Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Обявения през февруари модел Honor 8 Pro (V9), вече е наличен за поръчки в Европа - 549 евро.
http://www.mobilebulgaria.com/news/39967...1%80%D0%BE

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
Аксесоари

Това трябва да е цената за 6гб рам.уж с 4гб беше доста по-малка.Да не са се изхитрили и да го пуснат в европа само с 6гб...

sent from honor 6

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай

Нека да се придържаме към нашия телефон и да не обсъждаме новия модел на бранда. Smile

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Искам да Ви напомня, че има тема за софтуерните актуализации и ще Ви помоля да пишете в нея по въпроса с актуализациите!
Въздържайте се от писане в общи теми. Отваряйте си тема, за това което ви вълнува, като предварително потърсете, дали някой вече не е пуснал такава тема.
И скоро може да си имате собствен раздел. Предложил съм го, остава само да се одобри от повечето колеги.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

За който има възможност и желание, модела може да се поръча от Amazon.com за $299. Разбира се с безплатна доставка до познат в USA, иначе няма смисъл.
https://www.amazon.com/gp/product/B01IVV...PDKIKX0DER

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Вчера беше $277 от американския амазон.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

$277 беше черния цвят, но се изчерпа. Ако имате приятел в USA който се прибира за празниците ... перфектния вариант. Smile

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

(2017-04-11, 06:15:30)ronnie72 написа:  За който има възможност и желание, модела може да се поръча от Amazon.com за $299. Разбира се с безплатна доставка до познат в USA, иначе няма смисъл.
https://www.amazon.com/gp/product/B01IVV...PDKIKX0DER
А те американските вървят ли тук, нали са различни версии, ала-бала?
Питам, защото аз ще поемам натам след около 2 месеца. Първо се чудя, дали моето Xiaomi Mi4 ще върви там, би трябвало ама знам ли. А другото е, ако реша да се прибирам, дали ако взема телефон ще върви и тук, при положение, че вече правят такива за Европа, за САЩ, Индия, Китай и т.нат?

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай

Да, поддържат нашите честоти. Миналата година една моя колежка използваше Ми4 в САЩ и не се оплакваше. И обратното американските модели си работят и в България без проблем.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

(2017-04-11, 17:03:41)MapTo_D написа:  А те американските вървят ли тук, нали са различни версии, ала-бала?
Питам, защото аз ще поемам натам след около 2 месеца. Първо се чудя, дали моето Xiaomi Mi4 ще върви там, би трябвало ама знам ли. А другото е, ако реша да се прибирам, дали ако взема телефон ще върви и тук, при положение, че вече правят такива за Европа, за САЩ, Индия, Китай и т.нат?
И аз потвърждавам, че в САЩ нямат никакъв проблем телефоните. Ползвал съм там iphone и блекбери, купени от БГ, а един приятел си купи галакси с6 от там и тук нямаше никакъв проблем с него.

Изпратено от моят FRD-L09 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Note 5 купуван от официален внос за България в САЩ имаше имаше обхват само във Вторник....

Sent from my XT1635-02 using Tapatalk
Цитирай

Iphone и аз съм ползвал там, ама като се замислиш - няма как да не работи точно тая марка там. С Блекбъри въпроса стои по същия начин. Smile И аз си мисля, че не би трябвало да има проблем, ама защо пък тогава произвеждат телефоните за различни региони, все пак трябва да има и някакви разлики или бъгове, като тоя нот 5 с обхват само във вторник... Big Grin

Нека не разводняваме все пак темата за Honor8, аз горе долу добих представа, живот и здраве ще отида с моя mi4, a с какво ще се върна...евентуално, е друг въпрос вече.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай

Нещо не намирам Move app to SD в настройките. Аз ли не виждам, или не търся където трябва? Или да си сваля приложение?

Ex-Xperia Neo / Ex-iPhone 4S / Ex-iPhone 5S / Ex-Honor 8 / Ex-iPhone SE / Ex-iPhone 8 + Ulefone Armor X7 Pro

Цитирай

Settings > Memory & Storage > Default Storage. Избираш SD Card. Би трябвало след като превключиш настройката, следващите приложения, които сваляш да отидат в картата памет. Smile

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Да, това го видях, но явно вече не мога да си избирам кое да отива на картата и кое не. Благодаря.

Ex-Xperia Neo / Ex-iPhone 4S / Ex-iPhone 5S / Ex-Honor 8 / Ex-iPhone SE / Ex-iPhone 8 + Ulefone Armor X7 Pro

Цитирай

Видях в темата за Р10 ,че да попитам нашите машинки с колко антени са или радиомодули. Или по просто казано ако говоря по едната и ме търсят на другата как ще е като изключен или ще ми показва ,че ме търсят и на другата карта
Цитирай

Honor 8 е DSFA.
Цитирай

В момента Хонор 8 може да се купи чисто нов за $240, но само за САЩ.
32 гб, всичките цветове са налични.
Тъй че ако имате приятел, който живее в щатите или вие живеете там, възползвайте се. Струва си!
Към телефона ще получите подарък слушалки Монстър и гифт-бокс на Хуауей, който мисля, че включва селфи стик, кейс и зарядно за кола.

Линк

Цената в сайта не е $240, но след като си добавите телефона в кошницата, можете да използвате този код:

EMCREBE72

за да намалите цената до $240.

Бих казал - честито на печелившите.
В САЩ има невероятни промоции, а европейците - кучета ги яли. Тук нали са гоуеми заплатите и за нас отстъпки няма.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Даа, снощи гледах тази промоция, супер е! Бих взел един веднага, но удобния момент отмина, приятелите се прибраха за Великден. На тази цена и с тези характеристики телефона е без конкуренция. И да, чувството за несправедливост се засилва когато се сравнят офертите тук и в USA - тук "гол" телефон максимум със слушалки, в USA с един куп подаръци и цена почти на половина.  Butter

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Здравейте, незнам дали е точната тема но ..... Значи с Huawei Honor 8 lite  съм. Купих си карта памет, но не мога да си прехвърля приложенията вътре. Дори и нови такива като инсталирам ми отиват в вътрешното хранилище при положение че съм дал ЕСДИ картата по под разбиране.. Някакви предположения защо е така?
Цитирай

Това е раздела за твоя телефон. https://forum.androidbg.com/showthread.p...271&page=5
Опитай да активираш тази опция от "Меню на програмиста" (на снимката).


Прикачени файлове Миниатюри
   

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Проблем ли е за телефона и батерията ако го зареждам с нормално зарядно а не неговото.
Цитирай

Хайде да ни е честит новият раздел за Хонор 8 Smile
Цитирай

(2017-04-15, 19:42:04)suspect79 написа:  Проблем ли е за телефона и батерията ако го зареждам с нормално зарядно а не неговото.

Никакъв. Даже е по-добре.
Цитирай

skiman, защо да е по-добре? Някъде в документацията ли Huawei са го написали?
Само за този модел или за всички устройства е по-добре да се ползват неоригинални адаптери? От какво трябва да е адаптера, за да е по-добре, или крустосвам всичко у дома, просто за да е неоригинален?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)