Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Привет.
Съвсем наскоро забелязах нещо недопустимо в Онъра ми.
По време на разговор, всякакви нотификации се чуват в говорителя. При това доста силно. Което, особено при получаване на мейл, където нотификацията ми е около 3-4 секунди, означава че разговора буквално прекъсва за това време...
Счупих се да търся настройки от сорта на - не пускай нотификации по време на разговор, обаче не намерих. Или по - лошо няма.
Телефона е ъпдейтнат до последна версия, ако има значение.
Ще помоля за някакви идеи, макар че доколкото четох в ХДА, няма решение...
Което, обаче, ще ме накара да сменя телефона.
Което пък е кофти, понеже е доста добър.

Happiness is not a state to arrive at, but a manner of traveling.
Цитирай
Аксесоари

(2017-08-12, 20:47:39)expected написа:  Привет.
Съвсем наскоро забелязах нещо недопустимо в Онъра ми.
По време на разговор, всякакви нотификации се чуват в говорителя. При това доста силно. Което, особено при получаване на мейл, където нотификацията ми е около 3-4 секунди, означава че разговора буквално прекъсва за това време...
Счупих се да търся настройки от сорта на - не пускай нотификации по време на разговор, обаче не намерих. Или по - лошо няма.
Телефона е ъпдейтнат до последна версия, ако има значение.
Ще помоля за някакви идеи, макар че доколкото четох в ХДА, няма решение...
Което, обаче, ще ме накара да сменя телефона.
Което пък е кофти, понеже е доста добър.

http://www.img-share.eu/f/images/408/Scr...Qhiup8.png

http://www.img-share.eu/f/images/408/Scr...uUCIFC.png

http://www.img-share.eu/f/images/408/Scr...w8NoJo.png
Цитирай

Благодаря за отговора, но нещо връзките към снимките са счупени..

Happiness is not a state to arrive at, but a manner of traveling.
Цитирай

(2017-08-13, 11:50:26)expected написа:  Благодаря за отговора, но нещо връзките към снимките са счупени..

Виж сега...
Цитирай

Сега са ОК.
Благодаря за шотовете.
Доколкото схващам опцията, която ми показваш е "Приоритетен дисплей".
И има логика да е това, според пояснението отдолу.
Само, че при мен всички са на изключено положение...
Дали пък не е бъг във фърмуера?..

Happiness is not a state to arrive at, but a manner of traveling.
Цитирай

(2017-08-13, 16:32:28)expected написа:  Сега са ОК.
Благодаря за шотовете.
Доколкото схващам опцията, която ми показваш е "Приоритетен дисплей".
И има логика да е това, според пояснението отдолу.
Само, че при мен всички са на изключено положение...
Дали пък не е бъг във фърмуера?..

Знам ли...Направи един ресет, може да сработи..
Цитирай

Mtel вече предлагат Huawei Honor 8.
https://www.mtel.bg/ustroystva/smartfoni...-8-ds.3410

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Здравейте,
Притежател съм на този телефон и имам следния проблем.
В момента съм в Роуминг в членка на ЕС, оператора ми позволява до 4950MB безплатно, после си плащам.
Но от днес се мъча с мобилния интернет, не иска да се пусне и това което ми направи впечатление, че са изчислени 4.6гб в роуминг и един вид ме спира автоматично. Настройката за лимита е доста над тези мегабайти, но явно има такава за роуминг, някакви идеи? Smile
Прилагам и скиийншот:
https://imgur.com/a/aeZCu

HTC M8
Цитирай

Здравейте и от мен в отбора на honor 8.впечатленията от него са ми страхотни.Просто лети , а за дизайна е уникален.Камерата също снима перфектно на дневна светлина.Бях с p10lite, камерата беше отврат.Няма място за сравнение
Цитирай

Красив и бърз телефон, че и с добър живот на батерията и достатъчно ярък екран. Освен това е и удобен, но го намирам и очаквано за леко хлъзгав. Бих добавил и че е много тарикатски изкопиран iOS в Андроид вариант и разбира се - подобрен - удобно се навигира. Да, има пропуски като липсата на App launcher, но това не е толкова фатално, както и дреболии от типа, че не можеш да сложих мелодия на група контакти, а трябва контакт по контакт. Считам за удобни и функциите, които може да изпълнява, използвайки кокалчетата на пръстите.

Недостатъци намирам само в камерата: предвид, че е по-бърз от предишния ми телефон, който беше LG V10, не може да снима видео в 2K, както и се усеща липсата на OIS.

Засега толкова мога да кажа, ползвам го от няколко дни, в които старателно прерових всичко по него. Разбира се ми липсва функцията за отключване с двойно почукване, но пък задния бутон в някаква степен върши работа според употрeбaта си.
Цитирай

Аз също съм доволен
Цитирай

Не знам дали тук мога да попитам, но някой запознат ли е по-подробно защо е толкова оскъдна продажбата на Honor 9? Няма го в големите верига магазини, само в няколко сайта и то определени цветове.
Цитирай

Защото още не е дошъл тук, но скоро би трябвало да дойде.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

(2017-10-07, 02:13:31)Ivanhoe написа:  Не знам дали тук мога да попитам, но някой запознат ли е по-подробно защо е толкова оскъдна продажбата на Honor 9? Няма го в големите верига магазини, само в няколко сайта и то определени цветове.

Ще се наложи да почакаш още малко (според мен). Миналата година Honor 8 се появи в България около 6 месеца след европейското му представяне. Ако не бъркам тогава само Теленор го предлагаше, а в последствие техно-веригите го пуснаха.

Ако спешно имаш нужда от нов телефон и си се спрял точно на Honor 9, аз те съветвам да си го поръчаш от Амазон Италия. С доставката до България излиза 410 евро, което по днешен курс е точно 800 лв. Това е версията с 4 GB RAM. Гаражните магазини в България го продават малко по-евтино, по 740 лв, но лично бих избрал устройството от Амазон Италия. Предимството е, че получаваш 2 години международна гаранция към Huawei, а не само към рандъм гаражен магазин. А и няма да ти липсва нищо от комплекта. Миналата година хора се оплакваха, че им липсват слушалки или кейсове от кутията на Honor 8, а при мен имаше и слушалки и кейс. А устройството го взех точно от амазон италия. Доставката пристига за една работна седмица чрез куриерска фирма UPS.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

(2017-09-26, 21:11:06)shadowface написа:  Здравейте,
Притежател съм на този телефон и имам следния проблем.
В момента съм в Роуминг в членка на ЕС, оператора ми позволява до 4950MB безплатно, после си плащам.
Но от днес се мъча с мобилния интернет, не иска да се пусне и това което ми направи впечатление, че са изчислени 4.6гб в роуминг и един вид ме спира автоматично. Настройката за лимита е доста над тези мегабайти, но явно има такава за роуминг, някакви идеи? Smile
Прилагам и скиийншот:
https://imgur.com/a/aeZCu

Здравейте, колеги.
С доста лутане, писах на Huawei Bulgaria и оператора, всеки си прехвърля топката и накрая реших да върна фабрични настройки и вече ползвам мобилен интернет.
Споделям го, ако някой се сблъска с подобен проблем.

HTC M8
Цитирай

Здравейте.
Искам да попитам дали някой има китайски Хонър 8 (AL00). 
Има ли проблеми с него (ъпдейти и т.н.)
Какви са разликите с другите (Л02 или Л09)
Благодаря.
Цитирай

Здравейте искам да попитам каква е разликата между китайската и Глобал версията и китайската ще работи ли добре в България.

Xiaomi Redmi Note 5
Цитирай

Разликите са основно в софта,ако искаш ще ти ги напиша.И да ще работи добре в Бг.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай

(2016-11-02, 21:51:42)skiman написа:  И по ревютата чета, че камерата е слаба. Даже някъде гледах сравнителни снимки м/у него и Р9. Разликата е очебийна.

Здравейте ,виждам че сте онлайн и не по темата въпроса ми но имама honor 8xи не мога да разбера защо заспива вайбъра му.Ако сте запознат ще може ли да ми помогнете.Благодаря.
Цитирай

Не ползвам Вайбър. Тази програма съм я отрекъл от както е излязла. Не мога да бъда полезен, съжалявам.
Единственото, което ми хрумва е да проверите, дали не сте му дали да "заспива" от настройките за пестене на енергия.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)