Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Тънък, метален, без капаци и поне 5,5 инча?
#1

Мина ми времето да търся модерни телефони и сега се ориентирам към нещо да е готино на външен вид.
Задължително:
  1. Тънък, колкото повече толкова по-добре
  2. Все пак да има и добра батерия - да кара ден със "нормално" ползване
  3. Без капаци за батерията - да не може да се отваря
  4. Дисплей 5.5 - 6 инча
  5. Поне с андроид 5 да е
  6. Метален или стъклен гръб, не обичам пластмаса 
  7. Добър дисплей
Тия болднатите са ми задължителни, с другите може да се направи компромис. Та има ли такъв телефон? Марката е без значение стига да не е Самсунг.
Да добавя и с какъв телефон съм сега: Huawei Ascend G7

Та хавайката е 7.6 мм и някак ми се ще нещо по тънко да е от него.
Цитирай
Аксесоари
#2

Moto Z.Само не знам вече наличен ли е някъде...

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
Цитирай
#3

Веднага ти отговарям.Телефона е Motorola Moto Z или брат му Moto Z Force.Отговаря по абсолютно всичко на твоите изисквания.Moto Z е тънък само 5,2мм.Moto Z Force си заслужава повече,макар и малко по-дебел..само 7мм, обаче-нечуплив дисплей + 3500 mAh батерия сравнено със 2600 на Moto Z.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#4

Huawei Mate 8
Само да не ти се стори дебел - 7,9 мм. За всичко друго изпълнява изискванията, а на тема батерия е повече от чудесен.
Бих препоръчал и малкия брат, който в момента ползвам аз - Mate S. Но от всичко превъзхожда големия само в по-малката дебелина - 7.2 мм.

П.С. Мототата, които са предложили колегите са чудесен избор. Подкрепям, стига да ги има на нашия пазар.
Цитирай
#5

Не си написал бюджет. Иначе, Huawei Mate 8.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#6

(2016-10-12, 22:01:52)ronnie72 написа:  Не си написал бюджет. Иначе, Huawei Mate 8.

Не съм написал защото не знам какво да гледам изобщо.
Но за всеки случай да сложа и максимум - 1200 лева.

Опаа да добавя и с какъв телефон съм сега: Huawei Ascend G7
Та хавайката е 7.6 мм и някак ми се ще нещо по тънко да е от него.
Цитирай
#7

Никой не споменава Nexus 6P.

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#8

Moto Z. Amazon.uk.
Цитирай
#9

Moto Z.
Скоро излизат, поне в Теленор.
Цитирай
#10

Мото Z никак не ме очарова от към дизайн.
Даже според моите виждания е грозен. Обичам изчистените линии.
Засега се загледах по разни Oppo-та и Vivo-та но прекалено са екзотични мисля и поддръжката им ще е ужасна.
Цитирай
#11

@xamstera86, погледни и Xiaomi Mi5s Plus.

 
Цитирай
#12

(2016-10-12, 22:04:38)dada_ написа:  Никой не споменава Nexus 6P.

+1

Според мен си заслужава нексуса.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#13

Sony Xperia Z5 Premium покрива всички изисквания, погледни него, обаче не е евтин.

hTC One M8, Sony Xperia Z3, Samsung Galaxy S8
Цитирай
#14

Не ги покрива, колега. Търси се телефон с дебелина под 7.5 мм поне.

Освен p9 plus не се сещам за друг подходящ. 7 мм дебелина, метален... отговаря на всичко.  Smile

П.С. Ето още един, ама не знам доколко се намира на пазара. Би следвало да е на доста по-приемлива цена.
Idol 4s
Цитирай
#15

Въобще не се чуди , ами си вземи Google Pixel L или XL . Най-добрата камера , подръжка от Google поне 2-3 години и дизайн , който лично на мене ми харесва Smile До месец ще е в България , а иначе още сега може да го поръчаш от нета.

SONY Xperia Z - Black  > SGS 3 - White > Note 4 - Black
Цитирай
#16

http://www.nubiamobileshop.com/nubia-z11...phone.html

ZTE Nubia Z7 Max
Цитирай
#17

(2016-10-13, 08:20:21)ZinedineZidane написа:  Не ги покрива, колега. Търси се телефон с дебелина под 7.5 мм поне.

Освен p9 plus не се сещам за друг подходящ. 7 мм дебелина, метален... отговаря на всичко.  Smile
Това е много добро, но някак ми се иска да сменя марката. Но ако не намеря друг това ще е.
Благодаря!
(2016-10-13, 09:36:45)VLADO 66 написа:  http://www.nubiamobileshop.com/nubia-z11...phone.html
Това изглежда супер, остава да видя дали и работи така.
Цитирай
#18

OnePlus 3 също е добро изборче , малко по-бюджетно , но надеждно телефонче ( 800лв - баси бюджетното ) Big Grin

SONY Xperia Z - Black  > SGS 3 - White > Note 4 - Black
Цитирай
#19

iPhone 7 Plus

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#20

Щях да предложа Umi Plus, но е 8,8 мм дебел. Иначе за цената си (~210$) включва доста добри хардуерни характеристики, чист андрод 6.0 с ъпдейт до 7 и красив дизайн.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
#21

Аз пък щях да предложа Vernee Apollo, ама е с 0.4 мм. по-дебел. Smile Vernee в момента е на първо място по продажби сред младите китайци.

ZTE Nubia Z7 Max
Цитирай
#22

Погледни и ASUS Zenfone 3 Deluxe.
Цитирай
#23

Като гледам изискванията си обрисувал съвсем точно Moto Z, та пак си помисли за него.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#24

(2016-10-14, 13:44:54)emski_vas написа:  Като гледам изискванията си обрисувал съвсем точно Moto Z, та пак си помисли за него.
Да, но откъм дизайн е ужасен.
Цитирай
#25

+1 за Z5 Premium. Малко по-дебел е, но отговаря на всичко друго.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)