Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с SD карта
#1

Имам някакъв проблем със SD картата. 16 GB е на самсунг Micro SD HC. та проблема е че като сложа това приложение което е дадено по горе за преместване на други проложения на картата или някое друго ми иска да форматирам картата като вътрешно хранилище, е правя го и след като свърши форматирането телефона изобщо не я разпознава, а като я форматирам по първия начин който ми се предлага вече я разпознава мога снимки да си съхранявам и каквото и да е обаче за приложенията не става да се местят.Някой може ли да ми помогне ? Въобще как да я форматирам тази карта като я поставя първия начин е : използване като преносимо хранилище:за преместване на снимки и друга мултимедия между устройствата и втория начин е : използване като вътрешно хранилище: за съхраняване на каквото и да е само на това устройства, включително приложения и снимки.Хранилището трябва да се форматира, за да не може да работи на други устройства.
Цитирай
Аксесоари
#2

Кое е това приложение "дадено по-горе"?
С официалния (stock ROM) ли си или с CM (или друг custom ROM)?
При Android 6.x можеш да форматираш картата памет като вътрешна.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#3

аа извинявам се бяха ми предложили приложението AppMgr III (App 2 SD) и със CM 13 съм ( 6.0.1 андроид ).
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)