Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Идиоти пробиват корпуса на iPhone 7, за да включат 3.5мм слушалки
#1

[video=youtube]watch?v=5tqH-Un9SFU[/video]
 
След като се оставиха да бъдат излъгани, че могат да заредят iPhone в микровълновата и повярваха, че софтуерен ъпдейт може да направи телефонът им водоустойчив, се намериха наивници, които се вързаха на видео, което „показва“, че под корпуса на новия iPhone 7 се крие конектор за 3.5 mm аудио жак.

В шегаджийското видео Тарас Максимук пробива дупка в чисто нов iPhone 7, уж за да си осигури достъп до „скрития“ конектор. За целта Тарас използва менгеме и бормашина, което може би е още един начин да покаже, че се шегува и всичко е майтап. Въпреки това, вече има хора, които са последвали съвета му и са унищожили своя нов смартфон.


Източник: http://www.tehnocafe.com/

Аз лично съм потресен. Идиоти пълни.
Аксесоари
#2

Това се "дъвче" вече доста време и е подобно тематично изживяване със зареждането в микровълнова фурна на 6-цата... Интересно обаче, че както и тогава, така и сега освен видеото и хиляди коментари от сорта на - "Направих го както е показано, но нищо не се получава..." - няма показни реални случаи на подобно интелектуално падение. В общи линии, просто още един повод за подклаждане на противопоставянето - Andorid/iOS потребители. 
Иначе TechRax направи няколко десетки хиляди $ - само с дрелка, iPhone и за по-малко от минута и половина... Мейнстрийм! 
Имам познат, който наскоро ми се похвали, как е "задействал скрит сензор за пръстов отпечатък, който има всеки телефон с тъчскрийн", директно върху екрана си на една стара Xperia P чрез "някакво супер приложение" от Google Play.

Чак пък новина...
#3

Абсолютно излишна тема, да не говорим, че има вече подобна в "общи приказки"!

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)