Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ZCX TWRP -recovery
#1

След като suffer спомена ме заинтригува с това recovery което поддържало и OTA ъпдейти. Всъщност точно OTA-та е причината все още да не съм руутнал, но вече почна доста да ми дотяга от някой малоумни ограничения от които би ме спасил само руут да не говорим, че направо ми се реве без Xposed Bu .

Та някой тествал ли е как се държи?

Ето едно доста просторно How to:

http://www.technobuzz.net/get-ota-update...-recovery/
Цитирай
Аксесоари
#2

Ти гаранция ли имаш че го пазиш толкова твоя??

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#3

Не просто работата ми изисква телефонът ми да работи постоянно нямам друг под ръка в момента... Нямам и време нито възможност два часа да си играя да го оправям ако го сбозя... Или да си тествам докато получа нещо работещо.

Sent from Kenzo via Tapatalk
Цитирай
#4

Та престраших се най-накрая.... метнах му ZCX-а + ROOT и качих и Xposed... за съжаление обаче OTA-та не сработва вчера тръгнах да правя OTA на теория всичко вървеше добре след рестарт от updater-a влезна в TWRP и се ъпдейтна след което последва BOOTLOOP ... Някакви идеи?
Цитирай
#5

За OTA трябва да инсталираш поне веднъж пълния ром, за да си създаде определни папки във вградената памет
Цитирай
#6

Да направих го това както беше описано в един от туториалите... но релзултата както казах беше Bootloop...
Цитирай
#7

Тогава вероятно има проблем с вградения Root.
Друго не се сещам.
ВАриант е един по един да слагаш компонентите, да видиш кое го чупи
Цитирай
#8

При мен няма проблеми. Просто след ОТАта трябва наново да се рутне.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

SM-G780G/DS
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)