Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем със HTC Desire 610
#1

Здравейте на всички , искам да ви попитам дали има решение моят проблем защото ми казаха ,че трябва да се закупи нов телефон или някаква част ,че да може да се отстрани , която струва в порядъка на 300 лева.

Проблема е следния:
Един познат му излиза ъпдейт на телефона и той го потвърждава без да знае за какво става въпрос , и след като телефонът му започва да се ъпдейтва ,той го изключва без да знае ,че не трябва и след това телефона не иска да се включва ,а само стои на процента от ъпдейта до където е стигнал преди да бъде изключен.

Пробвах на вляза в менютата на телефона (volume up + startup бутона) ,но безуспешно телефонът си стои на тези проценти и не иска нищо друго да направи.
Прилагам и снимка на телефона. 
[Изображение: 14627702_10207530624048960_576734982_n.jpg]Какво според вас може да се направи за да тръгне телефона? Той не е руутнат и няма нищо допълнително слагано по него.
Цитирай
Аксесоари
#2

Power+VolUp е за принудително рестартиране. Ако използваш нея, в момента, в който телефонът изгасне (рестартирайки се), натискаш VolDown, за да влезеш в Recovery. Ако обаче телефонът се изключи, използвай комбинацията Power+VolDown, за да влезеш в Recovery, където можеш да направиш например Factory Reset.
Това може и да помогне, може и да не помогне. Зависи колко са омазани нещата.
Цитирай
#3

Опитах и двете неща които предложи , но нищо не става само телефона се изключва и пак се включва и ми излиза картинката която съм публикувал във първият пост...
Някакъв друг вариант ? Със ЮСБ кабел към компа или си е заминал телефона?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)