Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OnePlus 3Т официално представен на 15.11
#76

Благодаря, това вече е друго. :-)
Телефонът си остава добро попадение за цената си, но и той се "катери" нагоре, както читавите китайци. Ама като сравняваме вече с 800 евра и ни се струва добре.
До къде ни докараха.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
Аксесоари
#77

Ако това чудовище е с цена 800лв.. ще се бием за бройки в предвид цените на моделите от тази година.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#78

Така е....$440 звучат далеч по-приятно от....$775-те(5299 юана) за Mate 9 Pro примерно,но това е друга тема...Smile
Цитирай
#79

Особенно ако е с 8 гиги рам Smile
Цитирай
#80

Аз пък предпочитам 3 до 4GB RAM и 100$ долара по-малко. Ама явно другите препочитания са на власт.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#81

(2016-11-14, 13:16:03)don_gori написа:  Особенно ако е с 8 гиги рам Smile

Пусти ще ти останат надеждите- 6гб рам и сд820 ще е. 

Лошото е, че и тези прихванаха от ябълките- минимум разлика, нов цвят и по-висока цена. Дали има нужда от такъв модел не е важно, дали има оправдание новата цена- на никой не му пука.
Цитирай
#82

Със СД821 ще е. Рама е 6ГБ(реално повече от 4гб са безмислени за телефон).

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#83

Грешно сте ме разбрали колеги . Имах предвид че на тая цена и с тея параметри ще е трепач , особенно ако му бутнат и 8 гиги рам.
Цитирай
#84

8-те GB-та RAM ги оставят за OnePlus 4,който би трябвало да се появи....януари.
SD 830,2K дисплей,4 000 mAh батерия,8 GB RAM и т.н...Smile
Мен лично ме съмнява,че евентуално януари биха пуснали следващия модел,но ще видим...Smile
Цитирай
#85

Защо да не го пуснат? Колкото по-често си пускат, толкова по-бързо ще достигнат 600-700 евро.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#86

Телефончето се появи в Орромарт. За сега изглежда, че главните промени са камерата и процесора, който за разлика от 820 поддържа гугъл дейдрийм.
[Изображение: OnePlus-3T.jpg]

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#87

Само дето и 820 го поддържа. Разликата е единствено в 200 мх повече, което е нищо и 820 може да се клокне с толкова без особен проблем, но ще е безсмислено.
Вероятно задната камера ще е малко по-добре на тъмно, но едва ли ще е нещо фрапиращо.

В общи линии просто искат да си освежат модела и явно им излиза по-евтино да го оборудват с 821 и за да не е баш без нищо по-високата цена слагат и по-нов модул на камерата.
Цената ако наистина е 499 долара, което в европа ще е 499 евро, ще рече че е 100 евро по-скъп от 3та, което за потребителите  ще е зле, особено ако говорим за модела с 64гб памет.
Според мен за тези  минимални и вероятно до голяма степен незбележими в реалното потребление разлики не си заслужава допълнителната цена от  200лв.

Ако е за 128гб версия тази цена, може би си заслужава да се вземе по-евтината 64 гб версия( която предполагам ще е около 449 евро, което е 100лв. повече от сегашния 3), особено ако предположим, че обикновения 3 няма да се продава вече, ами само обновения модел, то няма да имате избор. Според мен за тези разлики 100лв. повече е много все пак.
 
В общи линии ако все още не сте си взели 3та е оферта, иначе разликата е незначителна.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#88

Разликата в цената ще си заслужава (като изключим изброените плюсове) само, ако батерията е поне 4000mah според мен.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#89

Според мен ще е същата 3000. Не смятам, че с този модел търсят да привлекат вече съществуващите потребители на 3та, по-скоро повече от тези, които и без тва са мислили да минат на 3та.

Надявам се с 4та да не им е същата политика. Аз лично живот и здраве по-скоро ще чакам вече за 4Т или ако сегашния не ме предаде направо на 5, щом ще действат като насраните Сони от сега нататък.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#90

(2016-11-14, 22:47:46)dp4u4umi6ev написа:  Разликата в цената ще си заслужава (като изключим изброените плюсове) само, ако батерията е поне 4000mah според мен.

Не си заслужава- що да даваш утре $500 за нещо което хем няма да усетиш като производителност, хем след 2 месеца ще е остаряло?
Цитирай
#91

В общи линии това е камерата: https://www.youtube.com/watch?v=9cbHEllo9Tk. Същата като на OPPO R9S.  

Не съм 100 процента сигурен, но мисля, че камерата на OPPO R9 е същата като на Oneplus 3. Не е същата. На OPPO R9 Plus e същата. Т.е. едва ли ще има разлика.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#92

Не успях да намеря в колко часа ще е събитието. Някой да има идея?

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#93

@mita6ki9
От 20:00 ч.
Видео на живо на официалната страница за щатите https://www.facebook.com/oneplusofficial/

Always looking forward
Цитирай
#94

Благодаря. 
Очаквам с нетърпение да видя какво ще предложат, на каква цена и какво ще се случва със 3ката. Според мен ще продължат да я продават. Надявам се новия модел да не надхвърля 450 долара за 64ГБ. За разлика от повече от 100лв ще се замисля дали си заслужава - за едните 300мАх в повече, процесор и камера които няма да се усетят според мен. Дано не се изложат пак с тези покани.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#95

Моето предположение:
- SD 821
- 5.5" 1080p / opticAMOLED екран от Самсунг S6E3FA3
- 6GB RAM / 64/128GB ROM
- Камера със Сони сензор
- 3300mAh батерия
- OOS  на ниво все още MM 6.0.1 Sad
- цветова версия с изцяло черен гръб
- цена: $ 499

Always looking forward
Цитирай
#96

Ще трябва да ви разочаровам, въпреки, че не е напълно окончателно:

Today OnePlus released the source code for the OP3T.
A look at the Kernel shows us:

- 1080p Samsung display (same as on the OP3)
- 3000 mAh battery (same as on the OP3)
- Sony IMX 298 camera sensor (same as on the OP3)
- F2FS filesystem, might provide a slight boost over EXT4 which is used on the OP3

https://github.com/OnePlusOSS/andro...mm...ce96444a25

This might be a false trail by OnePlus, I guess we just have to wait and see.

Само проца е разликата засега.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#97
Photo 

[Изображение: image.png]

Samsung GALAXY Z Fold5 5G, Pixel 8 Pro , Pixelbook  & Google Home max
Samsung GALAXY Z Fold2 5G, Pixel 5 , Pixelbook , Galaxy watch 3 LTEGalaxy Note 10+ .Pixel 4 XL,Galaxy S10 +,Galaxy Note 9, Galaxy S7 Edge, Oneplus 3 64GB ; Galaxy S6 edge+;LG G4; LG G Flex; HTC M8 ; Galaxy S4; Nexus 4; Galaxy S2; HTC Dream
Цитирай
#98

Има нещо нередно. След 2 часа ще бъде показан телефона. Отделно, че на 101 места се говори за Сони имх398.

Все пак, в случай, че това с ша истинските спецификации, виждам подобен процесор, малко повечко батерия и двойна памет. Отново маршмелоу като базов софтуер. От това, което виждам мога да кажа, че везните (при мен лично) рязко се накланят към закупуване на по-евтиното 1+3, вместо новият 1+3Т.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#99

Хаха, тва са преправени на пейнт спецификациии на 3та.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

@remixa92 - далече си от истината ... преправени на пейнт хаха ...

Спецификациите вече са на сайта ... цената започва от 439 евро ...

Samsung GALAXY Z Fold5 5G, Pixel 8 Pro , Pixelbook  & Google Home max
Samsung GALAXY Z Fold2 5G, Pixel 5 , Pixelbook , Galaxy watch 3 LTEGalaxy Note 10+ .Pixel 4 XL,Galaxy S10 +,Galaxy Note 9, Galaxy S7 Edge, Oneplus 3 64GB ; Galaxy S6 edge+;LG G4; LG G Flex; HTC M8 ; Galaxy S4; Nexus 4; Galaxy S2; HTC Dream
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)