Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Колоездачната програма strava постоянно се килва и не мога да си записвам трака. Направих го защитено приложение и пак същата работа. Моля за помощ.

LG G6 32GB (8.0)
Цитирай
Аксесоари
#2

Кога се килва в фонов режим ли или на изключен екран
Цитирай
#3

На заключен екран.

LG G6 32GB (8.0)
Цитирай
#4

с андроид 6.0 ли ти е предполагам ако е така влизаш от мениджъра влизаш избираш иконката с зъбците (настройки) ще видиш Защитени приложения и там го правиш защитено за да работи и на изключен екран също и да стартира автоматично го правиш.
Цитирай
#5

Автоматично стартиране и да продължи да работи след изключване са ми включвни. Андроидът е 6.0 Други идеи?

LG G6 32GB (8.0)
Цитирай
#6

друга идея е да го заключиш ето така [Изображение: b6b6f07584cd40a019dfd04040b4fdc1.jpg]
Цитирай
#7

Ще пробвам утре дали действа. Но това трябва да го правя на всеки велопоход, а аз искам да се реши проблема веднъж за винаги.

LG G6 32GB (8.0)
Цитирай
#8

от версията на стравата е... изтегли някоя по-стара и пробвай.

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#9

Така, приложението вече не се килва, но чертае малоумни тракове-прави черти, все едно не карам колело, а самолет. Т.е. се прекъсва gps връзката. На ръба съм да потроша телефона. Моля, спасете го! Wink

LG G6 32GB (8.0)
Цитирай
#10

Има ли развитие с твоя проблем?

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk
Цитирай
#11

След хард ресет(който не бях правил след ъпдейт до 6.0) и повтаряне на трите гимнастики-защитено приложение,автостартиране и катинарче в мултитаскинга, за сега работи, но НЕ е тествано в реални условия,защото колелото е на ремонт.

LG G6 32GB (8.0)
Цитирай
#12

Така, да съживя темата, някой да е измислил нещо по въпроса случайно? Омръзна ми да нося втори телефон само за gps тракер Smile

LG G6 32GB (8.0)
Цитирай
#13

С какъв номер на версията си?
Цитирай
#14

Последната налична strava 11.0.0

LG G6 32GB (8.0)
Цитирай
#15

Настройки -> Всичко за телефона
[Изображение: n0rn4ur.png]
Цитирай
#16

Това е :


Прикачени файлове
.png IMG_20170601_150352.png Размер: 13.28 KB  Сваляния: 28

LG G6 32GB (8.0)
Цитирай
#17

Може да пробваш следното:
Настройки -> Разширени настройки -> Управление на батерия, след това натискаш горния десен бутон, или там каквото и да е и махни "Затваряне на енергоемки приложения."
Може и следното:
Настройки -> Приложения -> намираш Strava -> Батерия и включваш "Да продължи да работи след изключване"

Ако проблема си продължава - то не е от приложението а от начина по който РАМ-та се разпределя от EMUI - ужасно, падне ли под 500 мб рам телефона почва да бъгва и нещата стават много зле (дори и при режим "Производителност)
Ако прекалено много те дразни - може да видиш как стоят нещата с OmniROM на OpenKirin - най-стабилният засега. (Въпреки предстои бъгфикс актуализация и бива да се изчака мъничко преди да се сложи)
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)