Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

bg-gledai.tv на тв бокс?
#1

Здравейте, 
има ли възможност да гледам програмите от този сайт през андроид тв бокс? Успявам през VPN и браузър, но не и на цял екран, а за kodi иска регистрация, каквато нямам и не мога да направя, понеже са затворени.

Благодаря!
Цитирай
Аксесоари
#2

Инсталираш си Superrepo и оттам БГ добавки- кеф ти Brigada, Subunacs, Слави, Господарите, БТВ, Нова Плей, Колибка и т.н.....

https://superrepo.org/es/kodi/addon/plug....bggledai/

Note 4 SM-910C Rooted, Erobot v.x 6.0.1 ROM.....
NVidia Shield TV
MiBox Pro Enhanced Edition
MiPad 64GB white
[-] 1 потребител изказва благодарност на PeterP за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#3

Опитай с тоя сайт: tv.telenet.bg/web/ а за малкото канали ми пиши на лс ако искаш Smile

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
[-] 1 потребител изказва благодарност на BGDropche за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#4

Благодаря за предложенията, в крайна сметка си сложих busatcom fusion добавката, тъй като съм абонат и има какво да се гледа. За жалост обаче - няма хд канали.
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivoet за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#5

https://telegra.ph/Televiziya-05-03

Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на musster за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#6

(2016-10-09, 16:21:21)ivoet написа:  Благодаря за предложенията, в крайна сметка си сложих busatcom fusion добавката, тъй като съм абонат и има какво да се гледа. За жалост обаче - няма хд канали.
В следващия пост след твоя, в тая група, която споменава @musster , ще разбереш, че има не само много HD канали, но и някой друг 4к.
И всичко това - БЕЗПЛАТНО !

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)