Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OnePlus 3Т официално представен на 15.11

Малко офф, но взето от акаунта на шефа на Oneplus в twitter и показващо доброто му чувство за хумор:

Среща на маркетинговия отдел за ОП2

“Luck is what happens when preparation meets opportunity”
Цитирай
Аксесоари

Сивия вариант вече може да се поръча
...само че срока за изпращане е 4 седмици за 64 GB и 5 седмици за 128
Цитирай

Значи няма никакъв шанс да пристигне за Коледа. В такъв случай ще изчакам малко за отзиви и ще го поръчам към края на декември.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

Е,моя ще го шипнат в някой от следващите 5 дни....Ако го поръчам де...Smile


https://youtu.be/eBX7ZB1sAeA

Smile
Цитирай

С риск да запаля фитилите на Самсунг феновете - под нивото е на телефон с чист Андроид да бъде сравняван със Тъч Уиз телефон  Lol . Няма място за сравнение на софтуера.

Едно мнение за батерията: 

Цитат:Just wanted to post my results from a little battery test I did. I set up my Oneplus 3 and 3T exactly the same. Ran the same continuous Netflix show at 100% brightness. The Oneplus 3 is running stock 3.2.8 and the Oneplus3T is running stock 3.5.3.
The manufacture date of my OP3 is 10-11-16 and I received it on 11-16-16. So its about a month old, but only used for 10 days. My OP3T manufacture date is 11-16-16 and I just got it 3 days ago.
Here's my results so far. After 5 1/2 hours:

Oneplus 3 went from 100% to 46% losing 54% of the battery.
Oneplus 3T went from 100% to 60% losing 40% of the battery.

So far the OP3T has 14% more. Im going to keep the test running for 8 hours and Ill update this with the results.
As far as overall speed and snappiness I dont see any difference. And I really didnt expect there to be since the OP3 is already so fast. 

Update after 8 hours.

I stopped my battery test after running Netflix for 8 hours on both devices. Heres the results I got.
Oneplus 3 used up 77% of its battery and had 23% left.
Oneplus 3T used up 57% of its battery and had 43% left. (20% More).


tonkata07, смяташ че ще ти го пратят по-рано защото си в Англия? Дали проблема не е в ограничените бройки?

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

Ами така си пише на сайта за UK....Или поне така пишеше....Сега шипинга е вече в някой от следващите 8 дни.....Промени се само за около час....Smile
Предполагам,че различните срокове за доставка са свързани с различните пазари....Все пак по-големите пазари са с оредимство....А и за UK трябва да помислят и O2 като официален партньор на OnePlus...Smile
Цитирай

(2016-11-28, 12:41:30)mita6ki9 написа:  С риск да запаля фитилите на Самсунг феновете - под нивото е на телефон с чист Андроид да бъде сравняван със Тъч Уиз телефон  Lol . Няма място за сравнение на софтуера...

С каква цел е това изказване? Защото изглежда точно с цел провокация.

Все повече клоня към този телефон. Щеше да ми е по -добре да е по-малък, но пак бива.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай

целта е, че според мен теста конкретно за бързина м/у тези устройства е неуместен. Не е честно с тоя товар Тъч Уиз да пускаш телефона в сравнение  за бързина Big Grin

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

Ами то като цяло,не е много уместно да се сравняват iOS и Android,но точно това се случва....А идеята според мен на теста м/у OnePlus и S7 Edge е да се покаже как един телефон ,чиято цена е....доста по-ниска,просто "прегазва" образно казано по-скъпия модел...Smile
Както и това,че Самсунг товарят собствения си софтуер с требно и непотребно и по този начин съсипват перфектния си хардуер....Smile
Не смятам,че Exynos-a в S7 Edge отстъпва на 821....Просто му се налага да носи много излишен товар,а това се отразява на производителността....Smile
Дори отварянето на елементарни приложения се случва доста по-бавно...Не,че е фатално и в ежедневна употреба ще се усети разлика,но тук пак опираме до софтуера...Smile


Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай

То един телефон не е само да ти отвори приложението 1 секунда по-бързо. Мен лично ме интересува кой от двата има по-добра камера и кой има по-добър звук от слушалките. Някой ако има информация за звука на O+3 да сподели, че намерих малко мнения и то негативни. А в момента разликата между двата телефона е 200 лева. Поне на мен толкова ще ми излезе. Но единият ще има гаранция, която по-лесно би могла да се удовлетвори.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай

@arrogant,и това е много относително....Бих ти предоставил и двата телефона за да си ги сравниш сам,но не съм в БГ....Ако питаш мен за звука,аз избирам OnePlus 3,но това си е мое мнение....За камерата...Изчакай ден-два...Smile
Цитирай

Камерата снима прилично. Видеото само не знам дали ще е на ниво. Само звукът ме интересува. Защото имам и хубави слушалки, стриймвам и към музикална система. Самсунга с Exinos четох, че е по-добре от версията с дракона.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай

Ето един необичаен ънбоксинг който лично на мен ми хареса,на фона на стандартните и леко скучни.Браво за идеята!
https://youtu.be/qwI1kqB_rQA

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай

(2016-11-28, 15:32:29)arrogant написа:  То един телефон не е само да ти отвори приложението 1 секунда по-бързо. Мен лично ме интересува кой от двата има по-добра камера и кой има по-добър звук от слушалките. Някой ако има информация за звука на O+3 да сподели, че намерих малко мнения и то негативни. А в момента разликата между двата телефона е 200 лева. Поне на мен толкова ще ми излезе. Но единият ще има гаранция, която по-лесно би могла да се удовлетвори.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Много правилно. Всеки има различни критерии и го вълнуват различни аспекти на даден телефон. За това се опитвах да обясня в другата тема, че няма смисъл от плюенето. Не ти харесва - подминаваш.

Не съм ги сравнявал, но и без да го правя съм сигурен, че екранът и камерата на Самсунга ще са по-добри и то осезаемо. Оптимизацията и бързината си мисля, че ще са в ползва на 1+. За аудиото е интересно. 1+ уж ползват някакъв добър цап ама до колко има резултат...

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай

(2016-11-28, 15:54:24)arrogant написа:  Камерата снима прилично. Видеото само не знам дали ще е на ниво. Само звукът ме интересува. Защото имам и хубави слушалки, стриймвам и към музикална система. Самсунга с Exinos четох, че е по-добре от версията с дракона.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk


Аз лично бях супер доволен от звука при стабилната версия на OxygenOS до версия 3.2.7 ,като слушам с Poweramp 3 и активиран Hi-res output.
Днес прочетох това за 3.2.8 https://forums.oneplus.net/threads/oxyge...t-15422656
От доста време съм бета версиите там нещата са зле,с тенденция към подобряване обаче.В последната бета версия беше добавен и Dirac който значително подобри звука ,но пък още е много не стабилен.Тия дни излиза следващата бета която е на базата на  Android 7.0 там нещата със звука за променени много и ще видим....
Цитирай

Който си го е поръчал за България нека да сподели до колко време му изписва, че ще го изпратят. 
Притеснява ме големия период на изпращане(днес 5 седмици..) и това, че около 2 седмици няма да съм на постоянен адрес.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

Кой каза че само за магазина на БУТИКОВИЯ нагризан производител има опашки :-).
Китайци ли били?!?..... като гледам на Лондончани им е през онази работа...
https://www.youtube.com/watch?v=BVbyl-mHtWo
Цитирай

Много ме кефи телефонът, но май в камерата, екрана и звука е по-слаб от S7. Но пък всичко друго повече ми харесва. Трудна работа.
https://www.youtube.com/watch?v=j76qVbBNu70
Цитирай

Е да. При произведени 10000 (примерно) телефона месечно и съотношението цена/характеристики е нормално да се заформи опашка. Няма как да мериш тази опашка с опашките за иФон имайки предвид, че те бързо заливат планетата с много бройки.
Иначе и аз харесвам 4. Много добро устройство на изключително разумна цена. Браво! Ако не беше лопата бих си го купил, но за мен е голям.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай

И аз като теб се притеснявам за размера, но ще направя този компромис, защото няма друга алтернатива на чист Андроид с нормална цена. 
Само, че изтървах първите наличности докато се чудя..

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

Някой има ли наблюдения от към подръжка на софтуер как са (често ли пускат упдате-и / кръпки и колко време го поддържат 18м/24м )?

Google Nexus 7 32GB 2012  5.1.1 stock  |  +  | LG G2  5.0.2 stock |  +  | Samsung Galaxy S7 Edge 32 GB 7.0 stock / VVT +  | Xiaomi MI Note 10 Lite

A journey of a thousand miles begins with a single step - Lao-tzu
Цитирай

Аз нямам наблюдения, но след кратка справка видях, че всичките им телефони са с Marshmallow дори и първия им OnePlus One.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

Вече няма наличност за тукашния пазар...
Цитирай

Не само за тамошния....И за тукашния доставките са за след 4 и 5 седмици.
Цитирай

Бройката, която са тествали анандтеч направо разбива с точен екран.

[Изображение: 84628.png]

[Изображение: OP3TGreysRGB.PNG?_ga=1.41565794.1755447804.1480596998]

[Изображение: OP3TSatsRGB.PNG?_ga=1.194098925.1755447804.1480596998]

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)