Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xperia Z 6603
#1

Може ли някой да каже къде се корени моя проблем? Тела зависна при старт ми изписва логото Xperia, после android показва се синия екран с плаващите като платна анимация ,и след около минута- минута и половина изписва оптимизиране на приложения от 1 до 269 оптимизира ги до край и след това пише ,, стартиране на приложения,, и до там. Така може да стои с часове, не знам а може би и с дни.Телефона преди това го бях  руутнал с ,,Kingo ruut,, след това му бях инсталнал ,,Supper SU,, . Така, после реших да махна няколко приложения от вградените като :,, Гугал плей музик,, - ,,Гугал игри,,  и ,,Филми,, със програмата ,,App System Remove,, за проба, да видя дали наистина ще ги премахне. След това, в самата програма пишеше че след изтриване трябва да се рестартира тела. Рестартирах и изведнъж ,, Изненада,,   Z-ката заработи по горе описания начин. Та въпроса ми е имали оправия ,като се има предвид че опитах с Ресет - захранващото копче  плюс увеличаване на звука , първо с една вибрация после с трите вибрации, но ефекта е нулев. Дори компа не иска да разпознае телефона, вижда го като устройство но изписва че това устройство ,,го е хванало растройство,, това беше малко за шега. Изписва ,,това устройство не работи правилно,, и някаква грешка  код 10#.  Пробвах с Флаштула, и с РС компанията но те също не откриват включено устройство. Имали някой идея, какво да се направи, или да се ориентирам към купуване на нов телефон . Благодаря предварително на всеки помогнал с някоя идея !
Цитирай
Аксесоари
#2

Все пак можеш да го оставиш някой друг час докато се стартира.

Ако не ти се чака, прави Repair с PC Companion или ако повече ти харесва го флашвай с Flashtool.
Цитирай
#3

Благодаря все пак за бързия отговор, но както вече споменах,  тези програми не могат да разпознаят телефона дали случайно не е нещо хардуерен проблема ?
Цитирай
#4

За да направиш repair или префлашване НЕ Е обходимо телефона да бъде разпознат!
Цитирай
#5

При мен така се получаваше преди когато рестартирах тела докато се зарездаше.пoсле се оправяше само с repair.

Xperia Z , Black , C6603
Huawei P9 lite 7.0 B388 GOLD

Цитирай
#6

Благодаря приятели, флашнах го с Флаштула и се оправи .Още веднъж, голямо Благодарско !!!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)