Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi5s/plus/
#26

Само Mi5S 128 GB има форстъч дисплей. Малкия 64 гб и 2та варианта на плюс модела НЕ поддържат 3д тъч дисплея.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
Аксесоари
#27

Реших се и смених iPhone 6S с Mi5S. Осъзнах,че андроида е доста по-напред от ios и се връщам към любимия Miui. Дано не остана разочарован!
Цитирай
#28

Еми освен да споделиш как е и честито.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#29

(2016-10-22, 12:23:49)daesoner написа:  Реших се и смених iPhone 6S с Mi5S. Осъзнах,че андроида е доста по-напред от ios и се връщам към любимия Miui. Дано не остана разочарован!

Коя версия купи и как е като скорост и камера

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#30

Утре пристига моят.
Цитирай
#31

Купих 64гб версия, защото не ползвах толкова много 3D touch на iPhone-а си. Силвър версията поръчах,(малко черната версия отзад ми е като lenovo p9 и ми е в повече шаренийката. В събота направих поръчката от ibuygou и се надявам днес да го шипнат
Цитирай
#32

Аз го взех, дори го ползвам. Незнам какво да кажа за сега. Аз имах ми5, но този е коренно различен.
Цитирай
#33

Не ми стана много ясно - кое е коренно различното? Коренно различен модел като хардуер, софтуер или и двете?

Sent from my MI5

 
Цитирай
#34

Може би визуално. Все пак единия е целия стъклен, докато Mi5s е метален.
Цитирай
#35

Коренно различен, когато стои в ръката.  С fingerprint,  отпред е уникално според мен.  От към производителност,  какво да кажа нямам забележки.  Батерията се зарежда изключително бързо. Гледали сте интервюта.  Аз съм доволен, засега. Камерата- предна-задна, харесва ми качеството на снимките.  Има възможност за ръчни настройки.  Има възможност за slow motion.
Цитирай
#36

@mejdupraznika, с какъв ROM го получи?

 
Цитирай
#37

Всички говорите за mi5s. А някой, който има plus версията? Аз съм се насочил към нея- няма force touch и ултразвуков сензор за отпечатъци и камерата е с по-стара технология. Но е по-голям и има по-голяма батерия.
Цитирай
#38

Между другото, Silver-a Не е с метален гръб, на мене ми бие на пластмаса.......... NoMad - MIUI Version- MIUI Global 8.0 | Stable 8.0.10.0.0 (MAGCNDH) ? Удари един коментар за този РОМ
Цитирай
#39

@mejdupraznika,  къстъм ROM е. От TO ли ти го изпратиха с такъв?

 
Цитирай
#40

От ТО Ми го изпратиха така да, с какъв ром ми предлагаш да го заменя? И какъв проблем би ми създал евентуално ? Ще се разровя в руските форуми , когато имам време.
Цитирай
#41

@mejdupraznika,  Официалния ром за MI5s е V8.0.10.0.MAGCNDH (MIUI8). А твоят е - MIUI Global 8.0 | Stable 8.0.10.0.0 (MAGCNDH)? Я провери пак ROMa си - да не си писал една нула в повече.

 
Цитирай
#42

И тук се започва драмата с ромовете, ама как ще е официален като има четири нули!?
Цитирай
#43

@milstan, сега ги преброих и аз, много нули станаха - оттам и объркването. Може да е писал едната по погрешка в повече.

 
Цитирай
#44

Ако работи добре, изобщо да не го пипа. Иначе ако има проблем, да го отключва и да скача на xiaomi.eu. Изчистени китайски програми, гугъл и български.
 https://xiaomi.eu/community/threads/6-10-20.35693/
Винаги съм се чудил защо чакате глобален ром? Едва ли е разработван от нулата, просто изчистен китайски ром, също като xiaomi.eu. Единствената разлика, че не иска отключване и TWRP.
Цитирай
#45

ЩОМ има CN в средата е гаражна изработка.
ако работи добре и не ти трябват ъпдейти и китайски езици не го пипай:

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=86110
Цитирай
#46

@suffer, и в официалния ROM също : MAGCNDH. Не те разбирам.

 
Цитирай
#47

Не може да пише Global Stable и да има CN между буквите.
Цитирай
#48

Прав си, ако е така, би трябвало да е MI, а то не е.

 
Цитирай
#49

Big Grin скрииншот


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#50

@mejdupraznika, мерси за скрийншота. Изтеглил си късата сламка - с къстъм ROM си и нямаш за него ъпдейти и поддръжка. Но както писаха и колеги в постовете си, ако всичко си работи точно и без проблем, ползвай си го и не ти трябва друг.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)