Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OnePlus 3Т официално представен на 15.11

От статията в xda, разбрах друго...може и да не си превеждам добре де. Там уж казват, че за разговаряли с представител на OnePlus

Код:
According to OnePlus, the 3T was devised after the launch of the OnePlus 3, and it was a decision made in part because of the intricacies of the company’s business model of limited supply and also because they had continuously worked on advancing the hardware, and they felt that they could implement these improvements into a new device and optimize their line-up. OnePlus cannot handle the production of multiple SKUs at the same time, though, in great part because of the difficulty with maintaining the different orders (like the different processors) across two sets of demand, but also because of the multitude of shared components, some of which are rarer than others. Readers might recall, for example, that the OnePlus 3 has been either out of stock or on backorder for the past couple of months, and delivery itself has been very slow as of late.
Цитирай
Аксесоари

Аз също не виждам причина да продължат да произвеждат 3ката без да я намалят. До края на месеца би трябвало да се разбере. 
А за покани не са споменавали, нали?

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

Отмина времето с поканите, според мен.
Не, не се е споменавало.
Цитирай

OnePlus 3 няма да се продава в Европа и Сащ....Това е....Smile

http://www.phonearena.com/news/The-OnePl...pe_id87884
Цитирай

3T ще се продава от О2 в UK
Цитирай

Само не видях нищо по въпроса със застраховката,която се предлагаше за "тройката" и,която аз платих....Smile Ясно ми е,че "имал съм бил пари,платил съм",но ако сега или след няколко месеца трябва да се възползвам от нея,с какво евентуално биха ми сменили апарата ????Smile
Май трябва да питам съпорта на OnePlus...Smile
Цитирай

Ще ти дадат 1+3T. Предполагам няма да си недоволен??????

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай

1+3 вече няма да се продава в САЩ и Европа

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Явно транспорта им излиза много скъп...

Sent from fuckedUP vps. (:

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай

Моята теория е, че цената за произвеждане на едно устройство 1+3 и едно устройство 1+3Т е абсолютно еднаква или ако се различава, ще е с 2-3 долара. Може би искат просто повече доход. Не са чак толкова големи разликите (поне за мен лично не са) между 1+3 и 1+3Т и много хора, които мислят като мен биха се насочили към по-евтиния 1+3. Но все пак това си е моя теория.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

за 40 евро разлика въобще не бих се насочил към по-евтиния. Дори само заради 400-те mAh повече батерия бих взел новата версия.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

От една страна е хубаво, че искат да развиват нещата... но от друга буквално убиха ентусиазма в rom & kernel разработчиците. Root за 3Т със сигурност ще има, но избора на ромове и kernel-и ще е скромен. Силно се съмнявам това community да си закупи и 3Т при положение, че след 6 месеца ще излезе OP4.
На хартия 3Т е по-добрия вариант, но OnePlus направиха така, че в перспектива 3Т да не е удачен избор.

Always looking forward
Цитирай

(2016-11-17, 12:24:11)mita6ki9 написа:  за 40 евро разлика въобще не бих се насочил към по-евтиния. Дори само заради 400-те mAh повече батерия бих взел новата версия.
Тя батерията не е повече реално. Просто са и дигнали волтажа...

Sent from fuckedUP vps. (:

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай

OnePlus 3Т се зарежда по-бързо от Google Pixel XL : http://www.phonearena.com/news/OnePlus-3...st_id87869

 
Цитирай

(2016-11-17, 13:14:31)BeyondHorizont написа:  От една страна е хубаво, че искат да развиват нещата... но от друга буквално убиха ентусиазма в rom & kernel разработчиците. Root за 3Т със сигурност ще има, но избора на ромове и kernel-и ще е скромен. Силно се съмнявам това community да си закупи и 3Т при положение, че след 6 месеца ще излезе OP4.
На хартия 3Т е по-добрия вариант, но OnePlus направиха така, че в перспектива 3Т да не е удачен избор.

сорс кода за 3Т беше пусната още преди представянето му,има всичко необходимо на ромове или kernel-ли.
Както казаха от 1+ двата телефона ще имат еднакъв софтуер ,според мен разликата ще е само в kernel-а.
Почти съм сигурен,че ще e като при Xiaomi MI3/MI4 ще си сваляме един и същи .zip
Цитирай

1+3T и 1+3 ще получат Андроид 7.0 през декември.
http://www.gsmarena.com/oneplus_3t_will_...-21692.php

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Утре 3Т ще е наличен в US и ще можем да очакваме първите ревюта скоро.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай



OnePlus X - Pixel 5
Цитирай

Много добър телефон, за тази цена. Но ако сивия ще се предлага само 128 гб, доста неприятно.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай

Под сивия имаш предвид gunmetal ли? 
Продава се и 64ГБ в САЩ в момента.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

Откъде може да се поръча?

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай

От тук, като отворят продажбите на 28-ми https://oneplus.net/bg/3t
Цитирай

(2016-11-22, 10:21:36)mita6ki9 написа:  Под сивия имаш предвид gunmetal ли? 
Продава се и 64ГБ в САЩ в момента.

Да. Е щом е така, супер. Отлично предложение.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай

64 GB = Gunmetal / Soft Gold = $439
128 GB = Gunmetal = $479

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

И тук е същото, но в Евро.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)