Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Здравейте,някой има ли го това чудо и изкаже мнение?
Благодаря

Sent from my HTC One mini using Tapatalk

Или по скоро се двоумя дали honor8 или p9

Sent from my HTC One mini using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако имаш пари и ти харесват голями дисплей - мейт 9 го изчакай , ако ти се чака п10 него.иначе съм за 8цата ако ти е за веднага тел

sent from honor 6

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай
#3

Всичките телефони са хубави само да имаш излишни пари. Приятел скоро си взе Huawei Honor 7 за 599 лв. на промоция до 13-ти от Технополис, остана много дволен. Взех да се замислям дали да не се сдобия и аз с такъв. Мисля че е добра инвестиция, какво ще ме посъветвате спрямо телефоните от подписа ми долу ?

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай
#4

Honor 8 вече официално се предлага от Huawei в България. Ще го има наличен и при операторите заедно с модела Nova. Big Grin
http://www.mobilebulgaria.com/news/38921...1%8E%D1%82

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#5

Грешка ! Хонора няма да се предлага от операторите .
"Засега няма планове Honor 8 да се предлага от българските мобилни оператори, но също може да се намери в “Технополис” на цена 799 лв. за версията с 32GB вградена памет."

Smile
Цитирай
#6

Много му е умряла камерата дизайна е як ама само до там
Цитирай
#7

Колега, ползваш ли този модел? Смисъл, дали споделяш личен опит. По спецификации два сензора по 12MP не би трябвало да снимат зле, но най-добре да каже някой притежател на телефона. Колегата rumo има такъв, ако има възможност да сподели как се представя модела на тема фотография. Smile

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#8

Исках да купя един заради дизайна и взех един за около час да го разцъкам дисплея е добър и изработката е мб добра ама камерата е пълен леш
Цитирай
#9

И по ревютата чета, че камерата е слаба. Даже някъде гледах сравнителни снимки м/у него и Р9. Разликата е очебийна.
Цитирай
#10

Имам телефона от няколко дена, и мога да кажа че е прекрасен телефон. За мен камерата снима добре, но няма как да се сравнява с Р9. Все пак при Р9 е наблегнато именно на камерата, до като при Hono-ра на дизайн и производителност.  Камерата я сравнявам с другият ми телефон ЛГ Г3 и в доста аспекти Hono-ра снима по добре. Единственото  което неми харесва е че,  много лесно се драска, два дене го ползвах без кейс  и вече имам не малко драскотини по задния панел.
Цитирай
#11

На този телефон е грехота да се слага какъвто и да е било кейс Smile
Цитирай
#12

Имам го от два дни,и мога да кажа че е супер.Дизайн,производителност ,камерата е леш,но аз снимам с dslr и затова не ме бърка,батерията издържа един ден ,но това е субективно.Предпочетох го пред П9 заради дизайна,цената и IR порта.
Цитирай
#13

(2016-11-03, 10:22:30)bin4i написа:  Имам телефона от няколко дена, и мога да кажа че е прекрасен телефон. За мен камерата снима добре, но няма как да се сравнява с Р9. Все пак при Р9 е наблегнато именно на камерата, до като при Hono-ра на дизайн и производителност.  Камерата я сравнявам с другият ми телефон ЛГ Г3 и в доста аспекти Hono-ра снима по добре. Единственото  което неми харесва е че,  много лесно се драска, два дене го ползвах без кейс  и вече имам не малко драскотини по задния панел.

Не съм съгласен че снима като г3 много е далече от г3 по скоро като к10 камерата е зле доста зле за телефон от 800лв и не мога да разбера защо жълтурите не са сложили една яка камера на такъв красив телефон дизайна е 1000 пъти по як и от така желания гейфон
Цитирай
#14

Като толкова плюете камерата дайте няколко шота за сравнение. От вашите думи излиза, че камерата прави снимки като стария ми идол 2 , което е несериозно.
И понеже вече няколко човека го имат, вместо да го плюят защо не направите едно кратко ревю с плюсове и минуси или ви е по лесно само да се хвалите какъв телефон сте взели без никаква обосновка защо освен "ами як е, ама дотам"
Цитирай
#15

Ето малко клипчета:
https://www.youtube.com/watch?v=KpZ2OzITaNk
https://www.youtube.com/watch?v=WpNVmcT4Meg

Интересно, че в сайта на Горила го дават 8-цата, че е с Горила глас. А толкова лесно да се драска?? То и Р9-ката се драска от въздуха. Или толкова е горила или горилата вече не е горила.
Цитирай
#16

ЛГ     honor     honor     ЛГ    
Ето малко снимки, снимани с ЛГ Г3 и honor-a, За мен телефона си снима добре, все пак всеки си има различни критерии и си избира телефон според нуждите му. Но определено на дизайн и бързина на работа няма равен.
Цитирай
#17

(2016-11-03, 19:51:12)skiman написа:  Ето малко клипчета:
https://www.youtube.com/watch?v=KpZ2OzITaNk
https://www.youtube.com/watch?v=WpNVmcT4Meg

Интересно, че в сайта на Горила го дават 8-цата, че е с Горила глас. А толкова лесно да се драска?? То и Р9-ката се драска от въздуха. Или толкова е горила или горилата вече не е горила.

Дори и да има горила глас нали се сещаш, че ще го сложат на екрана не на гърба?
Нали се води полирано стъкло, нормално е да се драска от най малкото.

(2016-11-04, 10:00:21)bin4i написа:  ЛГ honorhonor ЛГ
Ето малко снимки, снимани с ЛГ Г3 и honor-a, За мен телефона си снима добре, все пак всеки си има различни критерии и си избира телефон според нуждите му. Но определено на дизайн и бързина на работа няма равен.

Не мога да разбера дали цветовете са реални или размити на фона на лг-то, но като за авто настройки изглежда добре.

Някой може да ли да каже какво включва окомплектацията на телефона освен телефон и зарядно.
Наточил съм зъби за синия вариант, но още не го предлагат в технополис, а само черния и белия.
И за наше щастие цената определено е актуална, след като преди 2 месеца се спекулираше,че ще бъде близо 950 лева за нашия пазар.
Цитирай
#18

Ами щом може да сложат Горила стъкло на умряло Леново S1 отзад защо тука да не могат? Или понеже Леновото е 400 лв за това? Айде стига оправдания.

П.с. В комплекта има ли слушалки? Че в Honor 7 цата нямаше.
Цитирай
#19

Ново мнение ще пусна, че да излезе и да се види. 
Така, в комплекта няма слушалки. Отново. 
Камерата е върха. Не знам какво очаквате от камера на телефон, но не отстъпва на Р9. 
Телефона лети. 
Дизайна е брутален. Това е най-красивата играчка, която съм имал. 
Май ще продам Р9-ката.
Цитирай
#20

Кой от двата е с по тънка рамка отстрани?
Цитирай
#21

Според мен са еднакви. Или е пренебрежимо малка разликата.
Цитирай
#22

А отгоре и долу?
Цитирай
#23

Отгоре и отдолу според мен са по-малки на Хонор-а.
Определено ми стои по-добре в ръката.
Цитирай
#24

(2016-11-05, 09:54:03)skiman написа:  П.с. В комплекта има ли слушалки? Че в Honor 7 цата нямаше.

В моя Honor 7 има слушалки, подобни на айфонските. Да не би да не сте видяли, че са поставени в кутията на зарядното, която се отваря и от задната страна? Телефона е от Амазон UK.

Move your mind
Цитирай
#25

Ами имах и 7-ца и там нямаше слушалки. Не знам защо. Тука също няма. Гледам клипове в нета, на едни има, на други няма. 
Явно зависи от региона. И 2-та телефона са купувани от тука.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)