Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ПОМОЩ! А328 изчезнали шрифтове?
#1

Здравейте,
не използвам аз телефона. Беше ми даден да се опитам да го оправя от близки хора. Опитвал се да се свърже с WIFI - телефона забил и след рестарт изчезнали всички надписи. Нямам представа какво е. Телефонът е в гаранция, но всички контакти са в него и трябва да бъдат извадени от паметта му преди да се обърна към сервиза. Телефона дава достъп до него само ако няма сим карти и сд карти , ако са сложени забива. Всички функции работят без тях, но липсват надписите. Клавиатурата се включва, но като пишеш не виждаш какво пишеш. Не е руутван и не е синхронизаран с Гугъл акаунт. УСБ дебъгинг-а също не е пуснат. Някой може ли даде съвет какво да правя? Благодаря предварително.
Цитирай
Аксесоари
#2

Връщане на фабрични настройки (factory reset)!

Lenovo A2107A-H, Lenovo A536, Lenovo A328, HTC Desire 816G
Цитирай
#3

(2016-10-16, 19:40:39)Nenich написа:  Връщане на фабрични настройки (factory reset)!


Това е ясно. Проблема е как да извадя номерата от телефонната кйнига без включен USB debugging.
Цитирай
#4

Вадиш сим,вземаш лист,писалка и почваш да пишеш контактите и си готов.
Цитирай
#5

(2016-10-19, 07:49:12)vertexe написа:  Вадиш сим,вземаш лист,писалка и почваш да пишеш контактите и си готов.

Хващам иронията, ако можеш да четеш от бял екран - бих ти платил да ги препишеш на лист.

ПС: Надявах се, че тук има хора които да помогнат.
Цитирай
#6

Вкл USB Debugging - а просто, ако знаеш менютата на изуст като мен ще успееш и без да гледаш

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)