Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Липса на място след ъпгрейд до 6.0.1
#1
Question 

След като ми пристигна ъпдейта и го инсталирах имам 2.5 гб заети в other а като имам само 8гб (3 заети от системата) остават ми 5гб от които с музика снимки и игри съм заел 800мб и ми остават 2.3 гб свободни. Пробвах да изтрия логовете от *#9900# нищо не освободи. Телефона е galaxy j5 не съм го руутвал все още. Някакви идеи? Имам и 16гб карта ако е от значение.
Цитирай
Аксесоари
#2

Толкова де. При обявена 8ГБ памет, за потребителя остават свободни малко над 3 гигабайта. Така е при повечето телефони.

Изпратено с пощенски гълъб

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#3

Здравейте,изтриите кеш памета на телефона от настройки-приложения и си проверявате всяко приложение колко кеш памет има.По този начин ще освободите малко памет,към 100-200 мб.Най много кеш памет се натрупва при приложения като You Tube,Facebook,Facebook Messenger,Viber и instagram.Можете и да направите временен трик за освобождаване на още памет,като деинсталирате феисбук и феисбук месенджера.Така е възможно да ви се освободят времено още 100 мб.И ще ви обесня защо,примерно при инсталация на феисбука размера му е да речем 120 мб,след два месеца вече е нараснало приложението като обем до 240-300 мб.Иначе колегата jorrddan е прав малко над 3 gb остават свободни за потребителя

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21

Huawei P9.Huawei P smart 2021
Цитирай
#4

Пак добре, два месеца и 100MB. Имах странен случай с iPhone и Face приложение, което на ден кешираше по над 100MB дори да не се ползва, нямам си и на идея откъде. И през няколко дена триене и теглене на ново - за 7 дена скачаше до над 800MB, Меssenger и той ми е минавал 1GB. В което грам няма логика. Та си ги триех и качвах. Не знам защо се беше получил тоя бъг. Иначе Messenger - а сега на Android не ми е минавал 300MB, YouTube винаги ми кешира точно 300MB.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)