Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Разписания на влакове
#1

Влак БГ
[Изображение: hXrhfVYJYcRV46v12We_-BsOsZpRjkRNMXCv8cqT...44-mX=w300]
https://play.google.com/store/apps/detai...actory.bdz

Влак БГ е приложение за разписанията на влаковете в България.
- показва време на пристигане и заминаване на влаковете по избрана от потребителя дестинация
- показва всички гари и времето на пристигане и заминаване на конкретен влак
- показва таблата на пристигащи и заминаващи влакове на големите гари (+ евентуалното закъснение на влаковете и коловоза, на който се намират)
Приложението изисква интернет връзка за да работи и показва само директните влакове (без влакове с прекачвания), защото взема данните си от мобилния сайт на БДЖ. Това обаче, е неофициално приложение, което няма никаква връзка с БДЖ. За мнения и препоръки пишете на email-а на разработчика: yohohoasakura@gmail.com

[Изображение: G5e4aYHF3olunU6Bk-54FSfer_6AXb1L9xqiaVzL...Kq99Q=h900] [Изображение: voTlvLGKErrUz3eUvktDiKdwPGoOeT7jSW5kpe_p...yw19g=h900]
Цитирай
Аксесоари
#2

"За съжаление това съдържание още не е налице в държавата ви.
Работим по осигуряването на любимото ви съдържание в повече държави възможно най-бързо.
Моля, проверете отново скоро."

Google ли нещо се бърка, к'во ли... Все пак БДЖ е БЪЛГАРСКИ Държавни Железници. За коя ли държава го предлагат?

П.П. Въпреки, че не мога да го тествам поради странното съобщение на Google, би трябвало да е полезно. Последните няколко месеца ми се наложи да търся 3-4 пъти разписание на влаковете през сайта на БДЖ, но от мобилния ми телефон. Нема такъв ужас! Поне 20 пъти се опитвам да кликна в/у името на желания град и не успявам да го уцеля.
Цитирай
#3

хм, трябва да е налично за целия свят. ако не се оправи скоро ми кажи, ще кача apk файл Smile
Цитирай
#4

При мен пък изписва "Item not found."

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#5

Известно време съм го остваил не листнато в Google Play докато вървят преговорите с БДЖ за приложението. След седмица-две смятам, че вече ще е публикувано нормално, но може би сега за това не ви се показва. Ако искате до тогава да го ползвате, може да изтеглите последната версия от тук: https://dl.dropboxusercontent.com/u/70897117/VlakBG.apk Извинявам се за неудобството, но искам всичко да е коректно и трябва да изчакам разрешение от БДЖ Smile
Цитирай
#6

Получих разрешение за публкиване на приложението. Вече трябва да е видимо в Google Play за всички. Приятно ползване! Очаквам мнения и съвети за подобряването му. Smile
Цитирай
#7

един линк към статия за приложението. има и няколко подобрения от последния път, в който писах. ако имате съвети за подобрението можете да споделите. Smile

KALDATA
Цитирай
#8

Ако може да има какъв влак е?
Цитирай
#9

то си пише вида на влака срещу всеки... ако говориш за това дали е пътнически, бърз, ускорен бърз
Цитирай
#10

Заради промените и новите разписания в БДЖ имаше поблеми със сайта им и следователно и приложението ми за влаковете страдаше. Но сега изглежда всичко е на линия и приложението си работи ОК. Също е върнато и подробното разписание по номер на влак. Приятно ползване!
https://play.google.com/store/apps/detai...actory.bdz
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)