Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Преинсталирах си телефона и 3G-то спря да работи
#1
Sad 

Здравейте! Преди няколко дена реших, че ще се отрази добре на телефона ми да го преинсталирам. Потърсих в гугъл, следвах точно стъпките и се получи. Всичко беше наред и телефонът ми стана по-бърз и се разчистиха доста неща. Проблемът е, че като отидох на училище открих, че 3G-то ми всъщност не позволява да пратя съобщение, нито да ми зареди някоя страница от интернет. Никога досега 3G-то ми не е било такова. Няма как да е изхабена максималната скорост, защото дори да е, поне до половин час ще се изпрати или ще зареди нещо, а то нищо не става. Моля, помогнете ми...
Цитирай
Аксесоари
#2

Настройките за мобилен нет от оператора си провери. Там е проблема.

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай
#3

@Veronika_D, в настройките на APN точка за достъп в мобилния интернет всичко точно ли е?

 
Цитирай
#4

Не намирам къде трябва да се намира това, виждам само VPN и там няма нищо освен опция да добавя VPN.
Цитирай
#5

@Veronika_D, Погледни в Настройките и менюто с мобилни мрежи / Mobile Network -> Access Point Names

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#6

@Monipeev Намерих го и имаше две неща - vivacom wap и vivacom mms и първото е избрано.
Цитирай
#7

@Veronika_D, Чудесно, виж настройките в маркираната опция и провери дали са съобразени с тези на оператора който споменаваш.
Трябва да има въведени данни и стойности.
Ако е възможно, прикачи снимка от екрана в настройките там.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#8

@Monipeev В предишния си коментар исках да прикача скрийншот, но не открих бутон за тази цел.

Благодаря много! Не знам какво правих и какво натисках, но всичо се оправи и вече 3G-то си работи. Big Grin
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)