Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi5s/plus/

И мен ме интересува качеството на снимките на MI5s . Колебая се между него и P9 на HUAWEI
Цитирай
Аксесоари

Mi5s за мен има по-добра камера. И е доста по красив от Хуауавей(или както там го наричат).
Колеги да ви питам нещо. Изпадна ми буквата I отзад на логото, но не мога да я намеря. Има ли от къде да си поръчам такава или ако някой има може да му я купя. Благодаря!
Цитирай

(2017-04-27, 12:17:43)groti написа:  И мен ме интересува качеството на снимките на MI5s . Коле*ая се между него и P9 на HUAWEI

Ако гледаш само камерата mi5s е една идея по-добра.Но като цялосна работа р9-ката е доста напред.Да не говорм за пръстовия отпечатък,при huawei е с пъти по-добър.Ползвах mi5s една седмица и го разкарах.Сега съм точно р9 и не бих го сменил за предишния дори със солидно доплащане.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай

(2017-04-27, 18:46:13)boboe написа:  Ако гледаш само камерата mi5s е една идея по-добра.Но като цялосна работа р9-ката е доста напред.Да не говорм за пръстовия отпечатък,при huawei е с пъти по-добър.Ползвах mi5s една седмица и го разкарах.Сега съм точно р9 и не бих го сменил за предишния дори със солидно доплащане.

А за mi5s plus имаш ли наблюдения, спрямо huawei P9. Кой е по добрия избор?

Lenovo K910 ; Motorola atrix 4G; Nokia n97 mini
Цитирай

Там камерата е зле,не може да се мери с р9. Заради нея не съм го пробвал.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай

Благодаря за отговора. А,как е качеството на звука на МИ5с? Аз телефоните ги ползвам за камера и мп3-ка главно.
Цитирай

Черен 5s от FANTACY TECHNOLOGY - днес дойде без нищо да съм им обяснявал. Описан като МП4 плеър за 14 долара. Минах метър Wink
Цитирай

(2017-05-11, 20:38:41)Eastern написа:  Черен 5s от FANTACY TECHNOLOGY  - днес дойде без нищо да съм им обяснявал. Описан като МП4 плеър за 14 долара. Минах метър Wink

Честито, слагай телеграма бързо. Как му е дисплея сега?

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

(2017-05-12, 18:15:39)Be6i4 написа:  Честито, слагай телеграма бързо. Как му е дисплея сега?

Телеграмът нещо ми подърпваше повечко батерията на предния, но сутринта пак ще го сложа.
Дисплеят му беше пак с лек жълт отенък, вчера го пратих обратно, че имаше и изгорял пиксел.
Направо съм втрещен. Дойде ми и друга бройка, поръчана от Geekbuying през Англия пак успешно.
Там всичко е шест плюс.
Цитирай

да не си включил Reading mode по погрешка Big Grin
Цитирай

Ееее, сега, недей Smile Рийдинг моуда ако го пусна, всичко става жълто до безобразие Smile Но това е друг момент. На мнение съм, че малко прекалявам с взирането и намирането под вола теле, признавам, но от вече четири 5s, които ми минаха през ръцете, три жълтеят в долната част. Днес разглеждах и един сив с бяла предница, и той имаше жълта ивица в долната част в основата. Започвам да си мисля, че не е дефект на дисплея, а в подсветката. Ако ги изпънеш на макс и са на cold mode в пропъртис на дисплея, почти сигурно няма да го забележи човек.
Цитирай

https://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=793359 - руснаците не са го забелязали това като проблем.
Ти обърна ли внимание на версиите на телефона?
Един и същ ли им беше номера 2016xxx или както е там при този модел.
Цитирай

Колеги, някой имал ли е проблеми с NFC? Като че ли това е най - срещаният проблем с 5s или поне при моето търсене излязоха най - много такива резултати.
Най - вероятно скоро ще взема един 4+128 от geekbuying.
Цитирай

Здравейте!
И аз не мога да подкарам NFC-то нещо? Дори и между 2 Х-та!
Другото ми наблюдение, че звука излиза само през десните "отвори" (колонка) или поне през другата е много тих!?
Като цяло телефона е супер!

Mi5s 4/128 grey, Global 8.5.4.0 stable

Изпратено от моят MI 5s с помощта на Tapatalk
Цитирай

Здравейте, някой пробвал ли е и знае ли как и дали изобщо може да се отключи band 8(900mhz) на LTE за Mi5s Plus?
Цитирай

Честито ъпдейт 
   

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай

Малко рефреш на темата,ето някои снимчици на авто режим![Изображение: 9655cd0d7046ea9fbb6b6398f17bf471.jpg][Изображение: 651e656c459112ccdd7e066bb8cb036e.jpg][Изображение: 9cd068a1bdfe8566139906b3b75d00d2.jpg][Изображение: de6277ce15e112e89e5ecf332f81b768.jpg][Изображение: 44571e3d991c26069cf5581937e6d7fe.jpg]

Изпратено от моят MI 5s с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)