Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

CyanogenMod 13 03.10.2016
#1
Tongue 

CyanogenMod 13 03.10.2016г.


[Изображение: 3b012a6fbffb2e6c.png]

[Изображение: 5db8570153c7b782.png]


Порта е правен от мен. Важно! За да инсталирате рома трябва да сте увеличили системната директория от тази тема:




Недостатъци:
Не работи vpn-на, не може да се превключва от 3G на 2G в менюто
Няма пълна съвместимост с хардуерните кодеци, х.д.+ по точно при него е проблема, този проблем не е по силите ми. 
Рома работи без емулация на вътрешната памет за вътрешна памет се използва карта по-подразбиране. 
Ако някой няма карат с памет ще кача добавка за тази цел.


Изтегли





Добавки:

Подмяна на паметите:
Ако искате паметта на телефона да е като вътрешна памет изтеглете това(Може да се ползва без карта с памет): ИЗТЕГЛИ

Ако желаете да се върнете като при рома вътрешната памет да е картата с памет: ИЗТЕГЛИ
След инсталирането на архива изтрийте кеша и делвик кеша от рекъварито.



Начин на инсталиране:

Триете всичко! С изключение на картата с памет.
Намирате зип-файла там където сте го качили на картата и го инсталирате.
Вградил съм гугле приложенията в архива за по лесно.

|Alcatel idol 2|
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравейте! 
Разгледах го рома, тествах го добре работи. Но нещо което ме вбесява е да няма в дайлера Т9 търсене на кирилица. 
Има опция да избереш руски език но тази опция не работи. И стигнах сам да си направя това което искам, редактирах смалитата и вече имам търсене на кирилица и латиница. Може да се ползва и на други ромове, не само за нашият телефон.
Флашва се чрз къстам рекъварито.




[Изображение: 2645ee3e8973a9c6.png]







Другото което не ми харесва е фабричната камера. За това ви качвам камерата на HTC много приятна и бърза работа но има един недостатък панорамните снимки не работят.

[Изображение: 214012baf95ec9fa.png]


Инсталира се като обикновено приложение.

Впрочем тук в тази тема КЛИКНИ може да намерите в раздела добавки и другите приложения на HTC лаунчера и т.н. работят без проблеми. Но трябва да промените DPI на 240 това става от Настройки/Екран и Индикация/Плътност на екрана. Прочетете там в темата как да ви работи времето. Това е всичко и те се инсталират като обикновени приложения.

|Alcatel idol 2|
Цитирай
#3

http://prikachi.com/images.php?images/391/8988391n.png
http://prikachi.com/images.php?images/393/8988393K.png
http://prikachi.com/images.php?images/395/8988395H.png

операторите имат числа за имена..
сд картата има странно име..
клиповете в снапчат изглеждат така
други бъгове не съм намерил, даже има плюсове като няколко прозореца на екрана, върви чудесно на телефоните, чудесна работа !
Цитирай
#4

Благодаря за отзивите.
За жалост колега ми отиде телефона и нямам възможност да го развивам има нови версии след тази.
Най-големият проблем е видео драйвърите на ядрото, понеже е старото ядро няма как да работи както трябва хардуерният декодер и от там идват бъговете с видеото. Сдкартат е с цифри поне така при мен беше, така излизат вече когато използваш вътрешното хранилище, тези букви са страни може да хваща наименованието на самата карта.

|Alcatel idol 2|
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)