Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефона ми е на два дни а батерията пада много бързо
#1

Телефона Huawei p8 lite го купих преди два дни от Emag изхарчих батерията,заредих го 12 часа и след това почнаха гаврите.
След 12 часовото зареждане си лягам и батерията беше 100 %,сутринта като да ставам за училище хващам телефона и гледам че батерията беше паднала на цяло 0 %. Bu Bu Bu
Цитирай
Аксесоари
#2

Като за начало я виж какво ти хаби батерията. Имаш защитени приложения. Синхронизацията си изключи на профила....

Nokia 8
Цитирай
#3

Пич, тук - https://forum.androidbg.com/showthread.p...39&page=12 си си описал проблема и ти се отговори. Колко пъти и на колко места питаш едно и също?



?Lock?

Samsung Galaxy S2 > LG Prada 2 > Huawei P8 Lite > Meizu MX4 > LG G3 > Huawei P9 Lite > Samsung Galaxy A50 > Samsung Galaxy A72
Цитирай
#4

след тази тема коментирах там :/ Но смятам да го пратя на ремонт от гаранцията защото наистина батерията е прецакана
Цитирай
#5

Колега направи един ресет, ако не си правил. Просто са започнали всички приложения да се актуализират и някое е бъгнало и батерията ти се е стопила. Ако след ресет не се оправи пиши да видим какво става с този нов телефн.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#6

А как да направя този ресет ?

А и телефона е нов не съм си мислил за ресет окей ще направя и нядявам се да стане защото вече съжалявам че го купих а е толкова добър :/ Дано стане  Kapitulation
Цитирай
#7

Виж в YouTube как се прави reset.
Цитирай
#8

(2016-10-17, 16:01:51)Gaidarov98 написа:  А как да направя този ресет ?..
Връщане до заводски настройки от Настройки в телефона.

 
Цитирай
#9

Как така батерията се е стопила ? И след ресета какво да направя ? Да изключа ли актуализациите или ?
Цитирай
#10

След ресет телефона ти става като нов с всички актуализации които си направил до момента. Настройваш си го и започваш да го ползваш ...дано нямаш повече проблеми.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#11

Ами ще си покаже утре ще ви пиша :-)  Реснах го и веднага изключих актуализациите. Благодаря ви много за отличното държание и помощ !!

Здраавейте ! Същото нещо вечерта го оставям на 100 сутринта в 6:02 беше на 48 %. Не знам какво да правя вече :/ Ходих на сервиз и ми казаха че батерията е надута...Оставих капаро и казаха след 2-3 дни да се обадя да питам дали са взели и ще ми я сменят там :/ 
Заради този телефон се разболях Angry  Bu Bu Bu Bu
Цитирай
#12

Ама ти си много объркан човек гаранцията ти е от емаг там сервиза е безплатен къде си закарал телефона та чак капаро и за смяна на батерията има 30 дни да върнеш телефона или да ти го сменят с друг боже...!

Huawei P8 Lite 16GB
Цитирай
#13

отиваш в този сервиз и си го вземай и го даваш на емаг или K&K сервиз който е оторизиран за марката и ще ти бъде поправен гаранционно ,но ако разберат ,че е отварян или поправян от сервиз който не е оторизиран ще ти отпадне гаранцията ... Все пак го вземи докато не е късно .
Цитирай
#14

Успокойте се Big Grin Big Grin Телефона си е у мен след дълги размисли реших да го върна в Емаг сега чакам нашите да ми дадът номер на банкова сметка и си го пращам както е дошъл + подаръка. И като ми звъннат ще им кажа да ми пратят нов и ще добавя ( Нека батерията е хубава )
Цитирай
#15

@Gaidarov98, би трябвало ти да си спокоен, а не другите : https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=86812

 
Цитирай
#16

Колега инсталирай тези сървиси на гугъл да видим как ще се държи докато вземеш сметката от вашите Big Grin >> https://drive.google.com/file/d/0Bzy8KhJ...p=drivesdk

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#17

Какво е това че съм любопитен и каква работа върши
Цитирай
#18

Ами не знам ама мразя да гледам такива неща NoMaD само ми бъркат в мозъка ще видим какво ще стане и така а и аз не го пращам на сервиз а го връщам има разлика  Wink Wink а и какви два месеца няма и седмица. Ще видим какво ще стане ще стоя без телефон и ще им звъня всекии ден  Stolt
Цитирай
#19

(2016-10-18, 21:20:10)esil2 написа:  Какво е това че съм любопитен и каква работа върши

Ето >> https://play.google.com/store/apps/detai...ndroid.gms

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#20

@NoMaD спокоен съм емаг са доста точни върнаха ми парите без да чакам и дори вече съм със нов телефон ! Да никога вече няма да пазарувам от онзи сайт но все пак имат точно обслужване и перфектно отношение !
Цитирай
#21

Е че то сайта вина няма стоката идва запечатана просто си попаднал на дефектна бройка Smile случва се Аз не веднъж съм пазарувал от емаг и съм доволен моя huawei също е от там и върви и проблеми нямам никакви.
Цитирай
#22

Имам таблет от там който още е при мен и е супер но телефона беше леш :/ Затова сега си купих нов телефон но не от там и така
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)