Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OnePlus 3Т официално представен на 15.11
#51

Според мен ако OnePlus 3T е $479 ще бъде грешка за OnePlus. Да, знам, че е подобрение на 1+3 и то в доста хубави аспекти - камера, батерия, софтуер. Но реално това устройство е пряк конкурент на Xiaomi Mi5S - метален, имх378 (доста добър сензор както вече всички знаем) и е 400 долара, а използва същия процесор. Ако конфигурацията от 6 РАМ, 64 памет остане същата - мисля, че Шаомито ще бъде по-добрия избор - 4 ГБ рам, двойно повече памет. Но все пак както започнах този коментар - това е според мен, това е моята логика. Може би пък ще свалят цената на 1+3 с 50 долара и ще пуснат новия модел на 400-420 долара.

Ако все пак цената остане като тази, която до сега се споменаваше - $479 - дано да има слот за карта памет (хибриден слот). Тогава няма да има грешка и цената ще бъде повече от оправдана. Чакам с нетърпение да видя какво ще бъде новото устройство, защото и на мен ми трябва ново. Отказах се от Пиксела, заради цената, дано този телефон не разочарова личните ми очаквания

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
Аксесоари
#52

За мен Мi5S не е никакъв конкурент на 3T, най-малкото заради ОС-а - съвсем различни им са. 
Само не разбрах как 4ГБ РАМ и 128ГБ е с предимство пред 6ГБ РАМ и 64ГБ във време на ултра  бързи 4Г мрежи и облаци.  Big Grin

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#53

Много зависи от начина на използване на телефона. Колко разлика ще откриеш между 4 и 6 рам във всекидневното използване на телефона? При липса на слот за карта памет, мисля, че 128 гб памет определено са си предимство. А и ако направих един дълъг 4к клип или доста висококачествени снимки и нямаш време да ъплоудваш, кое е по-добре - 64 или 128? И какво изобщо включващ ОС-то при положение , че функционалността на Miui е в пъти по-добре в сравнение с оксиджена.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#54

Ултра бързото 4G не е достатъчно бързо още, че да ми зарежда висококачествените снимки или клипове от облака, така както ми ги зарежда от паметта на телефона. Даже не е близо.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай
#55

За начина на ползване сте абсолютно прави. На мен лично идеално ми стигат 16ГБ.  Скоростта на 4Г-то също ме устройва идеално. 
Но винаги бих избрал повече РАМ вместо едни 64ГБ памет. Да, 4ГБ са напълно достатъчни днес, но знаете Андроид колко ламти за РАМ. 

Колкото до ОС-а, да нямат никаква допирна точка за мен. Не знам колко е функционален MUI, но грам не ме интересуват неговите шаренийки. 
Щом стоковия Андроид на Нексусите ме устройва идеално, то Оксиджена който е леко над стоковия като функционалност също ще ми върши работа с оптимизирана и плавна работа.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#56

Xiaomi от доста време нямат идея какво правят каро софтуер или хардуер,доста фенове загубиха включително и мен.
1+3 е оптималния телефон в момента!
Цитирай
#57

Много грешите, момчета, много грешите. И аз така бях като вас - необуздан фен на чистия Андроид и нексъс експириънс, но на шега взех един Редми Ноут 3 и мога да кажа, че съм бил с грешно мнение до сега. Идея си нямате колко полезни функции има MIUI. Да, все още съм с андроид 5.1.1, но в никакъв случай не усещам липста на функции от 6 & 7. Уверявам ви, че грешите тези мнения за софтуера предоставен от Шаоми.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#58

Събитието ще е на 15-ти Ноември.
1.00 PM EST

Samsung GALAXY Z Fold5 5G, Pixel 8 Pro , Pixelbook  & Google Home max
Samsung GALAXY Z Fold2 5G, Pixel 5 , Pixelbook , Galaxy watch 3 LTEGalaxy Note 10+ .Pixel 4 XL,Galaxy S10 +,Galaxy Note 9, Galaxy S7 Edge, Oneplus 3 64GB ; Galaxy S6 edge+;LG G4; LG G Flex; HTC M8 ; Galaxy S4; Nexus 4; Galaxy S2; HTC Dream
Цитирай
#59

Много грешат? Идея си нямаме?Ти сериозно ли?!Ползвах MIUI още през 2010 на Галакси единичната... Тогава вервай ми, имаше доста повече функции и глезотии на фона на другите модификации на андроид.В момента дори изостава... Имал съм и Xiaomi и то флагман, не редми нещо си.Изказа се така, всякаш си го написал ( или написала ) лично.Вервай ми, повечето хора в този форум си имат идея за какво става дума и не можеш да бъдеш съдник кой греши и кой е прав...

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
Цитирай
#60

Един върви по пътя напред, другия по същия път се връща обратно. И защо са тези негативни емоции? Нищо не е станало.

 
Цитирай
#61

[Изображение: 7a0e4f4d89fafb64a6beba6381daf012.jpg]

По последна информация,промените ще са няколко:

1.SD 821
2.Нова камера
3.Повече вградена памет-128 GB
4.По-голяма батерия-3300 mAh
5.Нов цвят-черно
6.По-висока цена-2799 юана

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
Цитирай
#62

И колко излиза в долари?

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#63

$415 приблизително....В €.....449....Вероятно....Smile
Цитирай
#64

А 5.5 ли ще е все още?

OnePlus 3 64Gb

Цитирай
#65

И екрана амолед ли ще е?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай
#66

Защо пък 449 евро?
Цитирай
#67

Дано успеят да захранят желаещите до коледа. Ако не, може би ще изчакам първите отзиви. 
Фактор също така е и дали и с колко ще падне 3ката.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#68

Няма да падне, защото този ще е по-скъп.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#69

(2016-11-08, 19:30:26)Anastasia123 написа:  Много грешите, момчета, много грешите. И аз така бях като вас - необуздан фен на чистия Андроид и нексъс експириънс, но на шега взех един Редми Ноут 3 и мога да кажа, че съм бил с грешно мнение до сега. Идея си нямате колко полезни функции има MIUI. Да, все още съм с андроид 5.1.1, но в никакъв случай не усещам липста на функции от 6 & 7. Уверявам ви, че грешите  тези мнения за софтуера предоставен от Шаоми.

За съжаление ,голямо количество върли и стари Български фенове на MIUI им писна да изостават и гледат как Android върви напред а MIUI тъпче на едно място.
Много бързо намерихме мекото на хляба; минахме на 1+3 !За сега съм изумен как се развива софтуера им,дано продължат така.
Другото което забелязвам е доста хора с Xiaomi не ползват MIUI a CM базирам ром.
Цитирай
#70

https://browser.primatelabs.com/geekbench3/8138639

Странна заигравка с Google....Smile


Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#71

Говори се за 8 GB RAM
Цитирай
#72

И ще ги сложат сигурно...Smile Не,че има нужда от подобно количество оперативна памет,но пък на кой му дреме....Цифрите продават.....Smile

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#73

[Изображение: 681c853522b6dde7cd401966b1947f8e.jpg]

Почти никакви промени по дизайна....Ще има обаче  версия със 128 GB(според слуховете) и още по-висока цена.

6/64-2799 юана
6/128-2999 юана

При всички положения утре ще стане ясно всичко,което ни интересува...Smile

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
Цитирай
#74

Тонка, айде стига с тези юани, пиши някакви нормални цени. Не всички следим трескаво като теб китайските борси.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#75

Ами 1000 юана са $146....Това е базата....2799 юана са $410,а 2999 юана се равняват на $440.
Да не мислите,че и аз винаги имам време да ги преизчислявам до стотинка ?Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)