Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy J5 Root+TWRP
#51

(2017-03-08, 21:02:49)draganoff написа:  Да, така е. Не можах да намеря как да си редактирам поста, така че го пиша на ново.


Първа стъпка: Настройки > Опции за разработчици, включва "ОЕМ Отключване" и "USB поправки". 
Втора стъпка: Слага къстъм рековъри ( което в темата е първи пост ).
Трета стъпка: Сваля патча, и го копира на паметта на телефона или картата.
Четвърта стъпка: Влиза в рековъри мод и инсталира zip файла

Нещо не се получава това при мен понеже пак си пише, че няма място на телефона. Смисъл всичко стана както уж би трябвало да стане и разпозна картата като едно цяло с телефона, но като реших да инсталирам няколко приложения и веднага ми излезе съобщение да премахна нещо, за да го инсталира, а уж би трябвало да имам близо 50 GB свободно място. Да не говорим, че като беше така картата в едно цяло не можеше да се прави screenshot понеже била задействана някаква политика за сигурност и аз не знам какво точно се случи. Като върнах картата пак като външен носител всичко се оправи с шотове, ама пак съм в изходно положение за паметта на телефона.

Аз ли не правя нещо както трябва не знам, ама нещо не е както трябва щом се сляха двете неща и пак да ми казва, че нямало място. Undecided
Цитирай
Аксесоари
#52

(2018-02-19, 19:17:58)startx написа:  Нещо не се получава това при мен понеже пак си пише, че няма място на телефона. Смисъл всичко стана както уж би трябвало да стане и разпозна картата като едно цяло с телефона, но като реших да инсталирам няколко приложения и веднага ми излезе съобщение да премахна нещо, за да го инсталира, а уж би трябвало да имам близо 50 GB свободно място. Да не говорим, че като беше така картата в едно цяло не можеше да се прави screenshot понеже била задействана някаква политика за сигурност и аз не знам какво точно се случи. Като върнах картата пак като външен носител всичко се оправи с шотове, ама пак съм в изходно положение за паметта на телефона.

Аз ли не правя нещо както трябва не знам, ама нещо не е както трябва щом се сляха двете неща и пак да ми казва, че нямало място.  Undecided

Софтуера на самсунг по принцип няма опция да направиш картата като вътрешна памет. С пача се активира, но е бъгаво. Ако няма да ти липсва TouchWiz си инсталирай някой чист андроид като LineageOS 14.1 
https://forum.xda-developers.com/galaxy-...5-t3588627
Вътре има линк за рома, рекавъри което е препоръчително да ползваш както и gapps (Google apps) Мисля че работи на 6.0.1 bootloader ама може да се наложи да инсталираш 5.1.1 bootloader ако не стане. Ето и линк за буутлоудърите https://forum.xda-developers.com/galaxy-...x-t3566801

A trip down memory lane
2013: ZTE Blade III
2015: Samsung Galaxy Core 2
2016: Samsung Galaxy J5 2015
2017: Samsung Galaxy J5 2017
2018: Xiaomi Redmi Note 5 AI
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)