Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Искам Sony с издражлива батерия
#26

Взех Sony Xperia X Compact Black .Благодаря Ви

SIMENS A70 -> Nokia N95 8GB - > SONY XPERIA VIVAZ -> Nokia N8 - > HTC Explorer -> HTC Wildfire S -> HTC One X -> Samsung Galaxy S3 -> LG G2 -> Sony Xperia Z1 Compact - > Samsung Galaxy S5 -> Samsung Galaxy A5 -> LG G3 -> HTC ONE A9 -> SAMSUNG GALAXY S6 -> Sony Xperia X Compact - > Samsung S8 - > Huawei P20 Lite -> Samsung S10 -> Samsung S22
Цитирай
Аксесоари
#27

@amadeus3 честито Smile и да споделиш как се държи по-натам
Цитирай
#28

Честито. Добър избор.
Сподели отзиви.

Apple iPhone 12 128 GB
Samsung Galaxy A52 5G
Цитирай
#29

Еми за сега няма как да имам още наблюдения как се справя телефона.В момента се опитвам да следя батерията как се справя.Иначе за дизайн на мен много ми допада, гладък, точно си пасва в ръката. Единственно не знам как да се справя с някакво наслагване"тук таме ми излиза , има наслагвате променете в настройките" и ме прехвърля , ама не знам как да се справя

SIMENS A70 -> Nokia N95 8GB - > SONY XPERIA VIVAZ -> Nokia N8 - > HTC Explorer -> HTC Wildfire S -> HTC One X -> Samsung Galaxy S3 -> LG G2 -> Sony Xperia Z1 Compact - > Samsung Galaxy S5 -> Samsung Galaxy A5 -> LG G3 -> HTC ONE A9 -> SAMSUNG GALAXY S6 -> Sony Xperia X Compact - > Samsung S8 - > Huawei P20 Lite -> Samsung S10 -> Samsung S22
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)