Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Бързо изтощаване на батерията.
#1

Здравейте, поради неправилна употреба за година и 7 месеца влоших състоянието на батерията на Galaxy Note 4. Започна да пада бързо дори без да го ползвам. От вечерта до сутринта падаше с  по 15 до 30%. Случва ми се 2 пъти да падне от 40% на вечерта и да го намеря изгаснал на сутринта. Купих си нова батерия чрез интернет като търсих с точни параметри като оригиналната. Ползвам я вече месец, като е малко по-добра като издръжливост от старата ми. На моменти пада бързо, друг път по бавно при сходна употреба. Случи ми се да падне от 32% до 0 от вечерта до сутринта. Когато не го използвам не държа включени WI-FI или мобилен интернет.  Постоянно активни функции са : звук, много прозорци, въртене на екрана, умно оставане и синхронизация. Включвам другите само когато имам нужда от тях. Интересува ме дали има проблем с телефона или съм попаднал на некачествена батерия. Ако е второто бихте ли ми дали информация от къде мога да си купя като оригиналната, защото преди не умишлено(поради неправилни знания) да я съсипя бях много доволен от нея.
Аксесоари
#2

Предполагам си купил фалшива батерия. Защо не качиш снимка на днешния разход за да видим какво става.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
#3

Ето така ?


Прикачени файлове Миниатюри
       
#4

Здрасти имам проблем с бързо изтощава ща батерия , зареждам го на 100 % оставям го без да го ползвам всичко е спряно нет и тн. и на сутринта няма никой направо рев ,пробвах ресет и пак взех нова батерия и пак gsm е note edge
[Изображение: 87af94804fb19949ceb3269973a3bf3c.jpg]
[Изображение: 8a4984210ca77a41efca5e817e5256a5.jpg]

Изпратено от моят SM-N915FY с помощта на Tapatalk
#5

Откакто се ъпдейтна fb messnger батерията пада за 1 ден. Преди това точно 48 часа си караше.
#6

Тук има тема >> https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=66520

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)