Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi5s/plus/

А аз си мислех, че 3 часа са много за пълно (15% - 99%) зареждане на моето Ноут 3 Про...

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
Аксесоари

Зависи дали го ползваш докато се зарежда
Цитирай

На самолетен режим го оставям. Чистя приложенията и кеша преди зареждане... Между 150 и 180 минути ми е едно зареждане от 15% до 99-100%...

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Доста е. 2 часа и малко беше при мен с оригиналнотото зарядно от комплекта и понякога с това от Ми 4, понеже и двете са включени в един и същ разклонител
Цитирай

Нямам представа. Продължава и вчера беше така... По едно време тръгна да пада... Ром ли да сменям... Нямам идея. Теглих някакви фиксъри, но никаква разлика
Цитирай

А при трансфер с компа по usb зле ли е скоростта?
Цитирай

Не съм го пробвал. Пробвах само с една тема да кача, но това беше преди да се случи тази магия
Цитирай

Идеята ми е дали е прецакан порта за зареждане или рома е бъгав
Цитирай

Зарядно, кабел, порт, батерия. Нещо от тези ще е Едвали ром-а може да е толкова скапан, че да не позволява на тела да се зарежда.
Най-вероятно кабел или по скоро порта му. Да намери друг със “C “port и да пробва с него, ако не е после другите неща едно по едно
Цитирай

Проблема е, че нямам познати с тип С. Имате ли идея от къде мога да взема от тук читаво за около месец иначе ще поръчам нов комплект от ibuygou още утре
Цитирай

Имам три кабела аз. Ако си от Пловдив ще ти дам, имам и преходник от micro usb

http://m.gearbest.com/samsung-cables-ada...tml?wid=21
http://m.gearbest.com/chargers-cables/pp...tml?wid=21
Цитирай

А проблем ли ще е да взема само адаптор и да позлвам друг кабел? Не искам да си скапвам батерията. Гледах кабел http://www.technomarket.bg/zariadni-za-t...e-09151417. Ще ми свърши ли работа? Ще действа ли като фаст ?
Цитирай

Намери един кабел само за проба, пък може и да не е от него.
Иначе с адаптер и обикновено юсб пак ще стане
Ама на тия да им дадеш 24 лв само за кабел си пестъпление
Цитирай

Да, доста пари е, но под 20лв няма кабел в България или поне преди два месеца като ми се наложи нямаше.
JarComputers, Kузмов или квазер електроникс ми бяха най-близо и това им бяха офертите.
Гледах също Vali, Мост компютърс и по хипермаркетите.
Затова опрях до тези двата от Gearbest.
Като по-скъпия го има в Ali за 1.99, но с тоя курс на долара и бавното идване... предпочетох да заложа на сигурното
Цитирай

Днед ще купя кабел и ще кажа дали има промяна
Цитирай

Няма ли как да намериш някой съгражданин просто за теста. Според мен не е лошо да имаш втори кабел, но не си и струва за единия тест да дадеш тази сума.
По-скоро да тестваш в магазина как зарежда ако е удобно да го оставиш за 20 минути и да се разбере дали е от кабела проблема
също и в някой сервиз могат да ти свършат тази услуга
Цитирай

На моя Mi4 с някой от ромовете му прецакаха бързото зареждане. В началото за 30 мин правеше 50+ процента от 0. След това започна да качва със 1% за минута, като до 100% стигаше за над 2 часа. Сега с 8.0.3 положението е малко подобрено и зарежда от 0 до 100 за около 85-90 мин. Та може нещо и рома да е тотално омазан, проблема не е задължително да е в кабела.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай

Ще си взема кабел за резерва, да има! Пък ако не е от него ще го мисля
Цитирай

A на изключен телефон не си ли пробвал?
Засечи го на колко % е като го вкл. в зарядното и виж за 1ч колко ще качи.
Така ще игнорираш нацяло ром проблема, ако е от рома
Цитирай

Колеги от кабела е било. Взех нов и вдичко е ток
Цитирай

USB КАбел Type C - В Conrad  е под 7.00 лв.  Има във всички големи градове.  В Пловдив е на ул."Самара" 20 .Срещу стария х-л."Ленин"

   Сега се казва вече м-н"Steinberger" .
Цитирай

(2016-11-20, 17:39:32)rumo написа:  Най-вероятно кабел или по скоро порта му. Да намери друг със “C “port и да пробва с него, ако не е после другите неща едно по едно

Аз ти го казах по-рано. То това е нещото, което е дефектно или се скапва първо.
Значи все пак си минал с най-евтиният вариант.  Smile
Цитирай

Да. 14лв 2 метра. Доволен съм. А проблем ли е ако не е usb 3.0 a e usb 2.0?Адаптора е оригинала
Цитирай

(2016-11-20, 14:41:49)daesoner написа:  Нямам представа. Продължава и вчера беше така... По едно време тръгна да пада... Ром ли да сменям... Нямам идея. Теглих някакви фиксъри, но никаква разлика

Имаше един бъг на mi3 със сензора на екрана и батерията за 1 нощ ми падаше. Зареждма го вечерта и до сутринта беше на 50% сам от седене. баш точно с на xiaomi.eu рома.
Цитирай

Колеги, какво става с дев версията? Втора седмица няма ъпдейт..
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)