Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi Note 2 представен 25.10
#76

(2016-10-25, 08:53:39)GH0STFACE написа:  Не виждам за сега някакви фрапиращи цени. Виждам само копие на Note 7.

Хаха, дано не са копирали и батерията. Cool

OnePlus 3 64Gb

Цитирай
Аксесоари
#77

А каква е разликата между втория и третия?
Цитирай
#78

Третият е глобалната версия. С поддръжка на мрежи и по света, не само в Чайна. Та него трябва да гледат желаещите да притежават този Сам...ъъъ Ми.
Цитирай
#79

Според гугълския конвертор, цената е 926 лева (курс юан-лев). След надценки и куриери, при нас ще идва на около 1100 лева вероятно. Ако е така, не си заслужава, според мен, особено като се има предвид липсата на гаранция.
Цитирай
#80

Дам, доста дебело ще дойде, но все пак е флагман...
Цитирай
#81

Съмнява ме другите 2 версии да не стават за БГ.
Цитирай
#82

Оставете N2, това е голямата новина от представянето. (:

[Изображение: 2DXSNMAL.jpg]

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай
#83

Да, доста добре изглежда.

OnePlus 3 64Gb

Цитирай
#84

Toва един 6,4" ли беше?
Аз само него мярнах и не е ли факт, или е само концептуален модел?
Цитирай
#85

Факт си е телефона. Модела се казва Mix. Показаха го и на сцената. Скоро влиза в продажба. Ето "спековете":


Цитат:Full specs:
- 6.4” edgeless display: Ultra-high 91.3% screen-to-body ratio—highest on any smartphone to date
- Full ceramic body: Ceramic back cover, frame, and side buttons, 8 MoHs hardness. Seamless connectors fuse Mi MIX’s body without any external adhesives
- Cantilever piezoelectric ceramic acoustic technology replaces the traditional earpiece speaker, allowing you to listen to calls without the earpiece
- Ultrasonic proximity sensor hidden behind the display, replaces traditional infrared proc sensor
- Custom 17:9 display, large 16:9 viewing area even with soft keys
- Soft keys with auto-hide Quick Ball allow easy navigation and reachability while keeping Mi MIX sleek and minimalist
- Compact front camera, 50% smaller than traditional camera modules, imperceptibly located along Mi MIX’s “chin”
- Custom round-edged display allowed us to create a more immersive, edgeless viewing experience
- Snapdragon 821 at 2.35GHz
- 4GB LPDDR4 RAM + 128GB UFS 2.0 storage; 6GB + 256GB (Mi Mix 18k)
- 4400mAh battery, Quick Charge 3.0
- Full NFC Functionality: Read, write, card emulation, P2P, Mi Pay ready
- HD audio quality, 192kHz / 24-bit resolution
- GPS high-precision positioning
- 16MP PDAF rear camera
- MIUI 8
- Mi MIX 18k with 18-karat gold rims around camera and fingerprint sensor; 6GB + 256GB
- RMB 3499 (4GB + 128GB); RMB XXXX Mi MIX 18k (6GB + 256GB)

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай
#86

A бе не са толкова скъпи, особено най-малкият си е с човешка цена от 415$ Това са си няма и 750лв
Цитат:
Цитат:As already mentioned, the Xiaomi Mi Note 2 will come in a couple of varieties. The top of the line model has 6GB of RAM and 128GB of storage. It will sell for CNY 3299 ($485) in its home market and CNY 3499 ($520) for the global version, complete with Google Play Services. And if you want to save a few bucks, in the low end there is a 4GB plus 64GB model for CNY 2799 ($415).
Обаче наистина след това горното, тия си загубиха смисъла  Big Grin
Цитирай
#87

Съгласен с @rumo. След този mix другите два стоят някак...
Цените обаче са прилични, особено на базовия модел. А и след няколко месеца ще се "нормализират". Smile


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#88

След 5 месеца като излезе Mix-a ще си взема бройка

Samsung GALAXY Z Fold5 5G, Pixel 8 Pro , Pixelbook  & Google Home max
Samsung GALAXY Z Fold2 5G, Pixel 5 , Pixelbook , Galaxy watch 3 LTEGalaxy Note 10+ .Pixel 4 XL,Galaxy S10 +,Galaxy Note 9, Galaxy S7 Edge, Oneplus 3 64GB ; Galaxy S6 edge+;LG G4; LG G Flex; HTC M8 ; Galaxy S4; Nexus 4; Galaxy S2; HTC Dream
Цитирай
#89

(2016-10-25, 11:02:33)fernando написа:  След 5 месеца като излезе Mix-a ще си взема бройка

Сега четох , че излиза Ноември и то на цена от 515 USD .

Тия убиха рибата ...... Микса открадна шоуто на Mi Note 2 .....
От такива революционни идеи има нужда бизнеса .
Очарован съм от Микса.

Huawei Mate 10 Pro Titanium grey 
Цитирай
#90

A всъщност колко голям е с тези 6,4?
Ако е наистина толкоз и не е много голям като размер и аз си заплювам един

Пс: това трябваше да е на съвсем отделно събитие и фокуса да си е само върху него
Цитирай
#91

Големичък си е...Smile

[Изображение: 43f4d3bb8fef64a0c5cbdfb67670bc04.jpg]

6" Вероятно щеше да по-добре,но....Smile
Това обаче ще е почти невъзможно да се намери....Заради капацитета на машината за производство на керамиката,ще могат да се произвеждат само по около 10 Хил броя на месец...Smile

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
Цитирай
#92

Трудно ще се намира този модел. Smile


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#93

Нека го обсъждаме тук:

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=86961
Цитирай
#94

[Изображение: 53175e13a71115705c893bb59d01d35e.jpg]

Евтинийка...Smile
На черната "предница" няма да се забелязват,но сигурно ще се появи на някой по-късен етап.

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
Цитирай
#95

[Изображение: 29v3tt.png]
Не знам за каква евтиния говориш, но тук не е като при Самсунг, ако не си забелязал. Дисплея не е до самия ръб и си има рамка между лайсната и самия дисплей. 
Ако говориш за черната рамка която всички плюем ето видео на сивия модел където би трябвало да се забелязва ако я има:

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#96

Имах предвид дисплея,а не телефона...Проблемът,ако го има е в LG,а не в Xiaomi....Smile

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
Цитирай
#97

Пак не разбрах какво искаш да кажеш ама нищо Smile
Ето Хюго да ви разкаже за телефона:

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#98

Чакай,че днес нещо не съм в кондиция....Имах предвид,че на някои снимки се вижда онова за,което говорим....От това,което изчетох по китайските сайтове,се оказва,че този дисплей струва $116 и в този ред на мисли,не би трябвало да има черни рамки...Smile
Предупреждението към клиентите извън Китай е,да внимават много с този телефон....Смяната да дисплея в Китай може да достигне до $250...Другата опция е да си го сменяте сами...Smile
Цитирай
#99

Според мен няма, но ако има рано или късно ще ''лъснат'':
[Изображение: 2a0c713.jpg][Изображение: zkgyrq.png]

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

[Изображение: d28072eb4f5eb1f2e28f1be44169a888.jpg]


На първите тестове SD 821 се представя доста добре по отношение на греенето...Такова всъщност няма,въпреки,че работи на 2.35 GHz....За сравнение,Pixel-a е на 2.15 !!
При симулиране на гейминг,максималната температура достига до 36.8°,докато при нормално ползване е 33.6°.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)