Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Най-накрая идеалния интернет браузър :)
#51

Не е оферта за ютуб. Първо много по сложно се достъпва, пробвай да си намериш нещо докато караш, второ няма picture in picture. Ти защо не пробваш YouTube Vanced, да видиш, че ще спреш да използваш браузърите за каквото всъщност НЕ СА предназначени.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
[-] 1 потребител изказва благодарност на Legend за това мнение:
  • hrissim
Цитирай
Аксесоари
#52

Смях, ползва ли въобще някои браузъра за FB, Messenger, Instagram, Twitter, Maps, Keep и Youtube

2020 без няколко месеца и още циклим с браузъри

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#53

Кой мобилен браузър си заслужава да бъде използван през 2020 година: https://androidinsider.ru/soft/kakie-mob...-godu.html

 
Цитирай
#54

I want to change my default browser to Mercury browser. Can I use content://com.android.browser.home/ syntax to change the browser?
Цитирай
#55

(2020-06-24, 18:30:57)victoria1 написа:  I want to change my default browser to Mercury browser. Can I use content://com.android.browser.home/ syntax to change the browser?
От Правилата - "4. Писането на кирилица е задължително. Българският език е официалният език. Явни демонстрации на неуважение или нежелание да се използва, ще се смятат за "неуважение към останалите участници". Използвайте препинателни знаци и спазвайте правилата за писане...".

 
Цитирай
#56

Първо честита Коледа и Рождество.

Някои знае ли как да сменя папката за свалени файлове. В момента съм маркирал да сваля в СД картата, но не ми дава да си избере и папка. Сваля в някаква директория създадена от браузъра, която е трудна за достигане (изисква прекалено много действия).
Браузърът е Brave. На базата на Хром е.

Oneplus 8T > Nokia 5.3 > Huawei P8 Lite
Цитирай
#57

Настройки > Изтегляния. Ако не ти даде да си сетнеш първата опция, може да включиш долната, за да те пита всеки път къде искаш.
Цитирай
#58

(2020-12-25, 18:22:25)dobs7z написа:  Настройки > Изтегляния. Ако не ти даде да си сетнеш първата опция, може да включиш долната, за да те пита всеки път къде искаш.

По този начин ми дава да избера между вътрешна и СД карта, но не и пътя към определена папка в картата. Създава папка по подразбиране в sdcard/android/data/com.brave.browser. , докато стигна дотам и ми се отщява да правя каквото и да е.
Снимка

Oneplus 8T > Nokia 5.3 > Huawei P8 Lite
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)