Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OnePlus 3Т официално представен на 15.11

Много добре. Телефона е супер и си залужава както и да го гледаме. Особено с тази цена и хардуера е без аналог. Smile

Трудно обаче се справят с количествата. Smile


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
Аксесоари

Да, много добре е. Важно е и дали всички бройки ще са с такова качество, че китайците са известни с разни номера.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай

Ето защо няма бройки: OnePlus has launched the new OnePlus 3T in India.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай

Аз заявих една бройка, да видим кога ще ми го шипнат.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

Speed Test OnePlus 3T VS iPhone 7 Plus : http://www.ubergizmo.com/2016/12/oneplus...peed-test/

 
Цитирай

От тестовете на Android срещу iOS единството, до което можеш стигнеш като заключение е: производителните на софтуер за кой са направили приложението си читаво и за кой са си оставили ръцете.

Лошото е, че в повечето случаи ги изпипват за iOS, а за андроид с тази фрагментация...няма как да работи на всички телефони както трябва.
Цитирай

Айфоните са много бързи в отваряне на приложения, от опит го споделям. Особено пък игри, много са напред. Нереално бързо ги стартират.

За съжаление обаче, иОС е доста нескопосано замислен, като функционалност и удобство при работа, и при реална употреба, нещата се случват доста бавно. Доста по-бавно от някои Андроид флагмани (а някои неща въобще не могат да се случат). Това също от опит го споделям.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай


Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай

Преди да съм го гледал,победител ще е OnePlus....Smile
Цитирай

Щом казваш - дори няма и да го гледам тогава.

 
Цитирай

То въпросът тук не е "дали",а "с колко"....При такива противници,какво да очакваме ? Разни галактики и пиксели....Ще трябва да изчакаме S8,че тези не са му в категорията.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай

И тая тема ли искаш да заключат ТонкаSmile
Цитирай

Много бързо това 1+3 Big Grin. В първата обиколка пикселът се държа, но във втората...

Самсунгът е ясен.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай

Телефонът пристигна и мога да кажа, че е мега бърз и светкавичен. Батерията се справя много добре. Скенера наистина на секундата отчита. Дизайна и усещането са страхотни. Все още свиквам с по-големия размер от Нексус 5цата. 

Бях напълно доволен от плавната и безпроблемна работа на Нексуса, но този направо лети.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

Пускат финалния 7 днес
Някъде ще е 2016, някъде 2017 Smile
Цитирай

Ако пращаха веднага или в рамките на 2-3 дена и цялато време с доставката е 10 дена бих го поръчал веднага, но 20 и нагоре дена нещо не ми се чакат
В момента изпращат в рамките на 9 дена, колко релно излиза с времето за даоставката до бг?

Че големи изпитания имам с мето сони хз.. ще трябва да го пращам в сервиз, ама преди това трябва да купя нещо друго.
Освен този и П9+ друго не ми хваща окото..
Цитирай

Аз поръчах моя на 23 декември като ми даде информация, че на 2 януари ще го пуснат и до 10 януари най-късно ще е при мен. Но всъщност процеса се ускори и го пуснаха от склада си в Полша на 30 декември и според DHL ще е в София на 5ти януари.
Цитирай

Toва с бавната или бързата доставка? То интересно, че разликата е само 3 дена в полза на платената, но пък си е 20лв
Не дават ли някакви промо кодове за безплатна, но бърза доставка както по-рано за чистата 3-ка имаше такива.
И в 2-та случая- бавна, бърза ли пращат по Дчл или само бързата?
Цитирай

За OnePlus 3 and the OnePlus 3T започна поетапното пускане на Android 7.0 с OxygenOS 4.0.
http://www.gsmarena.com/oxygenos_40_with...-22476.php

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

(2017-01-02, 20:17:28)rumo написа:  Toва с бавната или бързата доставка? То интересно, че разликата е само 3 дена в полза на платената, но пък си е 20лв
Не дават ли някакви промо кодове за безплатна, но бърза доставка както по-рано за чистата 3-ка имаше такива.
И в 2-та случая- бавна, бърза ли пращат по Дчл или само бързата?

Бавна (стандартна) доставка е моята. Всички доставки са с DHL.
Цитирай

Има напредък

http://www.phonearena.com/news/Starting-...pe_id90293
Цитирай

Това ще да е още по-бързо зареждане...Smile

[Изображение: fc8d35881986e05e558eb85d9b41cee4.jpg]
Цитирай

В Северна Америка го шипват веднага от около седмица и то с безплатна доставка.


Цитирай

за навсякъде е безплатна доставката..

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

(2017-01-27, 10:17:11)mita6ki9 написа:  за навсякъде е безплатна доставката..

интересуваме мито плаща ли се
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)