Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ъпдейт до Андроид 7.0

Гледайки номера - може би освен ъпдейта от Гугъл за сигурността има и други промени (но малки)
Цитирай
Аксесоари

Сони са пълни идиоти, за CE1, Теленор и Ментел няма дори ъпдейт до .160. Да видим кога ще се натуткат и ще пуснат този ъпдейт, защото от предишния абсолютно всички региони го получиха, кой веднага, кой със два-три месеца закъснение, само не и ние. Абсолютно недопустимо е да бавят така ъпдейти за отключени телефони.
Цитирай

Аз съм СЕ1 и Теленор, и отдавна имам.160. Я виж да не си забранил актуализациите или нещо друго.

Изпратено от моят E5823 с помощта на Tapatalk
Цитирай

И другото е, че не всички ъпдейти кацат по WiFi, на Z2 последните два ъпдейта бяха видими само през компютър, всички предишни влизаха OTA.
Цитирай

При мен беше през ОТА.

Изпратено от моят E5823 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-10-09, 14:15:08)SXS написа:  Аз съм СЕ1 и Теленор, и отдавна имам.160. Я виж да не си забранил актуализациите или нещо друго.

Изпратено от моят E5823 с помощта на Tapatalk

Само картата ти е теленорска софтуерно си СЕ1
Теленор имат отделна версия, която както и мтел явно не са одобрили и съответно не е стигнала до потребителите с такива апарати
Явно ще я прескочат и ще получат новата, която се появи днес
Цитирай

Точно така е Sev, затова @milanelo, не нападай марката и производителя на устройството за забавянето на дадена актуализация, а ми насочи малко по-позитивна този път енергия и въпроси, но към оператора си, от който си закупил телефона.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Аз ще се върна на 6-цата. Последната версия нещо калпава.
Цитирай

(2017-10-09, 17:42:14)Monipeev написа:  Точно така е Sev, затова @milanelo, не нападай марката и производителя на устройството за забавянето на дадена актуализация,  а ми насочи малко по-позитивна този път енергия и въпроси, но към оператора си, от който си закупил телефона.

Ъъъъъ, ти не виждаш ли какво съм написал в предния си пост? Апаратът е купуван от една от големите вериги и фърмуера е за регион CE1 и си е напълно отключен телефона, а телефони от оператори не купувам поне от 6-7 години. Между другото, да вметна - ъпдейтите за CE1 са независими от тези на родните оператори, но в голям процент от случаите фърмуерите за CЕ1 както и тези на Ментел и Теленор излизам едновременно. Колкото до Сони - имах XZP преди 2 месеца, но го върнах защото камерата имаше такъв distortion, че снимките бяха меко-казано зле. На Сони съм им купувал почти всички флагмани, като се започне от старите сони ериксони, сатио-та, x10i и се стигне до Примиума. Стига толкова.
Цитирай

@milanelo, Всъщност в предният си пост си споменал три от възможните варианти за софтуер в телефона, като два са на родни оператори, които работят с брандиран софтуер. Вероятно за това и си останал неразбран в изречението си.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Днес най-накрая се появи тоя ъпдейт за CE1 и Телемор.
Цитирай

Преди малко излезе и за компакт - СЕ1 и Теленор
Цитирай

Дойде и при Мтел, разгеле ???

Изпратено от моят E6653 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Абе днес снимах снимки, има ли начин да ги възстановя, щот ги изтрих без да искам, не съм гледал какво изтривам..
Цитирай

Върнаха ми телефона от ремонт на камерата с даунгрейднат андроид от 6.0.1 на 5.1.1 версия 32.0.А.5.19,идея си нямам защо, и ми излиза че няма ъпдейти. Включих телефона към Xperia Companion и ми изписва "Your device is up to date"?!?!?

Xperia Go  => Xperia Z1 Compact => Xperia Z5 Dual
Цитирай

Кой регион са сложили?
Последователност от числа е
Две двойки от по четири
xxxx-xxxx
Цитирай

(2017-10-20, 18:07:34)Sev написа:  Кой регион са сложили?
Последователност от числа е
Две двойки от по четири
xxxx-xxxx

Това е от преди ремонта: http://www.img-share.eu/f/images/406/Scr...pY886V.png

Това е след него: http://www.img-share.eu/f/images/432/novNeZ2JjO.png

Телефона го пратих за ремонт 2 пъти за камерата, първият път изрично им написах да не пипат андроида, но 2рия път нищо не им написах и  не знам какво са правили. Да са сменили региона за който уж е произведен ли?

Xperia Go  => Xperia Z1 Compact => Xperia Z5 Dual
Цитирай

На пръв поглед не са го сменили
...въпреки че не го намирам
Или в момента ъпдейта е спрян
Или наистина е сменен с някой журналистически или магазинен
Цитирай

Не чакай актуализация от новия номер.
Няма да я получиш.
Не разбирам защо си играят с потребителите и им преустановяват възможността за получаване на актуализации.
Качили са ти комерсиален софтуер, който е за ревю и презентации на устройството. Старият ти е бил за Сингапур.
Вероятно смятат, че проблемът е софтуерен и няма да се прояви при този софтуер, но тогава защо сменят сензори....

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Ти направо ме хвърли в тъча....Те по този начин ми осакатяват телефона. Утре ще им звънна и не знам кво ще ги направя. Сигурен ли си за това нещо?

Xperia Go  => Xperia Z1 Compact => Xperia Z5 Dual
Цитирай

Разбира се.
Също така разбира се, нищо не ти пречи да поискаш конкретна версия, ако ти не можеш да се справиш, с която е бил телефона и да поискаш също така обяснение, кое налага да се инсталира осакатена версия на Андроид.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Ако примерно изтегля официална версия за моя телефон и я инсталирам през Flashtool, дали проблема ще се реши, тоест телефона да си стане пак "поддържан". Андроида да го дръпна и инстална от тук: http://xperiafirmware.com/8-firmware/123...a-z5-e6653

Xperia Go  => Xperia Z1 Compact => Xperia Z5 Dual
Цитирай

Ако инсталираш в момента последната за твоят регион, например версия на Андроид 7.0, ако я има в момента за този регион, в случая за Сингапур, ще продължиш да получаваш актуализации, ако има такива, които ще са този софтуер.
Да не забравяме обаче, че и темата в момента също касае актуализация до Андроид 7.0, като други подобни коментари извън темата, ще са коментари офтопик. Нека се има в предвид това.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Малко офтопик, но гледам, че Самцунг са потвърдили, че Galaxy S6 ще получи Орео. Защо по дяволите Сони не пуснаха 8.0 за Z5 и другите два модела от семейството е непонятно за мен. Да не говорим, че S6 е половин година по-стар от Z5. Facepalm1
Цитирай

Няма смисъл
Нищо не подобряват , по-зле става
Само заради една идея
Пък за S6 сигурно ще излезе когато на хоризонта е Андроид 9
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)