Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Благодаря на Anastasia123, след възстановяване на фабричните настройки живота на батерията е същия както преди актуализацията до EMUI 5.0 и B381. Телефона се държи много добре. Ще се радвам да споделите впечетления от камерата и дали ползвате външно приложение за правене на снимки. Лека вечер и хубави почивни дни Storstark .

Prestigio MultiPhone DUO 4300 White
Honor 8 FRD-L09
Цитирай
Аксесоари

Здравейте,на някой работи ли му баджа на Facebook?

SONY XPERIA Z1,HONOR 8
Цитирай

Какво искаш да кажеш "работи" ли? Дали показва номера на броя нотификации?

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

(2017-05-06, 08:31:28)Anastasia123 написа:  Какво искаш да кажеш "работи" ли? Дали показва номера на броя нотификации?

Да,защото при не не ги показва.

SONY XPERIA Z1,HONOR 8
Цитирай

При мен си работи без проблем. Виж си настройките - notifications или самия фейсбук апп.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Здр.Я кажете каксе справя,на мобилен интернет,игри добре ли е и колко издържа батерията му?Понеже моя идол 2 дори без да го пипам с пуснат мобилен нет за 3 часа батерията е критична Big Grin.
Цитирай

@TrabantaBG, има си отделна тема за батерията на телефона. Можеш да отделиш 10 минути и да прочетеш какво сме писали там. И все пак ето ти някакъв ориентир:
С последният ъпдейт В381 всеки ден постигам следното:
От 8 часа сутринта до 18 часа вечерта съм на 4G (без уифи през цялото време, за мое съжаление), а след като се прибера - към 19 часа до 22 часа вечерта съм с Уифи вкъщи и около 22:30-23:00 телефона е с 15-18% оставаща батерия и го слагам да се зарежда тогава. Под 4 часа СоТ не правя.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Добре звучи.Моя и 2 часа на мобилен нет не изкарва... ДАЖЕ без да пускам екранa Big Grin .то не е и 4G.. Дори
Цитирай

Здравейте, от днес съм горд собственик на Honor 8 Blue. След всички ъпдейти съм много доволен как се държи телефона.
Цитирай

Честит телефон, @Gothic. Със здраве да си го използваш. Добре дошъл в клуба Wink

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Колеги, някой използва ли soundcloud? Общо взето приложението се затваря само, въпреки че е заключено в recent apps и съм му махнал да се затваря след като е бил заключен екрана. Не съм сигурен дали проблема е от телефона, или е просто от апп-а, но на emui 4.1 май не го правеше това. По-кофтито е че слушам предимно миксове от порядъка на 2-3 часа. Искам да доизслушам микс-а си от вчера сутрин примерно, който е да речем на половината, пускам музиката, заключвам телефона, затваря се апп-а, и не само се губи момента до който съм стигнал, ами даже е забравило въобще кой е въпросният микс който е свирил(рестартира се баш). Не съм сигурен дали само на слушалки се получава така.

Изпратено от моят FRD-L02 с помощта на Tapatalk

Xperia™ XZ Premium
Honor 8
Xperia™ Z1 Stock (4.4 Years!)
Xperia™ Neo CM 10.1
Цитирай

@nikki

не бях го ползвал след последния ъпдейт, но сега като каза пробвах, същата работа и при мен, при заключен екран спира, въпреки че съм му дал отметка да не го затваря.

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
Цитирай

Функцията за затваряне на приложения след ъпдейта до 7-цата е тотално бъгната. Явно ще се примирим. Едни ги затваря, други не...ама съдба.

Ако някога скенера за пръстов отпечатък започне да не хваща от раз или е бавен, вземете памуче напоено със спирт, леко влажно и го изчистете. След тази операция започва да лови отново безотказно. Явно се натрупва пот, мръсотия и започва да отказва от време на време. Едно такова почистване решава проблема и е като нов.
Цитирай

(2017-05-29, 10:03:18)skiman написа:  Функцията за затваряне на приложения след ъпдейта до 7-цата е тотално бъгната. Явно ще се примирим. Едни ги затваря, други не...ама съдба.

Ако някога скенера за пръстов отпечатък започне да не хваща от раз или е бавен, вземете памуче напоено със спирт, леко влажно и го изчистете. След тази операция започва да лови отново безотказно. Явно се натрупва пот, мръсотия и започва да отказва от време на време. Едно такова почистване решава проблема и е като нов.

То цялата седмица от към енергопотребление е бъгната.
Цитирай

Колеги , днеска ходих да гледам хонора , но 1 забелязах . На предишния ми п9 лите държах на 60-65% яркост а хонора трябва да го слагам чак на 90-95% яркост . Това нормално ли е ? Автом. яркост беше изключена , май нямаше енергсп. режими (нямаше иконка горе) . Имам чувството , че бройката е кофти , или дисплея е така или на мен така ми се струва предвид , че при EMUI 4.1 имаше проблем със светлите тапети на началният екран . Самия телефон намаляше яркостта и някои цветове като сиво и т.н. за да пести батерия . При EMUI 5.0 изобщо го нямаше това на моя п9 лите ... Самия дисплей пред този на П10 беше изключително тъмен . Някой може ли да каже нещо по въпроса . Иначе като си влезна в настройките пак леко изглеждаше тъмен дори и да сменя топлината на дисплея към по студена и т.н. . Много ми хареса телефона ама този дисплей тотално ме отказа !

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

виж го в друг магазин най-добре, чак такава разлика не е нормално да има

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
Цитирай

здравейте,искам да попитам някой слагал ли е от старите сим карти изрязана на honor 8.Предишния ми модел беше хонор 7 и картата работеше,а на 8 не я разпознава.
Цитирай

(2017-07-02, 09:21:09)niki34 написа:  здравейте,искам да попитам някой слагал ли е от старите сим карти изрязана на honor 8.Предишния ми модел беше хонор 7 и картата работеше,а на 8 не я разпознава.

На мен едната карта ми е изрязвана и си работи без проблем, на слот 2 я държа, ако мислиш, че има значение.
Цитирай

мерси за отговора и аз я слагам на слот 2 но не я разпознава.
Цитирай

Моят телефон почна зверски да забива. Отварям гугъл, пуска ми гласово търсене...отварям фейсбук, седи на бял екран 1 мин и после дава, че не поддържа езика. Някой да е имал подобни проблеми? Правих ресет, нищо. Като почне да забива, го рестартирам и се оправя за 1 час и после пак.
Цитирай

Изтрити си кеша според мен затлачва заради това. Иначе с фактори ресет трябва да се оправи не вярвам да е от друго.
Цитирай

Здравейте, искам да попитам има ли начин да виждам часа при заключен екран, защото доста често проверявам часа на телефона си, а ми е досадно всеки път да го отключвам или да цъкам копчето за заключване. Имам предвид нещо с почукване по екрана или плъзгане при заключен екран. С най-новият ъпдейт съм на стоковата система. Благодаря предварително!

ZTE Blade -> Nexus 4 -> Lenovo Vibe Z -> LG G Flex 2 -> Honor 8 -> Galaxy A70
Цитирай

Здравейте,
телефона може ли да възпроизвежда директно от флашка щом поддържа on the go функция и има ли оптична стабилизация на изображението ?

Samsung Galaxy S II
Huawei Mate 9
Poco X3 Pro 256Gb
Цитирай

Няма стабилизация. Може да използваш флашка.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

(2017-04-15, 16:26:51)ronnie72 написа:  Това е раздела за твоя телефон. https://forum.androidbg.com/showthread.p...271&page=5
Опитай да активираш тази опция от "Меню на програмиста" (на снимката).

Колега от къде се вади това меню - Опциии на протрамиста?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)