Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ъпдейт до Андроид 7.0

(2017-09-10, 09:10:30)nnvviiddiiaa написа:  ...20-30 приложения ми работят на заден фон...
Бааа, кво го провиш тоя телефон?!? Аз на компа нямам толкова програми Smile

Sony Z5 Compact.
Цитирай
Аксесоари

(2017-09-10, 22:19:52)b0bb0 написа:  Бааа, кво го провиш тоя телефон?!? Аз на компа нямам толкова програми Smile

Ми....например: прогноза за времето, две новинарски програми, камерата, контактите, месинджъра, фейсбука, някоя игричка, компас, пощата, сафарито, крачкомер-а, приложението за снимки, календар-а, калкулатора, бележника , тубата, вайбър, Drive, Shazam. Стоят си на заден фон и си работят. Телефона не се зори хич. При рестарт, програмите сами се пускат и отново не се усеща. Някои програми не съм ги спирал сигурно от месеци. iOS какво да се прави...
Цитирай

То и без това за смрад фон няма повече от 30 приложения и да искаш. Big Grin На Сонито са ми около 60-70, но не всички работят на заден фон.

Sent from my E5823 using Tapatalk

Sony Xperia S Black
Цитирай

Пуснали са 7.1 и за СЕ1
Цитирай

(2017-09-23, 09:20:06)Sev написа:  Пуснали са 7.1 и за СЕ1

Верно? Ейййййййй, машала Сони! Bu
Цитирай

(2017-09-24, 09:48:12)nnvviiddiiaa написа:  Верно? Ейййййййй, машала Сони! Bu
Не знам защо при вас чак сега идва, но аз получих 7.1.1 може би пред 2 месеца.

Sent from my E6653 using Tapatalk
Цитирай

(2017-09-24, 10:20:55)vankata написа:  Не знам защо при вас чак сега идва, но аз получих 7.1.1 може би пред 2 месеца.

Sent from my E6653 using Tapatalk

Зависи от регион ти е софтуера. При всички андроид-и е така.
Цитирай

(2017-09-24, 10:22:07)nnvviiddiiaa написа:  Зависи от регион ти е софтуера. При всички андроид-и е така.

Да, обаче 2 месеца не е малко.
Цитирай

Защо не мога да инсталирам това проклето нещо..  При повечето apk файлове, не ми ги инсталирва,защо?!? Натискам "напред" и нищо...


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

@Pacogamer, Тази невъзможност за инсталиране на приложения, след актуализация на Андроид ли се е появила или и преди това е било така?

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Откакто си актуализирах андройда до 7.1.1 не ми дава да инсталирвам почти всички apk файлове.. А преди не беше така
Цитирай

Lucky Patcher изисква рутнато устройство.

Щом по този начин се опитвате да инсталирате приложения - да не би и те да са с такива изисквания?
Цитирай

Всъщност не е задължителен руут за това приложение, но след като потребителя споменава и за други проблеми при инсталиране на приложения след актуализацията, вероятно нещо с актуализацията се е пообъркало и това е резултата.
Рестартирай устройството, но може и да се наложи да приминеш през едни фабрични настройки, което надявам се да оправи ситуацията.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Ами значи ще се наложи Фабрични настройки или най-добре software repair?
Цитирай

Repair е най-добре. След фабрични и малко вероятно да ти се оправи. Фабричните не поправят системата, ако има проблем, а просто изтриват всички настройки и приложения инсталирани от потребителя.
Цитирай

Не знам, ама малко ма е страх тоя software repair, да не объркам нещо да се бъгне телефона, че да не се включи. То там е писано, дори показва какво са се прави,но ма в страх нещо да не му стане...
Цитирай

Нали имаш гаранция?
Цитирай

(2017-09-25, 23:42:58)Pacogamer написа:  Не знам, ама малко ма е страх тоя software repair, да не объркам нещо да се бъгне телефона, че да не се включи. То там е писано, дори показва какво са се прави,но ма в страх нещо да не му стане...

Няма какво да стане. Това е официалния начин предоставен от Sony за домашна "поправка" на телефона.
Телефона не може да се "бъгне" от Xperia Companion.
Цитирай

Дали ще пускат некви фиксове, защоти вчера ми зависна брутално компакта и се наложи да го рестартирам от копчето при слота за паметта. Отделно ми крашна и dialer-a. Батерията май също пада по-бързо. Мисля да се върна на 6-цата.

Ps Преди половин час да погледна колко е часа и поради някаква причина гледам телефона е върнал заводските настройки и е затрил програми и контактите. Де#@ тъпия андроид!

Сега пък направих прост рестарт и приложенията и контактите се върнаха.
Цитирай

За напред такива сериозни проблеми най-добре с repair през Xperia Companion да ги оправяш. Както казвам и по други теми и раздели, фактори рисет не поправя, а само затрива допълнително инсталираните от теб приложение и настройките.
Т.е, ако проблема в телефона е предизвикан в следствие на кофти приложение (или негов последващ ъпдейт от Play), то да, фактори рисет може да помогне. Но ако проблема е по-дълбок...само repair през компютър.
Цитирай

Как стигате до 7.1.1на мене никой не ми го пуска
Цитирай

@mitsco, Предполагам повечето от потребителите получаващи актуализации, инсталират софтуера посредством ОТА, тоест Wifi или чрез програмата Sony Companion на компютър.
За да бъде възможно това разбира се (актуализацията), първо е необходимо дадената актуализация да бъде освободена от програмистите на производителя на марката устройство, както и/или предоставен в последствие софтуер към потребителите си от съответния оператор, от който е закупено конкретното устройство.
Другия вариант за актуализация, е да се свали и инсталира софтуера за същото устройство, но за друг регион получил вече желаната актуализация, като се използва програмата Флаштул на компютър.
Най-добре е да се изчака официалния метод, препоръчително за по-търпеливите.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

А това магическо software repair може ли да върне андройда на 6 и така наречения проблем с бързото падане на батерията да се разреши дефакто питам
Цитирай

Не, няма да върне предходна версия на Андроид, а ще преинсталира отново текущата.
Връщането е възможно с програмата Флаштул.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Пуснали са нов ъпдейт 32.4.A.1.54 днес.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 4 гост(и)