Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Huawei Mate 9 представен на 03/11

мнение 201 от rumo

Уж от виваком щяха да го предлагат от тази година.
Но още не съм го виждал.. и вярно да бая скъп си е без план
Цитирай

мнение 202 от maktub19

Да, информацията беше,че операторите ще го предлагат от началото на годината, но засега нещо се моткат! Чакам го,за да го взема при преподписване на договора ми!

Изпратено от моят LG-H955 с помощта на Tapatalk
LG G FLEX 2 / Transcend MicroSDHC UHS-I 32GB Class 10
Цитирай

мнение 203 от Gosho223

Дали ще ни огрее и нас да не стабе като mate 8
Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7
Цитирай

мнение 204 от GH0STFACE

Защо не пробвате да пишете на Хуауей България за инфо!?
Цитирай

мнение 205 от nastykb

(13 Jan 2017, 09:52:55)GH0STFACE написа: Защо не пробвате да пишете на Хуауей България за инфо!?

Нали им бях писал още за мейт 8 - при операторите ще го има казаха ,ама го нямаше.
И сега ще е така май...
Операторите им беше изгодно да си продават самсунгите ,че хората повече ги знаят.
Сега хуавеите са по скъпи и пак си пробутват самсунгите ,а който иска хуавей само 2-3 модела и тва е.
https://www.youtube.com/watch?v=oM2fnBsIgh4 - ето и един спеед тест срещу аифон 7плюс.
Мейт 9-ката е про вариянта с 6гб и голямата резолюция.
Отдавна не бях виждал андроид да държи игрите заредени за повторно пускане.
Още повече ме хваща яд ,че не го предлагат...
Huawei Honor 6
Цитирай

мнение 206 от maktub19

(13 Jan 2017, 09:52:55)GH0STFACE написа: Защо не пробвате да пишете на Хуауей България за инфо!?

Ами информацията, че телефонът ще се предлага от операторите ни в началото на 2017 година ми беше дадена от Huawei - България, в официалната им страница във фейсбук! Това беше около средата на декември!  Преди седмица отново казаха  - очаквайте съвсем скоро!
LG G FLEX 2 / Transcend MicroSDHC UHS-I 32GB Class 10
Цитирай

мнение 207 от Gosho223

Едно въпросче каква е разликата между pro версията и porsche design?
Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7
Цитирай

мнение 208 от ronnie72

Porsche Design е с повече вградена ROM/RAM (6GB/256GB) и се предлага само в ексклузивен черен цвят (Graphite Black).
HUAWEI MATE 8 | Android 7.0 Nougat

Цитирай

мнение 209 от HERUS

(17 Jan 2017, 00:43:47)ronnie72 написа: Porsche Design е с повече вградена ROM/RAM (6GB/256GB) и се предлага само в ексклузивен черен цвят (Graphite Black).

Най-голямата разлика е цената Wink
Цитирай

мнение 210 от LG-G2

(18 Jan 2017, 22:42:09)HERUS написа: Най-голямата разлика е цената Wink

Светът отдавна е разделен класово. Нормално е да има телефони, които не могат да се закупят от масите. Така, както има и скъпи автомобили, дрехи и т.н.
Цитирай

мнение 211 от Gosho223

Вече е достъпен в технополис който има желание да отиде да го види, но е стандартната версия на мен ми е огромна в ръката
Цитирай

мнение 212 от HERUS

Нормално, 5.9'' е и тежи 190 грама...супер е девятката, но определено не е практична.
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)

НАЧАЛО

хостинг и домейни от Хост България

Купи онлайн таблет или телефон с Android, Invisible SHIELD