нищо не ми говорят. Като гледам все пак по цифри има разлика. Тези 500 мегаампера на QUTPUT. Явно ще си зарежда за толкова време от 5 до 7 часа. Тогава да сменям зарядното. Таблета си бе студен при зареждането. И сега, понеже по горе писахте, дали е пробвано с по слабо зарядно, това на Сонито според тази разлика не е ли по силно? И ако трябва да купувам ново с какви данни да е точно според Вас?  Бързината на зареждане зависи ли от тях? Е аз ще гледам да не го изтървам на нула, но ми се ще по бързо зареждане. Но ако е невъзможно, а аз това искам да узная от хора притежатели на таблет, няма проблем.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)